Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nina


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 824
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

czerepa@poczta.fm proszę o fotki.

Witam jestem zdecydowana do kupna projektu ale poproszę zdjecia z budowy i kosztorys jak to możliwe Pozdrawiam

magdalenapolajdowicz@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem zdecydowana do kupna projektu ale poproszę zdjecia z budowy i kosztorys jak to możliwe Pozdrawiam

magdalenapolajdowicz@o2.pl

Witam

Nasza Pracownia nie dysponuje zdjęciami z realizacji domu Nina. Na podany adres mailowy prześlę Pani szczegółowe rysunki domu oraz zestawienia kosztorysowe.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Łukasz

Witam

Interesuje mnie kosztorys deweloperski i wykończony tego domu. I jeżeli można poproszę o przesłanie rzutów parteru i piętra tego domu jak również domu Malina. Z góry dziękuję i pozdrawiam

mój mail: lukuss82@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja także prosiłbym o rysunki parteru i poddasza na maila. danielzawadzki@op.pl oraz rysunki projektu RITA. Z góry dziękuję i pozdrawiam

 

Witam,

Rysunki szczegółowe do projektu Nina zostały wysłane na podany adres.

 

Projekt Rita jest jednym z najnowszych w naszej ofercie.

Nie posiadamy jeszcze opracowanej dokumentacji technicznej do niego.

Niestety nie jestem więc w stanie przesłać rysunków szczegółowych do tego projektu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monika&Marek

Witamy. Również jesteśmy zainteresowani budową tego domu i mamy taką samą prośbę: czy możemy prosić o kosztorys stanu deweloperskiego i wykończonego, jak również rzuty projektu domu Nina na e-mail monikaglowacka86@wp.pl? Dziękujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupilem u Panstwa projekt nina i mam pytanie. Czy scianki dzialowe na poddaszu mozna zrobic z bloczkow silikatowych 12 cm zamiast plyt gipsowo kartonowych jak w projekcie? Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

pex@poczta.fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupilem u Panstwa projekt nina i mam pytanie. Czy scianki dzialowe na poddaszu mozna zrobic z bloczkow silikatowych 12 cm zamiast plyt gipsowo kartonowych jak w projekcie? Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam pex@poczta.fm

Dzień dobry, zgoda na wprowadzanie zmian w użytych materiałach dołączona jest do dokumentacji technicznej projektu, a zmiany można wprowadzić na etapie adaptacji. W tym wypadku zmieni się jednak obciążenie stropu. Należy upewnić się, że zaprojektowany strop udźwignie cięższe ścianki działowe, możliwe, że koniecznym będzie wzmocnienie stropu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Ja również proszę o przesłanie wszelkich bezpłatnych materiałów do projektu Nina na adres sternakkamila@gmail.com. Oraz mam kilka pytań:

- czy w miejscu spiżarki można zrobić łazienkę (chodzi mi o to że jest okno i chciałabym mieć prysznic na dole)?

- czy podane na rzutach powierzchnie pomieszczeń na górze są powierzchniami netto czy użytkowymi?

- czy byłaby możliwość takiej zmiany - wysunięcie garaży do przodu o jakieś 1,5 m - połączenie dachu garaży z daszkiem nad drzwiami wejściowymi oraz powiększenia garażu na dwustanowiskowy?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, Ja również proszę o przesłanie wszelkich bezpłatnych materiałów do projektu Nina na adres sternakkamila@gmail.com. Oraz mam kilka pytań: - czy w miejscu spiżarki można zrobić łazienkę (chodzi mi o to że jest okno i chciałabym mieć prysznic na dole)? - czy podane na rzutach powierzchnie pomieszczeń na górze są powierzchniami netto czy użytkowymi? - czy byłaby możliwość takiej zmiany - wysunięcie garaży do przodu o jakieś 1,5 m - połączenie dachu garaży z daszkiem nad drzwiami wejściowymi oraz powiększenia garażu na dwustanowiskowy? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres.

Umieszczenie łazienki w miejscu spiżarni jest możliwe, istniejące w projekcie okno można przesunąć, zmniejszyć lub całkowicie usunąć, zgoda na zmianę funkcji pomieszczenia, jak i wprowadzenie modyfikacji do stolarki okiennej i drzwiowej, dołączana jest do dokumentacji technicznej projektu.

Zmiana wielkości garażu oraz jego wysunięcie również jest możliwe. Te zmiany można wprowadzić do projektu na etapie adaptacji u lokalnego architekta.

Podana powierzchnia pomieszczeń poddasza jest powierzchnią użytkową.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...