Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Alex


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 522
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Sylwek

Witam,

Jestem zainteresowany projektem Alex-lustro. Proszę o przesłanie na adres sylvpro@gmail.com szczegółowych rysunków projektu wraz z kosztorysem.

Dziękuję

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość Sylwek napisał:

Witam,

Jestem zainteresowany projektem Alex-lustro. Proszę o przesłanie na adres sylvpro@gmail.com szczegółowych rysunków projektu wraz z kosztorysem.

Dziękuję

Pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Borys

Dzień dobry,

Czy mógłbym prosić o zestawienie materiałów do stanu surowego otwartego na adres borys.stefanski@gmail.com?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
11 godzin temu, Faankaa napisał:

Czy mogę prosić o rysunki szczegółowe projektu na adres mailowy faankaa@gmail.com

 

Czy jest możliwość wykonanie projektu do budowy domu w technologi szkieletowej ?? 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Niestety nie podejmujemy się przeprojektowania projektu na technologię szkieletową. Taką zmianę można wprowadzić na etapie adaptacji projektu. Nasza Pracownia wyda wówczas bezpłatną zgodę na zmiany.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jestem zainteresowana projektem Alex. Proszę o przesłanie na adres mysys_monia@tlen.pl szczegółowych rysunków projektu wraz z kosztorysem do stanu surowego.

Dodatkowo mam pytanie, czy wykonywaliście może zmiany w projekcie zawierające wykorzystanie przestrzeni nad garażem? 

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Monika napisał:

Jestem zainteresowana projektem Alex. Proszę o przesłanie na adres mysys_monia@tlen.pl szczegółowych rysunków projektu wraz z kosztorysem do stanu surowego.

Dodatkowo mam pytanie, czy wykonywaliście może zmiany w projekcie zawierające wykorzystanie przestrzeni nad garażem? 

Dziękuję

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Nie wykonywaliśmy tego typu zmian. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 6 months later...
Gość projekt Alex

Witam serdecznie, Jestem zainteresowana projektem Alex (wersja podstawowa z jednym miejscem garażowym). Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków (jak i innych materiałów) na adres: mp.kropka@gmail.com

pozdrawiam serdecznie, 

Gosia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość projekt Alex napisał:

Witam serdecznie, Jestem zainteresowana projektem Alex (wersja podstawowa z jednym miejscem garażowym). Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków (jak i innych materiałów) na adres: mp.kropka@gmail.com

pozdrawiam serdecznie, 

Gosia 

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...
Gość GOŚC

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany projektem, czy jest szana na przesłanie zestawienia materiałów na adres mailowy wojciech.tracz@marka.eu ?

Z góry dziękuję !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...