Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Alex


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ja jestem w trakcie budowy. Na ten moment stan surowy zamkniety.

Chciałabym rozpocząć budowę domu na wiosnę, byłabym bardzo wdzięczna za przesłanie zdjęć stanu surowego na maila - dotkata@gmail.com 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 522
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzień dobry. Czy projekt Alex ma strych i czy możliwe jest ewentualne zwiększenie kąta nachylenia dachu w ramach adaptacji, tak aby strych był nieco wyższy?

 

Pozdrawiam

Kamil.

Dzień dobry, aktualnie maksymalna wysokość w przestrzeni nad jętkami wynosi ok. 100 cm. Jest to zbyt mało, żeby można było z tego miejsca korzystać. Istnieje możliwość zwiększenia kąta nachylenia dachu na etapie adaptacji, przy dachu o kącie 40 stopni przestrzeń ta będzie miała około 150 cm wysokości w najwyższym punkcie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie odnośnie projektu Alex. Czy jest możliwa ewentualna przeróbka projektu? Głównie chodzi mi o garaż, aby był dwustanowiskowy, a przestrzeń nad salonem przerobić na standardowy sufit, a tą wykorzystać jako ew. strych/schowek na górze? Czy w salonie można również zainstalować 2 szklane skrzydła wyjściowe zamiast 4? I jeszcze jedna zmiana. Czy możliwe jest dobudowanie w jakikolwiek sposób balkonu wychodzącego z największej sypialni?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam pytanie odnośnie projektu Alex. Czy jest możliwa ewentualna przeróbka projektu? Głównie chodzi mi o garaż, aby był dwustanowiskowy, a przestrzeń nad salonem przerobić na standardowy sufit, a tą wykorzystać jako ew. strych/schowek na górze? Czy w salonie można również zainstalować 2 szklane skrzydła wyjściowe zamiast 4? I jeszcze jedna zmiana. Czy możliwe jest dobudowanie w jakikolwiek sposób balkonu wychodzącego z największej sypialni? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Dzień dobry!

Wszystkie wymienione zmiany są możliwe do wprowadzenia. Powstała przestrzeń „schowka” nad salonem będzie miała skosy, a w najwyższym punkcie wysokość około 185cm. Dostępna będzie z garderoby na poddaszu.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adriana

Witam,

My również zdecydowaliśmy się na ten projekt , jesteśmy na etapie zakończenia stanu zero. Ruszamy ze ścianami , w naszym projekcie mamy sporo zmian począwszy od żelbetowych fundamentów ,powiększenia garażu na podwójny ,zmiany okien na większe od strony czołowej z wyjściem na balkon , zwiększenie okna w jadalni, zmiana stropu na żelbetowy i ściany z porothermu, i wielu innych wizualnych zmian   ,będziemy wdzięczni za podesłanie zdjęć z realizacji Państwa budowy oraz informacji w której częsci Polski jest budowany , my jesteśmy z okolic Krakowa

pozdrawiam.

 

adriana_bb@onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adriana

Witam serdecznie,my z mezem wahamy sie miedzy dwoma projektami Alex/Oliwia i nie mozemy sie zdecydowac. Czy panstwo zaczeli juz budowe? i pytanko odnoscnie zmin w projekcie Alex, a mianowicie zmiana okien . Na jakie zmiany panstwo sie zdecydowali? I czy posiadaja panstwo juz jakis zdjecia z budowy.Prosze o kontakt na

 jaworskiewa@yahoo.com

My również zdecydowaliśmy się na ten projekt , jesteśmy na etapie zakończenia stanu zero. Ruszamy ze ścianami , w naszym projekcie mamy sporo zmian począwszy od żelbetowych fundamentów ,powiększenia garażu na podwójny ,zmiana okien na większe od strony czołowej z wyjściem na balkon , zwiększenie okna w jadalni, zmiana stropu na żelbetowy i ściany z porothermu, i wielu innych wizualnych zmian   ,będziemy wdzięczni za podesłanie zdjęć z realizacji Państwa budowy oraz informacji w której częsci Polski jest budowany , my jesteśmy z okolic Krakowa

adriana_bb@onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja jestem w trakcie budowy. Na ten moment stan surowy zamkniety.

