Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nina


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 824
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Karol P.

Witam. Czy byłaby możliwość adaptacji projektu poprzez przesunięcie ściany z prawej strony (kuchnia ,salon) do wewnątrz i zmniejszenie w ten sposób wymiaru czołowego z 13,80 m do 13,00 m? Jak odbywa się taka adaptacja i ile to kosztuje?

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy byłaby możliwość adaptacji projektu poprzez przesunięcie ściany z prawej strony (kuchnia ,salon) do wewnątrz i zmniejszenie w ten sposób wymiaru czołowego z 13,80 m do 13,00 m? Jak odbywa się taka adaptacja i ile to kosztuje? Pozdrawiam serdecznie

witam

Proszę o kontakt w tej sprawie bezpośrednio z architektami pod adresem info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Witam poprosiłbym kosztorys na adres e-mail lukasz.nowakowski0203@wp.pl

Witam

Kosztorysy dla naszych projektów są odpłatne: 74zł kosztorys stanu surowego zamkniętego, 305zł kosztorys stanu wykończonego. Na podany adres mailowy prześlę bezpłatnie udostępniane ogólne zestawienia kosztorysowe.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Jarek

Dzień dobry,

wymagana minimalna szerokość działki to: 21,8m, a minimalna głębokość uwzględniająca zadaszenie przed wejściem do budynku to: 16,32m. Oczywiście można wprowadzić zmiany do projektu. Sugeruję przeanalizowanie Planu Miejscowego / warunków zabudowy, aby mieć pewność że są wszystkie spełnione.

Pozdrawiam!

Witam, mam wrażenie, że minimalna głębokość działki uwzględniająca daszek to 17,32 (uwzględniając daszek) lub 16,10 (w świetle ścian zewnętrznych budynku. Proszę o odpowiedź, czy się nie mylę.

pozdrawiam Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam wrażenie, że minimalna głębokość działki uwzględniająca daszek to 17,32 (uwzględniając daszek) lub 16,10 (w świetle ścian zewnętrznych budynku. Proszę o odpowiedź, czy się nie mylę.

pozdrawiam Jarek

Witam ponownie

Podany wymiar 16,32m jest wymiarem prawidłowym

Budynek wraz z zadaszeniem ma głębokość 9,32m + 4m z tyłu domu + 3m z przodu domu. Łącznie 16,32m. 

Sam budynek, bez zadaszenia z przodu ma wymiar 8,10m.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam, bardzo spodobał i zainteresował mnie ten projekt. Prosiłbym o przesłanie szczegółowych informacji na temat tego projektu (kosztorys, rzuty z wymiarami, użyte materiały) Mój mail: dariuszmotyka1@wp.pl. Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo spodobał i zainteresował mnie ten projekt. Prosiłbym o przesłanie szczegółowych informacji na temat tego projektu (kosztorys, rzuty z wymiarami, użyte materiały) Mój mail: rccmpm@gmail.com. Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...