Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Alex


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

czy coś już wiadomo?

Pozdrawiam

Adrian

Witam!

 

​Próbowaliśmy wysłać pliki z odpowiedzią na wskazany adres mailowy - bez skutku. Proponuję, żeby wysłał Pan do nas zapytanie ze swojego maila na adres: info@dobredomy.pl W odpowiedzi załączymy materiały.

 

Dom Alex potrzebuje działki o szerokości minimum 18,5m. Nawet po zwężeniu o 1m i zlikwidowaniu okna w garażu teoretycznie będzie potrzebował 16,5m. Chyba, że skorzysta Pan z przepisu o działkach poniżej 16m szerokości i zbliży się bardziej ścianą bez okien do sąsiada. Proszę tylko pamiętać, że wciąż obowiązuje odległość minimum 1,5 od granicy działki dla okapu dachu.

 

​Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 522
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Agnieszka

Witam, Proszę o przesłanie rzutów z wymiarowanymi pomieszczeniami i z oznaczeniem ścian nośnych domu oraz kosztorysu wraz z zestawieniem materiałów projektu Alex  na adres: cichy1975@tlen.pl

 

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Proszę o przesłanie rzutów z wymiarowanymi pomieszczeniami i z oznaczeniem ścian nośnych domu oraz kosztorysu wraz z zestawieniem materiałów projektu Alex  na adres: cichy1975@tlen.pl

 

Agnieszka

Dzień dobry, rysunki i zestawienie materiałów do stanu surowego zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rafał

Dzień dobry, rysunki i zestawienie materiałów do stanu surowego zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam

Witam serdecznie. Jestem zainteresowany tym projektem i czy można dostać na email kosztorys plus inne rysunki i zestawienia materiałów. Interesuje mnie tez kosz okien. mmisku@wp.pl

                                                                  Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jestem zainteresowany tym projektem i czy można dostać na email kosztorys plus inne rysunki i zestawienia materiałów. Interesuje mnie tez kosz okien. mmisku@wp.pl

                                                                  Z góry dziękuję i pozdrawiam

Witam. Materiały prześlę w dniu dzisiejszym. 

Kosztorysy szczegółowe są płatne:

Kosztorys stanu surowego: 74 zł

Kosztorys stanu wykończonego: 305 zł

Można je zamówić za pośrednictwem strony internetowej:

https://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/

 

lub za pośrednictwem

Działu Obsługi Klienta:

e-mail: biuro@dobredomy.pl

tel.: 071 35 20 440

 

Koszt okien to ok. 33 000zł

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, czy projekt Alex kwalifikuje się do dopłaty NFOś (<40NF). Ewentualnie czy kwalifikuje się po zmianach w projekcie. Niestety w pobliżu mojej działki nie ma gazu i nie wiem czy inne źródła ogrzewania spełnią te warunki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

witam

Proszę o przesłanie aktualnego kosztorysu do projektu alex, rysunków szczegółowych oraz innych dostępnych dokumentów technicznych, rzutów kondygnacji z wymiarowaniem oraz tabeli z kosztami budowy. adres: lisior100@wp.pl

 

proszę również o informację jaki jest koszt naniesienia zmian w projekcie przez Waszą pracownię tj. zmiana na garaż dwustanowiskowy i oraz zwiększenie dwóch 10-cio metrowych pokoi do 12m2

 

poza tym mam pytanie do wszystkich Alexowiczów, czy ktoś buduje ten dom w okolicach Warszawy?

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Proszę o przesłanie aktualnego kosztorysu do projektu alex, rysunków szczegółowych oraz innych dostępnych dokumentów technicznych, rzutów kondygnacji z wymiarowaniem oraz tabeli z kosztami budowy. adres: lisior100@wp.pl

 

proszę również o informację jaki jest koszt naniesienia zmian w projekcie przez Waszą pracownię tj. zmiana na garaż dwustanowiskowy i oraz zwiększenie dwóch 10-cio metrowych pokoi do 12m2

 

poza tym mam pytanie do wszystkich Alexowiczów, czy ktoś buduje ten dom w okolicach Warszawy?

pozdrawiam

Witam

Zapytanie przekazuję do architektów - proszę oczekiwać odpowiedzi na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość alicja

Witam. Bardzo mi się spodobał projekt Alex. Salon jest prześliczny, a czy jest możliwość zamówić Alexa z tarasem (tym przy kuchni) od strony południa. tzn. garaż zostaje na północy, ale taras przeniesiony jest na stronę południową.

pozdrawiam. Alicja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo mi się spodobał projekt Alex. Salon jest prześliczny, a czy jest możliwość zamówić Alexa z tarasem (tym przy kuchni) od strony południa. tzn. garaż zostaje na północy, ale taras przeniesiony jest na stronę południową.

pozdrawiam. Alicja.

Dzień dobry!

Nie rozumiem gdzie dokładnie miałby być zlokalizowany ten taras. Jednak  tego typu zmianę najlepiej nanieść na projekt na etapie jego adaptacji, we współpracy ze swoim architektem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam. Ile kosztowały by etapy budowy tego domu: Stan surowy otwarty metodą zleconą, a następnie wykończenie parteru metodą gospodarczą z zostawieniem poddasza nieużytkowego do dokończenia w przyszłości? Jak wygląda sprawa poszerzenia garażu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ile kosztowały by etapy budowy tego domu: Stan surowy otwarty metodą zleconą, a następnie wykończenie parteru metodą gospodarczą z zostawieniem poddasza nieużytkowego do dokończenia w przyszłości? Jak wygląda sprawa poszerzenia garażu?

Witam. Nie posiadamy wyliczeń dla przedstawionego przez Pana wariantu budowy. Koszt budowy stanu surowego zamkniętego (przy zleceniu wykonania robót firmie budowlanej) to 209 tyś. zł (netto). Koszt wykończenia całego budynku (prace prowadzone metodą gospodarczą) to  125 tyś zł (netto) + 11 tyś zł tarasy/podjazdy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam. Buduję Alexa jestem na etapie montażu stolarki i przy zamawianiu stolarki popełniłem babola i zamówiłem okno w sypialni na górze O6 dla projektu podstawowego zamiast lustra. Szukam kogoś kto chciałby ode mnie odkupić (cena do negocjacji). Produkcja firmy Drutex trzyszybowe, kolor winchester. Tel. 509-489-316. Pozdrawiam. Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Łukasz

Witam. Buduję Alexa jestem na etapie montażu stolarki i przy zamawianiu stolarki popełniłem babola i zamówiłem okno w sypialni na górze O6 dla projektu podstawowego zamiast lustra. Szukam kogoś kto chciałby ode mnie odkupić (cena do negocjacji). Produkcja firmy Drutex trzyszybowe, kolor winchester. Tel. 509-489-316. Pozdrawiam. Tomek

Witam. Proszę o zdjęcia którzy budują dom Alex na mail lukass272@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...