Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nina


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 824
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, prosiłbym o przesłanie materiałów oraz kosztów budowy na adres: pitn@op.pl

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy materiały pokazowe.

 

Kosztorysy do projektów dostępne są odpłatnie:

 

https://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/

 

https://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Paulina

Witam, chciałam zapytać, który projekt byłby najbardziej zbliżony do Niny z tym, że przestrzeń tarasu nad garażem byłaby zastąpiona jakąś dodatkową powierzchnią zabudowaną (wszystko mi w tym projekcie pasuje z wyjątkiem tarasu :) )

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałam zapytać, który projekt byłby najbardziej zbliżony do Niny z tym, że przestrzeń tarasu nad garażem byłaby zastąpiona jakąś dodatkową powierzchnią zabudowaną (wszystko mi w tym projekcie pasuje z wyjątkiem tarasu :) ) Pozdrawiam!

Witam, proszę zapoznać się z projektem Dalila Nowa. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Magdalena

Witam serdecznie. Mogę prosić o podesłanie kosztów budowy na maila magdyna93@o2.pl ? Z góry dziękuję.

Czy jest możliwość zmiany szerokości domu o 1m. w miejscu spiżarni i na długości salonu?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Także proszę o podanie dodatkowych informacji. Wykorzystane materiały, ilość itp. + rzuty parteru i poddasza. Czy jest możliwość wykonania garażu dwustanowiskowego (jako tarasu).

Mail. karwos00@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysztof

Witam, prosiłbym o przesłanie materiałów oraz kosztów budowy na adres regankg1987@wp.pl

oraz chcial bym sie dowiedziec albo zobaczyc jakis projekt czy wizualizacje wentylacji mechanicznej w tym domku 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mogę prosić o podesłanie kosztów budowy na maila 

 

Witam serdecznie. Mogę prosić o podesłanie kosztów budowy na maila magdyna93@o2.pl ? Z góry dziękuję. Czy jest możliwość zmiany szerokości domu o 1m. w miejscu spiżarni i na długości salonu? Pozdrawiam.

 

 ? Z góry dziękuję. Czy jest możliwość zmiany szerokości domu o 1m. w miejscu spiżarni i na długości salonu? Pozdrawiam.

Witam. Odpowiedź przesłaliśmy mailowo na podany adres. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Także proszę o podanie dodatkowych informacji. Wykorzystane materiały, ilość itp. + rzuty parteru i poddasza. Czy jest możliwość wykonania garażu dwustanowiskowego (jako tarasu). Mail. karwos00@gmail.com

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy materiały pokazowe. Poszerzenie garażu do dwustanowiskowego jest możliwe. Zmiany w projekcie może wprowadzić architekt na etapie adaptacji (od naszej pracowni otrzyma Pan wówczas bezpłatną zgodę na zmiany) . Mogą również zaprojektować je architekci w naszej pracowni, ale jest to usługa dodatkowo płatna.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosiłbym o przesłanie materiałów oraz kosztów budowy na adres regankg1987@wp.pl

oraz chcial bym sie dowiedziec albo zobaczyc jakis projekt czy wizualizacje wentylacji mechanicznej w tym domku 

 

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy materiały pokazowe. Przykładowy projekt wentylacji mechanicznej dostępny jest pod poniższym linkiem:

https://www.dobredomy.pl/dd_files/Image/dodatki/_www_opracowanie%20platne_pogladowe.pdf

Projekt wentylacji mechanicznej dla konkretnego domu można zamówić w cenie 615 zł:

https://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-projekt-wentylacji-mechanicznej/ 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy moglabym prosic na maila koszty budowy, materiały? magdyna93@o2.pl Czy jest możliwość pomniejszenia domu na szerokość o 1m oraz powiekszenia łazienki? Pozdrawiam.

Witam. Materiały pokazowe przesłaliśmy na podany adres. Zmniejszenie szerokości domu jest możliwe. Łazienkę można powiększyć kosztem przyległych pomieszczeń. Zmiany w projekcie może wprowadzić architekt na etapie adaptacji (od naszej pracowni otrzyma Pani wówczas bezpłatną zgodę na zmiany) Mogą również zaprojektować je architekci w naszej pracowni, ale jest to usługa dodatkowo płatna. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...