Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nina


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 824
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam , Proszę o przesłanie zwymiarowanych rysunków i ogólne zestawienie materiałów dla projektu Nina na maila: bertom@o2.pl. Mam także pytanie dotyczące metody budowy. Czy dom Nina można wybudować w systemie szkieletowym? Może ktoś już tak budował? Proszę o zdjęcia z budowy w tym systemie. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , Proszę o przesłanie zwymiarowanych rysunków i ogólne zestawienie materiałów dla projektu Nina na maila: bertom@o2.pl. Mam także pytanie dotyczące metody budowy. Czy dom Nina można wybudować w systemie szkieletowym? Może ktoś już tak budował? Proszę o zdjęcia z budowy w tym systemie. Dziękuję.

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

Co do możliwości realizacji domu Nina w technologii szkieletowej - proszę o kontakt z firmą Wolf Haus grzegorz.niewitala@wolfsystem.pl

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karolina

Witam, bardzo podoba mi się ten projekt, jednak wiele osób przestrzega mnie przed tak dużym tarasem. Czy na etapie adaptacji projektu można coś doplanować np. garderobę lub strych na części tarasu , jakoś go zmniejszyć? czy to byłyby zbyt duże zmiany? Pozdrawiam karo75@gazeta.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja buduje ten dom i niestety koszt budowy na dzień dzisiejszy stan deweloperski oscyluje w granicach 235 tyś 

witam, czy budowa jest prowadzona poprzez firmy czy systemem gospodarczym i większość prac jest wykonywana własnymi siłami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo podoba mi się ten projekt, jednak wiele osób przestrzega mnie przed tak dużym tarasem. Czy na etapie adaptacji projektu można coś doplanować np. garderobę lub strych na części tarasu , jakoś go zmniejszyć? czy to byłyby zbyt duże zmiany? Pozdrawiam karo75@gazeta.pl

Witam

Odpowiedź prześlemy na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . W moich warunkach zabudowy jest napisane że kalenica musi być na wysokości 8.50m. Interesuje mnie projek Nina więc brakuje mi 10cm .W warunkach zabudowy podana została wysokość okapu.Pytania moje są następujące :

-ile kosztuje przeprojektowanie dachu

-jaka jest wysokość okapu w projekcie nina 

-możliwości zmiany pieca na paliwo stałe(koszt)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość uszy80

Witam

Ja buduje ten dom i niestety koszt budowy na dzień dzisiejszy stan deweloperski oscyluje w granicach 235 tyś 

Witam,

Jestem zainteresowany tym projektem , proszę o informacje czy kwota podana jest przy budowie metodą gospodarczą , jakie materiały były brane przy budowie , jezeli jest możliwość to proszę o przesłanie zdjęc z inwestycji na adres uszy80@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Witam Ja buduje ten dom i niestety koszt budowy na dzień dzisiejszy stan deweloperski oscyluje w granicach 235 tyś 
Witam, Jestem zainteresowany tym projektem , proszę o informacje czy kwota podana jest przy budowie metodą gospodarczą , jakie materiały były brane przy budowie , jezeli jest możliwość to proszę o przesłanie zdjęc z inwestycji na adres uszy80@op.pl

Witam. Tez na wiosne zamierzam rozpoczac budowe domu według tego projektu ale z poszerzonym garazem o 1m. Jeśli ktoś ma zdjęcia z budowy proszę o przesłanie na adres pex@poczta.fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kwol

witam, zwracam się z prośbą do osób które zakończyły już budowę, czy ktoś mógłby przesłać zdjęcia gotowego domu na maila? k.wolna@interia.pl

z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tropka

witam, zwracam się z prośbą do osób które zakończyły już budowę, czy ktoś mógłby przesłać zdjęcia gotowego domu na maila? k.wolna@interia.pl z góry dziękuje

czy moge prosić o zdjęcia z realizacji na mail dana2105@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...