Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nina


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo spodobał i zainteresował mnie ten projekt. Prosiłbym o przesłanie szczegółowych informacji na temat tego projektu (kosztorys, rzuty z wymiarami, użyte materiały) Mój mail: rccmpm@gmail.com. Dziękuję i pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 824
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Witam, czy można prosić o kosztorys, rzuty oraz użyte materiały? Mam również pytanie, czy jest możliwość poszerzenia domu o 2 metry i jakie wiążą się z tym koszty projektu oraz całościowe w budowie? Mail ak.farmaceuta@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy można prosić o kosztorys, rzuty oraz użyte materiały? Mam również pytanie, czy jest możliwość poszerzenia domu o 2 metry i jakie wiążą się z tym koszty projektu oraz całościowe w budowie? Mail ak.farmaceuta@gmail.com

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy na podany adres mailowy.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Paweł

Dobry wieczór waham się nad dwoma projektami proszę o przesłanie materiałów pokazowych oraz możliwie wszystkich bezpłatnych poglądowych informacji dotyczących budowy (rysunki szczegółowe, wymiary ścian) na maila: pamurpol@wp.pl Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
22 godziny temu, Gość beti napisał:

Witam. Proszę o przesłanie wszelkich dostępnych bezpłatnych informacji wraz z kosztami budowy najlepiej pod klucz na adres: patrycjan11@interia.pl Dziękuję i pozdrawiam

Dzień dobry,
Materiały szczegółowe zostały przesłane na wskazany adres mailowy. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
23 godziny temu, Gość Julita napisał:

Witam. Proszę o przesłanie wszelkich dostępnych bezpłatnych informacji wraz z kosztami budowy najlepiej pod klucz, na adres: aleksiejuk_t@interia.pl

Dziękuję i pozdrawiam

Dzień dobry,

Materiały (udostępniamy do stanu surowego) zostaną wysłane w poniedziałek /wtorek.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dzień dobry. Jestem bardzo zainteresowana ty,m projektem, ale w Warunkach zabudowy mam określoną wysokość kalenicy =8,00 m. Czy istnieje możliwość dokonania zmian w projekcie, które dostosowałyby projekt Nina do w/w warunków?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Bina napisał:

Dzień dobry. Jestem bardzo zainteresowana ty,m projektem, ale w Warunkach zabudowy mam określoną wysokość kalenicy =8,00 m. Czy istnieje możliwość dokonania zmian w projekcie, które dostosowałyby projekt Nina do w/w warunków?

Dzień dobry,
Budynek wg projektu Nina ma wysokość 8,55m nad poziomem terenu, kąt nachylenia dachu 43 stopnie i ściankę kolankową o wysokości 123cm. Istnieje kilka sposobów na obniżenie wysokości budynku, np: 1) obniżenie ścianki kolankowej o 55cm, co będzie skutkowało zmniejszeniem powierzchni użytkowej pomieszczeń na poddaszu. 2) zmiana kąta nachylenia dachu na 35 stopnie i podwyższenie ścianki kolankowej o 35cm. W tym przypadku powierzchnie pozostaną zbliżone.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...