Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nina


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Bardzo proszę o przesłanie zwymiarowanych rysunków oraz zestawienia materiałów do projektu Nina na adres lokos77@interia.pl Z góry serdecznie dziękuję.

 

Witam. Czy istnieje możliwość poszerzenia garażu o ok 1,5 metra i dodatkowo wykonanie podpiwniczenia pod powierzchnią garażu?

 

Dzień dobry, materiały zostały do Pana wysłane. Zarówno poszerzenie garażu, jak i podpiwniczenie budynku jest możliwe do wykonania, takie zmiany można wprowadzić do projektu na etapie adaptacji. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 824
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam Bardzo proszę o przesłanie zwymiarowanych rysunków oraz zestawienia materiałów do projektu Nina jestem zainteresowany projektem

 

pozdrawiam paweł sajdak

 

sajdi1985@gmail.com

 

czy takie zmiany jak kuchnia przeniesiona do pokoju co zwiekszy mi powierzchnie salonu , blachodachówka na dachu może wykonać mój architekt przy adaptacji czy państwo zmieniaie to w kupowanym projekcie jezeli szczegółowo bym podał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Bardzo proszę o przesłanie zwymiarowanych rysunków oraz zestawienia materiałów do projektu Nina jestem zainteresowany projektem pozdrawiam paweł sajdak sajdi1985@gmail.com czy takie zmiany jak kuchnia przeniesiona do pokoju co zwiekszy mi powierzchnie salonu , blachodachówka na dachu może wykonać mój architekt przy adaptacji czy państwo zmieniaie to w kupowanym projekcie jezeli szczegółowo bym podał

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja również jestem zainteresowany tym projektem.

Poproszę o wysłanie wszelkich dostępnych materiałów dla tego projektu (przekroje, zwymiarowane rysunki, szczegóły dotyczące konstrukcji stropu) celem wyceny kosztów budowy u różnych wykonawców.

Materiały proszę przesłać na adres: andrzej.kulla@gmail.com

 

Pozdrawiam

A. K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja również jestem zainteresowany tym projektem.

Poproszę o wysłanie wszelkich dostępnych materiałów dla tego projektu (przekroje, zwymiarowane rysunki, szczegóły dotyczące konstrukcji stropu) celem wyceny kosztów budowy u różnych wykonawców.

Materiały proszę przesłać na adres: andrzej.kulla@gmail.com

 

Pozdrawiam

A. K.

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Również poproszę o materiały. I moje pytanie brzmi... Czy takie zmiany jak zmniejszenie łazienki na poddaszu (przy tym pokoju 13m2 - jak jest szafa to na długości jednej szafy od strony tarasu - celem zrobienia garderoby w tym pokoju) można wykonać na etapie adaptacji czy moglibyście to państwo zmienić? Mój adres: tetet@poczta.onet.pl. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również poproszę o materiały. I moje pytanie brzmi... Czy takie zmiany jak zmniejszenie łazienki na poddaszu (przy tym pokoju 13m2 - jak jest szafa to na długości jednej szafy od strony tarasu - celem zrobienia garderoby w tym pokoju) można wykonać na etapie adaptacji czy moglibyście to państwo zmienić? Mój adres: tetet@poczta.onet.pl. Pozdrawiam

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy byłaby możliwość wersji tego projektu z garażem 2 - stanowiskowym o powierzchni 36m2?

Witam

W swojej ofercie nie posiadamy domu Nina w wersji z garażem dwustanowiskowym. Można jednak na etapie adaptacji projektu poszerzyć garaż - nasza Pracownia wystawi zgodę na taką zmianę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam Wszystkich, którzy budują Ninę! Mam kupiony ten projekt i jestem ciekawa ile kosztuje w realu wybudowanie takiego domu. Proszę o kontakt i fotografie z budowy. Z góry dziękuję! edi730@onet.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo mnie interesuje projekt Nina, z mezem chcemy go zakupic w promocji Na koniec lata.Jakie dokladnie materialy otrzymamy w cenie projektu, prosilabym bezplatne materialy na adres mail: kierlanczyk.marta@gmail.com

Pozdrawiam i z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo mnie interesuje projekt Nina, z mezem chcemy go zakupic w promocji Na koniec lata.Jakie dokladnie materialy otrzymamy w cenie projektu, prosilabym bezplatne materialy na adres mail: kierlanczyk.marta@gmail.com

Pozdrawiam i z gory dziekuje

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o przesłanie dodatkowych informacji(kosztorys i szczegółowe wymiary) na adres daniel-k1980@wp.pl

Interesują mnie wymiary pomieszczeń i grubość ścian zewnętrznych i czy są jakieś przeciwskazania by wykonać je z Porotherm'u 44T.

Podoba mi się ten projekt tylko zastanawiam się nad kilkoma zmianami, czy są one możliwe ???

1. powiększenie łazienki na dole (doczytałem już że jest możliwe)

2. nie będziemy korzystać garażu, więc połowę chcielibyśmy oddzielić i zrobić pralnie-suszarnie, wodę chyba da się doprowadzić z łazienki. drugą połowę garażu przeznaczamy na rowery itp.

3. całkowite usunięcie kominka i ścianek obudowujących kominek.

4. pominięcie ścianki oddzielającej spiżarnie oraz okna w spiżarni, powiększy to kuchnie i da możliwość zamontowania szafek wiszących lub wykonanie wysokiej zabudowy.

Dodatkowo nurtuje mnie temat wentylacji od pochłaniacza. Czy w grę wchodzi tylko filtr węglowy ?

Proszę o odpowiedź na podany email.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o przesłanie dodatkowych informacji(kosztorys i szczegółowe wymiary) na adres daniel-k1980@wp.pl

Interesują mnie wymiary pomieszczeń i grubość ścian zewnętrznych i czy są jakieś przeciwskazania by wykonać je z Porotherm'u 44T.

Podoba mi się ten projekt tylko zastanawiam się nad kilkoma zmianami, czy są one możliwe ???

1. powiększenie łazienki na dole (doczytałem już że jest możliwe)

2. nie będziemy korzystać garażu, więc połowę chcielibyśmy oddzielić i zrobić pralnie-suszarnie, wodę chyba da się doprowadzić z łazienki. drugą połowę garażu przeznaczamy na rowery itp.

3. całkowite usunięcie kominka i ścianek obudowujących kominek.

4. pominięcie ścianki oddzielającej spiżarnie oraz okna w spiżarni, powiększy to kuchnie i da możliwość zamontowania szafek wiszących lub wykonanie wysokiej zabudowy.

Dodatkowo nurtuje mnie temat wentylacji od pochłaniacza. Czy w grę wchodzi tylko filtr węglowy ?

Proszę o odpowiedź na podany email.

 

Pozdrawiam

Witam

Zapytanie przekazałam do architektów - proszę oczekiwać odpowiedzi na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowana projektem Nina. Czy istnieje możliwość otrzymania dodatkowych materiałów na maila? Najbardziej zależy mi na kosztorysie. W jaki sposób została oszacowana kwota 199 tys. PLN? chciałabym to zweryfikować z ewentualnym wykonawcą budowy. Mail kontaktowy: paulina.meyer.gda@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...