Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Alex


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o przysłanie szczegółowych rzutów.Jednocesnie mam pytani eczy jest mozliwy garaz dwustanowiskowy. adres mailowy:viol@sukcesopole.pl dziekuje
Witam Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w poniedziałek.   Pozdrawiam

Witam. Czy mógłbym również prosić o informację odnośnie możliwości wpisania garażu dwustanowiskowego w ten projekt? Poproszę też o tabele kosztorysowe i szczegółowe rysunki na maila (p.olszynka@gmail.com)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 522
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam. Czy mógłbym również prosić o informację odnośnie możliwości wpisania garażu dwustanowiskowego w ten projekt? Poproszę też o tabele kosztorysowe i szczegółowe rysunki na maila (p.olszynka@gmail.com)

Dzień dobry,

nie mamy gotowej takiej wersji projektu. Można zakupić dokumentację budynku z garażem jednostanowiskowym, a na etapie adaptacji poszerzyć garaż do dwustanowiskowego. Z naszej strony otrzyma Pan pisemną i bezpłatną zgodę na takie zmiany. Wysyłam materiały pokazowe. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem zainteresowany projektem Alex. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków rzutów i przekroju z wymiarami odbicia lustrzanego oraz kosztorysu na adres david_1@wp.pl

Dziękuję.

Dawid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Czy dodanie nad garażem balkonu z wyjściem z obydwu pokoi na poddaszu wymagałoby dużych zmian w tym projekcie ?

Witam

Sama konstrukcja mogłaby zostać bez zmian. Należałoby jedynie zapewnić wykonanie drzwi balkonowych oraz ułożenie warstw tarasowych na stropie. Ponadto oczywiście należy zaprojektować i wykonać balustrady po obrysie tarasu. Wszystkie te zmiany należy zlecić na etapie adaptacji projektu do działki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam serdecznie,

 

proszę uprzejmie o przesłanie szczegółowych rysunków projektu ALEX wraz z kosztorysem budowy zawierającym zestawienie materiałów na adres stronghold.company@wp.pl

 

Dzięki i pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dzień dobry,

Jestem bardzo zainteresowany projektem Alex. Proszę o przesłanie rysunków, rzutów z wymiarami wraz z kosztorysem zawierającym zestawienie materiałów na adres: anawrat@gmail.com

 

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, Jestem bardzo zainteresowany projektem Alex. Proszę o przesłanie rysunków, rzutów z wymiarami wraz z kosztorysem zawierającym zestawienie materiałów na adres: mirekpainter6@wp.pl

Dziękuję i pozdrawiam

  •  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,


 


proszę uprzejmie o przesłanie szczegółowych rysunków projektu ALEX wraz z kosztorysem budowy zawierającym zestawienie materiałów na adres basiainglot@op.pl


Dziękuję i i pozdrawiam


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Witam,

Jestem zainteresowany projektem Alex z państwa oferty. Mógłbym prosić o przesłanie szczegółowych rysunków (rzutów i przekrojów) oraz wstępnego zestawienia materiałowego na adres: panklencki@gmail.com? Z góry dzięki i pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...