Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nina


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem zainteresowana projektem Nina. Czy istnieje możliwość otrzymania dodatkowych materiałów na maila? Najbardziej zależy mi na kosztorysie. W jaki sposób została oszacowana kwota 199 tys. PLN? chciałabym to zweryfikować z ewentualnym wykonawcą budowy. Mail kontaktowy: paulina.meyer.gda@gmail.com

Witam

Na podany adres mailowy prześlę szczegółowe rysunki oraz zestawienia kosztorysowe dla domu Nina. Kosztorysy są odpłatne: 74zł kosztorys stanu surowego zamkniętego, 305zł kosztorys do stanu wykończonego.

Kwota 199tys PLN to szacowany koszt netto budowy domu do stanu wykończonego metodą gospodarczą, z uwzględnieniem cen minimalnych dostępnych na rynku. Wycena przygotowana została szczegółowo w oparciu o dokumentację projektową, z uwzględnieniem materiałów, technologii i rozwiązań zawartych w projekcie. Do kwoty tej należy również doliczyć koszt zakupu i montażu wszystkich instalacji wewnątrz budynku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 824
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość EUNIKA BUKOWSKA

Witam serdecznie, Interesuje mnie projekt domu NINA czy mogłabym otrzymać od Państwa bezpłatne materiały dotyczące tego projektu na adres: enia@opoczta.pl ? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o przesłanie materiałów dotyczących tego projektu. Interesuja mnie dokladne wymiary pomieszczen i grubosc scian zewnetrznych. Dodatkowo mam kilka pytan: czy jest mozliwosc usuniecia komina wraz z kominkiem ze sciankami obudowujacymi ten kominek. Czy jest mozliwosc usuniecia scianki oddzielajacej spizarnie od kuchni. 
justyna.sr@wp.pl 
Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o przesłanie materiałów dotyczących tego projektu. Interesuja mnie dokladne wymiary pomieszczen i grubosc scian zewnetrznych. Dodatkowo mam kilka pytan: czy jest mozliwosc usuniecia komina wraz z kominkiem ze sciankami obudowujacymi ten kominek. Czy jest mozliwosc usuniecia scianki oddzielajacej spizarnie od kuchni. 

justyna.sr@wp.pl 

Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest możliwe wydłużenie domu o 2,5 metra . Możliwe byłoby wtedy dodanie na paterze pralni i garderoby na dole i na górze.

Dzień dobry!

Taka zmiana jest możliwa do wprowadzenia. Zmiany do projektów katalogowych mogą być nanoszone przez Pracowanie autorską lub architekta adaptującego. Otrzymają Państwo od nas zgodę na zmiany, którą nieodpłatnie przesyłamy mailowo.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość michał

witam proszę o przesłanie rysunków szczegółowych projektu na adres m.przybyla07@gmail.com

mam również pytanie: czy jest możliwe powiększenia poddasza o werandę nad garażem oraz o powiększenie pokoju dziennego w miejsce pokoju na parterze. dziekuje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam proszę o przesłanie rysunków szczegółowych projektu na adres m.przybyla07@gmail.com mam również pytanie: czy jest możliwe powiększenia poddasza o werandę nad garażem oraz o powiększenie pokoju dziennego w miejsce pokoju na parterze. dziekuje pozdrawiam

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, buduję dom wg projektu w okolicy Wrocławia. W razie zainteresowania proszę o kontakt joda.moda111@gmail.com

Witam,A czy możliwe jest przesłanie zdjęć z realizacji budowy? Jestem zainteresowana zakupem tego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...