witam serdecznie, czy bylby w stanie pan przeslac zdjecia stanu surowego??? bylabym bardzo wdzieczna. Chcelibysmy rozpoczac budowe na wiosne i mysele ze zdjecia rozwialyby watpliwosci .   jaworskiewa@yahoo.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tak ja jestem w trakcie budowy. Na ten moment stan surowy zamkniety.
witam serdecznie, czy bylby w stanie pan przeslac zdjecia stanu surowego??? bylabym bardzo wdzieczna. Chcelibysmy rozpoczac budowe na wiosne i mysele ze zdjecia rozwialyby watpliwosci .   jaworskiewa@yahoo.com

Czy byliby Państwo podesłać kilka fotek, stanu surowego zamkniętego? Jestem bardzo ciekawy. (2pavlo@wp.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Klaudia

Witam również z narzeczonym zakupiliśmy ten projekt teraz dopełniamy obowiązki papierkowe ;/ i startujeMY na wiosnę z fundamentami nasz projekt troszkę jest zmodyfikowany będę wrzucać zdjęcia z budowy na bieżąco :D POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adriana

witam,

bardzo prosze o załozenie dziennika budowy domu alex, bo widzę że jeszcze takiego nie ma a jak widać jest duże zainteresowanie tym projektem oraz jest troche relizacji, wiec będzie nam łatwiej wymieniac sie poglądami i zdjęciami.

 

z Gory dziekuje i pozdrawiam wszystkich Alexowiczów :)

 

Adriana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam również z narzeczonym zakupiliśmy ten projekt teraz dopełniamy obowiązki papierkowe ;/ i startujeMY na wiosnę z fundamentami nasz projekt troszkę jest zmodyfikowany będę wrzucać zdjęcia z budowy na bieżąco :D POZDRAWIAM

Witam. My również startujemy na wiosnę i też kończymy formalności. Jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu składamy już dokumenty w urzędzie.Zrobiliśmy kilka zmian. Podwójny garaż, okno na całej długości w kuchni między szafkami kuchennymi, zlikwidowaliśmy spiżarkę z wnęką na lodówkę co pozwoliło na większą kuchnię i rozważamy w kuchni budowę wyspy z kuchenką i zlewozmywakiem. Powiększając garaż doszły nam dodatkowe metry w kotłowni, która będzie też spiżarką i pom. gospodarczym. Pozdrawiam. galindia@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałam stworzyć forum poświęcone budowie Alexa,aby tam budujący wrzucali swoje zdjecia z realizacji,uwagi,pomysły zmiany, jednak nie udało się. Czy ktoś może prowadzi dziennik internetowy, blog? Chętnie nawiążę kontakt. Będę wdzięczna za wszelkie zdjęcia, bo żaden projekt nie dorównuje Alexowi i za jakiś czas i my go wybudujemy. Mój email: Agata-jurczuk@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Chciałam stworzyć forum poświęcone budowie Alexa,aby tam budujący wrzucali swoje zdjecia z realizacji,uwagi,pomysły zmiany, jednak nie udało się. Czy ktoś może prowadzi dziennik internetowy, blog? Chętnie nawiążę kontakt. Będę wdzięczna za wszelkie zdjęcia, bo żaden projekt nie dorównuje Alexowi i za jakiś czas i my go wybudujemy. Mój email: Agata-jurczuk@wp.pl

Witam

Jutro blog będzie założony.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

bardzo prosze o załozenie dziennika budowy domu alex, bo widzę że jeszcze takiego nie ma a jak widać jest duże zainteresowanie tym projektem oraz jest troche relizacji, wiec będzie nam łatwiej wymieniac sie poglądami i zdjęciami.

 

z Gory dziekuje i pozdrawiam wszystkich Alexowiczów :)

 

Adriana.

Witam

Jutro blog będzie założony.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Małgosia

Witam,  mojej rodzinie bardzo się podoba, jesteśmy w trakcie adaptacji, ruszamy na wiosnę ,jeśli ktoś już buduje lub zbudował, bardzo proszę o zdjęcia i ciekawostki może należałoby wprowadzić jakieś zmiany ,proszę o wszelkiego typu informacje na temat Alexa na adres-  malgorzata.cieloszczyk@wp.pl  ,pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...