Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Alex


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Gość Pytanie napisał:

Dzień dobry, proszę o przesłanie rysunków, zestawienia materiałów i ewentualnych kosztorysów. Do Alex lustro - na adres mojsa@tlen.pl

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy w naszej ofercie są dodatkowo płatne. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 522
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Beata
: Dzień dobry, proszę o informacje czy jest mozliwosc zamiany gabinetu z garazem miejscami interesuje mnie Alex lustro - i aby garaz byl 2 stanowiskowy. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Beata napisał:

: Dzień dobry, proszę o informacje czy jest mozliwosc zamiany gabinetu z garazem miejscami interesuje mnie Alex lustro - i aby garaz byl 2 stanowiskowy. Pozdrawiam.

Dzień dobry,

taka zmiana jest możliwa do wprowadzenia.

Wpłynie ona jednak znacząco na wygląd budynku.

Niewykluczone, że uda się w zaprojektować równie atrakcyjną bryłę jak w oryginalnym projekcie.

Można to będzie jednak stwierdzić dopiero po przeprowadzeniu prac projektowych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darek
Dzień dobry interesuje mnie projekt domu alex lustro tylko z powiększonym garażem i wydłużonym salonem o ok 1m, i przesunięciu kilku ścianek działowych. Czy takie zmiany można wykonac na etapie adaptacji projektu przez architekta? Czy można prosić o podesłanie szczegółowych rysunków i zestawienie materiałów. Z góry dziękuje i Prosze o szybką odpowiedz na darassso82@gmail.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Darek napisał:

Dzień dobry interesuje mnie projekt domu alex lustro tylko z powiększonym garażem i wydłużonym salonem o ok 1m, i przesunięciu kilku ścianek działowych. Czy takie zmiany można wykonac na etapie adaptacji projektu przez architekta? Czy można prosić o podesłanie szczegółowych rysunków i zestawienie materiałów. Z góry dziękuje i Prosze o szybką odpowiedz na darassso82@gmail.com

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Wspomniane zmiany można wykonać na etapie adaptacji. Nasza pracownia wyda wówczas bezpłatną zgodę na zmiany. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Czy również mogę prosić przesłanie na aleksandranowicka@int.pl zamiany gabinetu z garażem miejscami- i aby garaż byl 2 stanowiskowy. Oraz to samo z garażem 1 stanowiskowym Nie jestem pewna która wersja bardziej odpowiada względem mojej działki południe mam po lewym skosie (stojąc tyłem do tarasu) Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎14‎.‎02‎.‎2019 o 11:59, Gość Ola napisał:

Witam, Czy również mogę prosić przesłanie na aleksandranowicka@int.pl zamiany gabinetu z garażem miejscami- i aby garaż byl 2 stanowiskowy. Oraz to samo z garażem 1 stanowiskowym Nie jestem pewna która wersja bardziej odpowiada względem mojej działki południe mam po lewym skosie (stojąc tyłem do tarasu) Pozdrawiam.

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pani materiały szczegółowe. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, cytrunia333 napisał:

Witam

Również poproszę o przesłanie na adres aleksandranowicka@int.pl projektu powiększonego o garaż 2 stanowiskowy i zamieniony miejscami z gabinetem.

Oraz poproszę również rys szczegółowy dotyczący długości ścian w salonie i kuchni

Pozdrawiam

Ps. Gratuluje projektu :)

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pani materiały szczegółowe. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Albert

Witam, 

Również będę wdzięczny za przesłanie rysunków z garażem dwustanowiskowym i gabinetem po przeciwnej stronie. 

Email: Neev.pl@gmail.com

Pozdrawiam, 

Albert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość macpil91 napisał:

Witam! Czy macie Państwo może projekt tego domu z innym układem pomieszczeń na piętrze? Pozdrawiam

Dzień dobry,

ten projekt w wersji katalogowej występuje jedynie w wariancie przedstawionym na naszej stronie internetowej.

Istnieje jednak możliwość wprowadzania zmian w naszych projektach.

Przeprojektowanie można zlecić nam lub projektantowi, który będzie zajmował się adaptacją projektu do warunków lokalnych.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Albert napisał:

Witam, 

Również będę wdzięczny za przesłanie rysunków z garażem dwustanowiskowym i gabinetem po przeciwnej stronie. 

Email: Neev.pl@gmail.com

Pozdrawiam, 

Albert

Dzień dobry,

Nie posiadamy takiej wersji projektu.

Zmiany w projektach wprowadzamy na indywidualne zamówienie.

Prosimy o kontakt w tej sprawie drogą telefoniczną lub e-mailową.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Michał

Dzień dobry,

Projekt domu "Alex" wyjątkowo przypadł mi do gustu, zwłaszcza usytuowanie salonu z jego dodatkową przestrzenią pod osobnym zadaszeniem. Jeśli to możliwe proszę o przesłanie rysunków szczegółowych na adres michalzrobek@gmail.com. Równocześnie proszę o udzielenie informacji nt. możliwości wprowadzenia zmiany w konstrukcji dachu nad salonem tj. skrócenie wypuszczenia dachu wraz z likwidacją filarów, w celu dopasowania projektu do nieco krótszej działki, niż wymagana jest w projekcie pierwotnym.

Pozdrawiam,

M.Ź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Michał napisał:

Dzień dobry,

Projekt domu "Alex" wyjątkowo przypadł mi do gustu, zwłaszcza usytuowanie salonu z jego dodatkową przestrzenią pod osobnym zadaszeniem. Jeśli to możliwe proszę o przesłanie rysunków szczegółowych na adres michalzrobek@gmail.com. Równocześnie proszę o udzielenie informacji nt. możliwości wprowadzenia zmiany w konstrukcji dachu nad salonem tj. skrócenie wypuszczenia dachu wraz z likwidacją filarów, w celu dopasowania projektu do nieco krótszej działki, niż wymagana jest w projekcie pierwotnym.

Pozdrawiam,

M.Ź.

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Można wprowadzić taką zmianę do projektu, są na to dwa sposoby. Poprzez naszą pracownię przed zakupem projektu bądź na etapie adaptacji po zakupie wersji katalogowej projektu. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Justyna

Witam, Jestem zainteresowana projektem Alex. Proszę o przesłanie na adres jusdom27@gmail.com

szczegółowych rysunków projektu wraz z kosztorysem. Dziękuję, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Justyna napisał:

Witam, Jestem zainteresowana projektem Alex. Proszę o przesłanie na adres jusdom27@gmail.com

szczegółowych rysunków projektu wraz z kosztorysem. Dziękuję, pozdrawiam.

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. 

Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).

W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...