Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nina


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 824
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Sławomir

Witam serdecznie, od ponad roku przeglądamy z żoną dostępne projekty domów i Nina najbardziej nam się spodobała. Oczywiście mamy zamiar wprowadzić niewielkie zmiany w procesie adaptacji takie jak poszerzenie łazienki na parterze by zmieścić prysznic, przystosowanie kotłowni na opał stały oraz wstawienie drzwi dodatkowych z garażu do "pokoju" w celu zaadoptowania go w formie pomieszczenia technicznego-pracowni. Projekt ten wydaje się spełniać wszystkie nasze wymogi jeśli chodzi o funkcjonalność i prostotę w budowie. Decyzja o zakupie już zapadła jednak podobnie do moich przedmówców, z chęcią zapoznałbym się z bardziej szczegółowymi rysunkami. Na jakimś zdjęciu z realizacji tego projektu widziałem że w łazience, pod oknem w ścianie szczytowej jest wylane wzmocnienie betonowe. Interesuje mnie czy zamiast okna zmieszczę tam jakieś drzwi balkonowe między ścianą a tym betonem. Było by fajne udogodnienie do wystawiania prania na taras latem   :) Jeśli macie państwo w miarę zaktualizowany poglądowy kosztorys to również z chęcią bym się zapoznał. Wszelkie informacje i materiały proszę o przesłanie na     Instalacjeelektryczne@onet.com.pl                Dziękuję serdecznie i pozdrawiam. Sławek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, od ponad roku przeglądamy z żoną dostępne projekty domów i Nina najbardziej nam się spodobała. Oczywiście mamy zamiar wprowadzić niewielkie zmiany w procesie adaptacji takie jak poszerzenie łazienki na parterze by zmieścić prysznic, przystosowanie kotłowni na opał stały oraz wstawienie drzwi dodatkowych z garażu do "pokoju" w celu zaadoptowania go w formie pomieszczenia technicznego-pracowni. Projekt ten wydaje się spełniać wszystkie nasze wymogi jeśli chodzi o funkcjonalność i prostotę w budowie. Decyzja o zakupie już zapadła jednak podobnie do moich przedmówców, z chęcią zapoznałbym się z bardziej szczegółowymi rysunkami. Na jakimś zdjęciu z realizacji tego projektu widziałem że w łazience, pod oknem w ścianie szczytowej jest wylane wzmocnienie betonowe. Interesuje mnie czy zamiast okna zmieszczę tam jakieś drzwi balkonowe między ścianą a tym betonem. Było by fajne udogodnienie do wystawiania prania na taras latem   :) Jeśli macie państwo w miarę zaktualizowany poglądowy kosztorys to również z chęcią bym się zapoznał. Wszelkie informacje i materiały proszę o przesłanie na     Instalacjeelektryczne@onet.com.pl                Dziękuję serdecznie i pozdrawiam. Sławek.

Witam

Cieszymy się, że nasz projekt Nina znalazł Państwa uznanie :)

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szymon

Witam, Jestem zainteresowany tym projektem. Jeżeli to możliwe prosiłbym o przesłanie informacji na temat tego projektu - zdjęcia gotowych budynków z różnymi elewacjami, kosztorys itp. Mój e-mail znamiros@op.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jestem zainteresowany tym projektem. Jeżeli to możliwe prosiłbym o przesłanie informacji na temat tego projektu - zdjęcia gotowych budynków z różnymi elewacjami, kosztorys itp. Mój e-mail znamiros@op.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiram serdecznie bardzo podoba mi sie projekt nina mam pytanie czy jest mozliwosc zadaszenie nad garazem i czy jest mozliwosc garazy dwustanowiskowego

Witam

Zmian można dokonać na etapie adaptacji projektu, bądź zlecić naszym architektom. W sprawie szczegółów proszę o kontakt pod adresem info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość The Crow

Dzień dobry

 

planuję budowę małego, taniego domu. Ten projekt jest właściwie odzwierciedleniem moich marzeń - jest prawie wszystko, co bym chciała. Proszę o informację ile kosztowałoby dodanie jednego małego pokoiku na dole i minimalnie powiększenie wc, żeby wyszła z tego łazienka? Zmieniłabym też trochę elewację, żeby wyszło taniej - żeby nie było wykończenia drewnem ani tych kamiennych elementów. Proszę o podanie kosztu takich zmian oraz dokładnych kosztów i opisu całej budowy metodą gospodarczą. Myślę wykończyć tylko dół i mieszkać a górę dopiero w przyszłości. Dziękuję, mój mail: maritka23@poczta.fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry planuję budowę małego, taniego domu. Ten projekt jest właściwie odzwierciedleniem moich marzeń - jest prawie wszystko, co bym chciała. Proszę o informację ile kosztowałoby dodanie jednego małego pokoiku na dole i minimalnie powiększenie wc, żeby wyszła z tego łazienka? Zmieniłabym też trochę elewację, żeby wyszło taniej - żeby nie było wykończenia drewnem ani tych kamiennych elementów. Proszę o podanie kosztu takich zmian oraz dokładnych kosztów i opisu całej budowy metodą gospodarczą. Myślę wykończyć tylko dół i mieszkać a górę dopiero w przyszłości. Dziękuję, mój mail: maritka23@poczta.fm

Witam

Cieszymy się, że znalazła Pani pośród naszej oferty projekt domu, który spełnia Pani oczekiwania.

Zapytanie co do kosztu zmian przekazuję do architektów - odpowiedź otrzyma Pani na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patrycja

Witam, prosiłabym o przesłanie szczegółowych informacji na temat tego projektu (kosztorys, rzuty z wymiarami, użyte materiały) Mój mail: patka2510@gmail.com . Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztof

Witam, prosiłbym o przesłanie szczegółowych informacji na temat tego projektu (kosztorys, rzuty z wymiarami, użyte materiały) Mój mail: krzysiek.nml@wp.pl . Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, jeżeli jest to możliwe proszę o szczegółowe informacje o projekcie Nina oraz kosztorys bardzo mnie interesuje ten właśnie projekt. Jaka jest możliwosc wykonania zmian w projekcie w waszym biurze przed wysłaniem np. zamiana stropu na żeranski, system stropowy MASTER ,czy przesunięcie okien ?. meil: kierakowicz@vp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeżeli jest to możliwe proszę o szczegółowe informacje o projekcie Nina oraz kosztorys bardzo mnie interesuje ten właśnie projekt. Jaka jest możliwosc wykonania zmian w projekcie w waszym biurze przed wysłaniem np. zamiana stropu na żeranski, system stropowy MASTER ,czy przesunięcie okien ?. meil: kierakowicz@vp.pl

Witam. Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. 

Zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu.

Wybrany przez Pana architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt.

Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.

Zmiany w projekcie mogą również wprowadzić architekci w naszej pracowni (są to zmiany dodatkowo płatne).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...