Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nina


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 824
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Wojciech

Witam, również prosiłbym o koszty budowy i materiałów.

Docelowo szukałem projektu około 120 - 130 m2 ale ten projekt (Nina  - lustro) bardzo przypadł mi do gustu, udało mi się znaleźć wersje mniejszą 99 m2 a czy mają Państwo ten projekt w wersji nieco większej.  Zależy mi zwłaszcza na większej kuchni i salonie z zachowaniem tak prostej bryły budynku.  Czy ten projekt  można wybudować technologią tradycyjną.

Mój email: wojciechborowiec@gmail.com

 

Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie.

Wojtek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, również prosiłbym o koszty budowy i materiałów.

Docelowo szukałem projektu około 120 - 130 m2 ale ten projekt (Nina  - lustro) bardzo przypadł mi do gustu, udało mi się znaleźć wersje mniejszą 99 m2 a czy mają Państwo ten projekt w wersji nieco większej.  Zależy mi zwłaszcza na większej kuchni i salonie z zachowaniem tak prostej bryły budynku.  Czy ten projekt  można wybudować technologią tradycyjną.

Mój email: wojciechborowiec@gmail.com

 

Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie.

Wojtek

Witam. Materiały prześlę w dniu dzisiejszym. Niestety nie mamy większej wersji projektu Nina. Mogę zaproponować podobne projekty np. Antonina oraz Elena. Wszystkie nasze domy zaprojektowane są w technologii tradycyjnej murowanej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,ja również prosiłabym o koszt budowy i materiały na e-mail dominika7227@wp.pl. Pozdrawiam I jaki typ ogrzewania ma dany projekt ?interesują mnie wyłącznie projekty z ogrzewaniem gazowym.

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

W każdym naszym projekcie przewidziano ogrzewanie gazowe.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o przesłanie wszelkich "darmowych" materiałów tego domu(koszty, materiały, rzuty). Czy jest możliwość zmiany ścianek działowych na piętrze z g-k na murowane bez zmian konstrukcji niższego piętra czy też wzmocnienia fundamentów. 

farelini@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...