Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nina


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 824
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość mateusz
Witam. jestem zainteresowany projektem tylko mam pytanie czy istnieje mozliwosc zamienienia pomieszczenia gospodarczego na kotłownie. i czy bardzo będzie się różnic wykonanie takiego domu najlepiej pod klucz. dziekuje za pomoc pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gość mateusz napisał:

Witam. jestem zainteresowany projektem tylko mam pytanie czy istnieje mozliwosc zamienienia pomieszczenia gospodarczego na kotłownie. i czy bardzo będzie się różnic wykonanie takiego domu najlepiej pod klucz. dziekuje za pomoc pozdrawiam

Dzień dobry,

tak, można wprowadzić takie zmiany do projektu. Usługa wprowadzania zmian jest dodatkowo odpłatna. Po dokonaniu zakupu projektu można ją zlecić lokalnemu projektantowi adaptującemu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. 
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Agnieszka
Witam,
Zainteresował mnie ten projekt. Proszę o przesłanie tego ogólnego kosztorysu dla budowy domu (jeżeli jest to możliwe to aktualne na rok 2018-2019), użyte materiały oraz wszystkie inne dostępne materiały na temat tego projektu. Proszę również o informację dot. wprowadzania kosmetycznych zmian do projektu (tzn. np. przesunięcia ścian działowych tj. powiększenia łazienki na parterze, tak aby zmieściła się kabina prysznicowa itp. - czy do przedmiotowych kwestii wymagana jest zgoda i czy jest to dodatkowo płatne?). Jak to wygląda w przypadku zmiany dot. podniesienia ściany kolankowej na poddaszu o wysokość jednego bloczka, jaki wówczas będzie kąt nachylenia dachu i jaka jest procedura dot. wprowadzania takiej zmiany?
Mój mail: agnieszka.sopotnicka@wp.pl
Z góry dziękuję za odpowiedź i przesłane materiały.
 
Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Agnieszka napisał:
Witam,
Zainteresował mnie ten projekt. Proszę o przesłanie tego ogólnego kosztorysu dla budowy domu (jeżeli jest to możliwe to aktualne na rok 2018-2019), użyte materiały oraz wszystkie inne dostępne materiały na temat tego projektu. Proszę również o informację dot. wprowadzania kosmetycznych zmian do projektu (tzn. np. przesunięcia ścian działowych tj. powiększenia łazienki na parterze, tak aby zmieściła się kabina prysznicowa itp. - czy do przedmiotowych kwestii wymagana jest zgoda i czy jest to dodatkowo płatne?). Jak to wygląda w przypadku zmiany dot. podniesienia ściany kolankowej na poddaszu o wysokość jednego bloczka, jaki wówczas będzie kąt nachylenia dachu i jaka jest procedura dot. wprowadzania takiej zmiany?
Mój mail: agnieszka.sopotnicka@wp.pl
Z góry dziękuję za odpowiedź i przesłane materiały.
 
Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. 

Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).

W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu.

Do wszystkich projektów katalogowych można wprowadzać zmiany. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

Jeśli podniesie Pani ścianę kolankową o jeden bloczek wówczas zmieni się kąt nachylenia z 43 na 42 stopnie, natomiast zalecamy podniesienie całego dachu- wtedy nie zmieni się kąt nachylenia.

Pozdrawiam.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gość Adam napisał:

Dzień dobry. proszę o wysłanie ogólnego kosztorysu oraz dodatkowych materiałów na adres adamwisniewski.abc@gmail.com

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. 

Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).

W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
16 minut temu, aloyzz napisał:

Witam.

Czy poszerzenie garażu o jeszcze jedno miejsce parkingowe oraz podwyższenie piętra tak żeby dach był płaski byłoby możliwe?

W jakim zakresie wydawana jest zgoda autora na zmiany w projekcie?

Dzień dobry,

takie zmiany są możliwe do wprowadzenia. Z uwagi na dużą ingerencję w bryłę sens ich wprowadzania musi zostać dobrze przemyślany.

Konieczne będą prace projektowe, które pozwolą ocenić czy budynek po zmianach nadal będzie atrakcyjny wizualnie.

Moim zdaniem korzystniej będzie dla Państwa wybrać z naszej oferty projekt bardziej dostosowany do indywidualnych potrzeb, w którym projektowany jest dach płaski.

Pozwoli to uniknąć kosztów przeprojektowania i ewentualnego rozczarowania bryłą budynku jaka wyłoni się po zmianach.

Jeśli chodzi o pozwolenia na zmiany to w większości przypadków udzielamy ich. Są one zawsze bezpłatne i wydawane od ręki.

Każdorazowo jednak analizujemy je i w wypadku takich, które mogą naszym zdaniem wpłynąć źle na komfort użytkowania domu czy jego wygląd służymy pomocą w znalezieniu lepszego rozwiązania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Kasia
11 godzin temu, Gość MZKS napisał: Dzień dobry Mógłbym prosić o szczegółowe rysunki z wymiarami pomieszczeń i dachu pod adres email makskum1196@wp.pl Z góry dziękuje
Dzień dobry, rysunki zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam

Proszę o rysunki z wymiarami na katarzyna.koruba@gmail.com. Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość ewa napisał:

proszę o szczegórłowe rysunki i kosztorys na @ ecia22@wp.pl

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. 

Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).

W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
witam Proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów i kosztorysu na wrobcio@interia.pl Zależy mi na końcowej cenie postawienia tego domu w obecnym czasie w stanie z wyposażeniem w elektrykę i ogrzewanie. Taki stan pod klucz Dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Jaro napisał:

witam Proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów i kosztorysu na wrobcio@interia.pl Zależy mi na końcowej cenie postawienia tego domu w obecnym czasie w stanie z wyposażeniem w elektrykę i ogrzewanie. Taki stan pod klucz Dziękuję

Dzień dobry, rysunki szczegółowe oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki). Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...