Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nina


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o przesłanie wszelkich "darmowych" materiałów tego domu(koszty, materiały, rzuty). Czy jest możliwość zmiany ścianek działowych na piętrze z g-k na murowane bez zmian konstrukcji niższego piętra czy też wzmocnienia fundamentów. 

farelini@gmail.com

Dzień dobry,

W dniu dzisiejszym otrzyma Pan / Pani bezpłatne materiały dotyczące projektu NINA. Istnieje możliwość zmiany materiałów ścianek działowych. Ścianki murowane są cięższe, dlatego będzie trzeba wzmocnić pod nimi strop - gęstożebrowy Teriva.

​Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 824
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, proszę o przedstawienie kosztów budowy wraz z wykazem materiałów. Mail: mstolarzewicz@intera.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym prześlę materiały dotyczące projektu. Natomiast koszty budowy są przedstawione na stronie internetowej w formie tabelki.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Mateusz

Dzień dobry proszę o przesłanie kosztów budowy oraz wykaz materiałów na mateuszdajczak@gmail.com. z założeniem że ścianki działowe będą prawdopodobnie murowane. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam serdecznie.

Jestem zainteresowana prezentowanym projektem Nina. Starałam się nieco prześledzić wpisy na forum. Znalazłam już odpowiedź na jedno z moich pytań dot. przesunięcia ściany wc na parterze celem uzyskania dodatkowej powierzchni pod natrysk. Druga nurtująca mnie kwestia to możliwość powiększenia kotłowni w związku ze zmianą ogrzewania z gazowego na paliwo stałe. Nie chciałabym zwiększać tej powierzchni kosztem dodatkowego pokoju na parterze. W związku z czym kieruję pytanie czy możliwe jest zwiększenie powierzchni kotłowni kosztem garażu, do powierzchni ok. 15m kw? Jakie są wymiary garażu? Czy uważają Państwo takie rozwiązanie za możliwe do wykonania? Proszę również o przesłanie dostępnych bezpłatnych materiałów (wykaz materiałów, kosztów, itp.) na adres e-mail: kingaradomska@wp.pl. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jestem zainteresowana prezentowanym projektem Nina. Starałam się nieco prześledzić wpisy na forum. Znalazłam już odpowiedź na jedno z moich pytań dot. przesunięcia ściany wc na parterze celem uzyskania dodatkowej powierzchni pod natrysk. Druga nurtująca mnie kwestia to możliwość powiększenia kotłowni w związku ze zmianą ogrzewania z gazowego na paliwo stałe. Nie chciałabym zwiększać tej powierzchni kosztem dodatkowego pokoju na parterze. W związku z czym kieruję pytanie czy możliwe jest zwiększenie powierzchni kotłowni kosztem garażu, do powierzchni ok. 15m kw? Jakie są wymiary garażu? Czy uważają Państwo takie rozwiązanie za możliwe do wykonania? Proszę również o przesłanie dostępnych bezpłatnych materiałów (wykaz materiałów, kosztów, itp.) na adres e-mail: kingaradomska@wp.pl. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie :-)

Witam

Odpowiedź wraz z materiałami prześlemy na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie proszę o wszelkie dane dotyczące projektu tego domu, zwłaszcza o podanie kosztów budowy - pod klucz (chodzi o pełną kwotę brutto z wykończeniem do wprowadzenia się). Gorąco pozdrawiam,  Podaje Maila Ow14@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie proszę o wszelkie dane dotyczące projektu tego domu, zwłaszcza o podanie kosztów budowy - pod klucz (chodzi o pełną kwotę brutto z wykończeniem do wprowadzenia się). Gorąco pozdrawiam,  Podaje Maila Ow14@wp.pl

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Wycena kosztorysowa do stanu wykończonego podana jest na stronie www przy prezentacji projektu Nina.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...