Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Alex


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 522
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Gość Grzegorz

Witam, Jestem zainteresowana projektem Alex. Proszę o przesłanie na adres greg1983525@gmail.com

szczegółowych rysunków projektu wraz z kosztorysem. Dziękuję, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamil

Witam, Jestem zainteresowany projektem Alex. Proszę o przesłanie na adres kamils2011@gmail.com szczegółowych rysunków projektu wraz z kosztorysem. Dziękuję, pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
W dniu 29.09.2018 o 10:08, Gość greg napisał:

Witam, Jestem zainteresowany projektem Alex. Proszę o przesłanie na adres grzegorzkosiniak@gmail.com szczegółowych rysunków projektu wraz z kosztorysem. Dziękuję, pozdrawiam. 

Dzień dobry,
w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe. Pozdrawiam!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
11 godzin temu, Gość grzegorz napisał:

Witam, Jestem zainteresowany projektem Alex. Proszę o przesłanie na adres grzegorz.dmg@wp.pl szczegółowych rysunków projektu wraz z kosztorysem. Dziękuję, pozdrawiam.

Dzień dobry,
w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe. Pozdrawiam!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam, jestem bardzo zainteresowań projektem Alex. Bardzo proszę o przesłanie szczegółów (powierzchnia całkowita, powierzchnia użytkowa) wraz z kosztorysem i zestawieniem materiałów na adres: Maria.lukasiak@me.com. Proszę tez o nformqcje czy ewentualne zmiany w projekcie możemy zrobić z Państwa architektem? dziękuje i pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gość MariaL napisał:

Witam, jestem bardzo zainteresowań projektem Alex. Bardzo proszę o przesłanie szczegółów (powierzchnia całkowita, powierzchnia użytkowa) wraz z kosztorysem i zestawieniem materiałów na adres: Maria.lukasiak@me.com. Proszę tez o nformqcje czy ewentualne zmiany w projekcie możemy zrobić z Państwa architektem? dziękuje i pozdrawiam, Maria

Dzień dobry,

Zmiany w projekcie można zlecić nam lub architektowi, który będzie zajmował się adaptacją projektu.

W celu uzyskania od nas wyceny kosztów wprowadzenia zmian oraz terminu ewentualnej realizacji projektu proszę o jak najbardziej szczegółowe opisanie oczekiwanych rozwiązań i przesłanie e-maila na nasz adres : info@dobredomy.pl.

Materiały dotyczące projektu zostaną wysłane w dniu jutrzejszym.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dzień dobry, Jestem zainteresowany projektem domu Alex -Lustro. Czy mogę prosić o przesłanie na adres gsp3@o2.pl szczegółowych rysunków projektu, obrys budynku w skali 1:500 oraz kosztorys i zestawienie materiałów? Dziękuję, pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Gość zm napisał:

Dzień dobry, Jestem zainteresowany projektem domu Alex -Lustro. Czy mogę prosić o przesłanie na adres gsp3@o2.pl szczegółowych rysunków projektu, obrys budynku w skali 1:500 oraz kosztorys i zestawienie materiałów? Dziękuję, pozdrawiam

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Piotr napisał:

Witam, Proszę o przesłanie kosztorysu. Jeśli Państwo posiadają również zdjęcia z realizacji. Adres: piotro17@vp.pl Pozdrawiam

Dzień dobry, kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki). Nie posiadamy zdjęć z realizacji naszych projektów. Może któryś z inwestorów opublikuje je na naszym forum, zachęcam do śledzenia wpisów. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
52 minuty temu, Gość Piotr napisał:

Czy jest możliwość powiększenia garażu na 2 miejscowy?

Dzień dobry, można wprowadzić taką zmianę do projektu. Są dwa sposoby wprowadzania zmian: poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...