Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nina


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Bardzo proszę o przesłanie więcej szczegółów  dot. projektu Nina: kosztów budowy, wymiarów poszczególnych pomieszczeń, jeśli posiadają Państwo zdjęcia lub wizualizacje wnętrz to także bardzo proszę.

lakos26@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 824
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzień dobry,

Bardzo proszę o przesłanie więcej szczegółów  dot. projektu Nina: kosztów budowy, wymiarów poszczególnych pomieszczeń, jeśli posiadają Państwo zdjęcia lub wizualizacje wnętrz to także bardzo proszę.

lakos26@wp.pl

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Damian

Witam, czy będzie można zbudować ten dom jeśli na MPZP znajduje się zapis "garaż wolnostojący lub dobudowany do budynku mieszkalnego, z dachem stromym "?

Jednocześnie plan ten "dopuszcza zróżnicowanie wysokości budynku, stosowanie wykuszy, lukarn i balkonów"

 

Dodam że kształt dachu budynku mieszkalnego również musi być stromy.

Chodzi mi konkretnie o to, czy taras nad garażem nie będzie tu problemem.

 

Pozdrawiam

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy będzie można zbudować ten dom jeśli na MPZP znajduje się zapis "garaż wolnostojący lub dobudowany do budynku mieszkalnego, z dachem stromym "?

Jednocześnie plan ten "dopuszcza zróżnicowanie wysokości budynku, stosowanie wykuszy, lukarn i balkonów"

 

Dodam że kształt dachu budynku mieszkalnego również musi być stromy.

Chodzi mi konkretnie o to, czy taras nad garażem nie będzie tu problemem.

 

Pozdrawiam

Damian

Witam

Proszę o kontakt bezpośrednio z architektami pod adresem info@dobredomy.pl Tam uzyska Pan odpowiedź na swoje zapytania dotyczące Niny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Czy mogłabym prosić o przesłanie ogólnego kosztorysu , oraz rysunku z długościami ścian w poszczególnych pomieszczeniach.

I czy istnieje możliwość powiększenia kuchni kosztem pomniejszenia lub zlikwidowania spiżarni? magdalenak2@poczta.onet.pl. Pozdrawiam.

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Bardzo proszę o przesłanie materiałów odnośnie kosztorysu i wymiaru pomieszczeń oraz poproszę o informację jakie są możliwości zrezygnowania ze spiżarni celem zwiększenia kuchni. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

aneta_goslawska@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Bardzo proszę o przesłanie materiałów odnośnie kosztorysu i wymiaru pomieszczeń oraz poproszę o informację jakie są możliwości zrezygnowania ze spiżarni celem zwiększenia kuchni. Z góry dziękuję i pozdrawiam. aneta_goslawska@interia.pl

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Maciek

Witam,

 

Czy mogę prosić o przesłanie więcej szczegółów projektu NINA na adres mfop@op.pl oraz proszę o informacje w jaki sposób mogę ewentualnie zakupić dokładny kosztorys budowy.

 

Pozdrawiam

Maciek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy mogę prosić o przesłanie więcej szczegółów projektu NINA na adres mfop@op.pl oraz proszę o informacje w jaki sposób mogę ewentualnie zakupić dokładny kosztorys budowy.

 

Pozdrawiam

Maciek 

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Kosztorys można zakupić u nas telefonicznie bądź poprzez stronę WWW. Kosz to: 74PLN kosztorys stanu surowego zamkniętego, 305PLN kosztorys stanu wykończonego.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Apka

Witam, jestem zainteresowany kupnem projektu. 

 

Mam jedno pytanie : Posiadam działkę o wymiarach 16mx26m. Tutaj projekt ma wymagania co do szerokości działki 16,10 m. Czy jest możliwość przerobienie projektu tak aby móc go dopasować do działki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowany kupnem projektu. 

 

Mam jedno pytanie : Posiadam działkę o wymiarach 16mx26m. Tutaj projekt ma wymagania co do szerokości działki 16,10 m. Czy jest możliwość przerobienie projektu tak aby móc go dopasować do działki?

Dzień dobry,

wymagana minimalna szerokość działki to: 21,8m, a minimalna głębokość uwzględniająca zadaszenie przed wejściem do budynku to: 16,32m. Oczywiście można wprowadzić zmiany do projektu. Sugeruję przeanalizowanie Planu Miejscowego / warunków zabudowy, aby mieć pewność że są wszystkie spełnione.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...