Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dakota


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo podoba mi się dom Dakota jednak plan zagospodarowania przewiduje kat nachylenia dachu od 35 do 45 stopni. Czy istnieje możliwość zmiany projektu? Proszę również o przesłanie zwymiarowanych rysunków oraz kosztorysu/najlepiej Dakoty IV/. kamil.bednarz@o2.pl

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe. Zmianę kąta dachu może wprowadzić architekt na etapie adaptacji (od naszej pracowni otrzyma Pan wówczas bezpłatnie zgodę na zmiany). Zmiany mogą również zaprojektować architekci w naszej pracowni, ale jest to usługa dodatkowo płatna. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 686
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam poproszę o wysłanie kosztorysu na maila magdasch1991@o2.pl Pozdrawiam

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe i zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Kosztorysy do projektów dostępne są odpłatnie:

https://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/

https://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz Mańkowski

Witam,

Czy mogę prosić o zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego (technologia tradycyjna) i czy jest możliwa budowa w technologii szkieletowej. Jeśli możliwa jest budowa w technologii szkieletowej to również poproszę o zestawienie materiałów. Proszę o informację czy zastosowane są ławy fundamentowe czy płyta fundamentowa. Informację proszę przesłać na adres gmankowski@wp.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Czy mogę prosić o zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego (technologia tradycyjna) i czy jest możliwa budowa w technologii szkieletowej. Jeśli możliwa jest budowa w technologii szkieletowej to również poproszę o zestawienie materiałów. Proszę o informację czy zastosowane są ławy fundamentowe czy płyta fundamentowa. Informację proszę przesłać na adres gmankowski@wp.pl Pozdrawiam

Witam.

W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe i zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Dom zaprojektowany został w technologii tradycyjnej murowanej. Zmianę technologii budowy można wprowadzić na etapie adaptacji.

Projekt przewiduje posadowienie na ławach i stopach fundamentowych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Bardzo proszę o przesłanie jakichkolwiek zdjeć z realizacji domów wg projektu dakota I/II. Mój mail x-ite @ go2.pl

 

Do autorów projektu mam prośbę o przesłanie szczegółowych rysunkow w tym zestawienia materiałów dotyczących projektu dakota IV

 

Z góry bardzo dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Bardzo proszę o przesłanie jakichkolwiek zdjeć z realizacji domów wg projektu dakota I/II. Mój mail x-ite @ go2.pl

 

Do autorów projektu mam prośbę o przesłanie szczegółowych rysunkow w tym zestawienia materiałów dotyczących projektu dakota IV

 

Z góry bardzo dziękuję!

Witam
Materiały prześlemy we wtorek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam prośbę o przesłanie na e-mail ewu.ewu@wp.pl szczegółowych rysunkow w tym zestawienia materiałów dotyczących projektu dakota I i IV Z góry bardzo dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam prośbę o przesłanie na e-mail ewu.ewu@wp.pl szczegółowych rysunkow w tym zestawienia materiałów dotyczących projektu dakota I i IV Z góry bardzo dziękuję!

Witam

 

Materiały dla domu Dakota prześlemy w dniu dzisiejszym. Dla Dakoty IV prześlemy tylko rysunki - na kosztorys jeszcze czekamy.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o przesłanie szczegółowych rysunków oraz kosztorys dla domu Dakota na maila: lidia.lipka@gmail.com

Mam jeszcze pytanie, czy jest możliwość przeniesienia kominka na inną ścianę i likwidacja kominka zewnętrznego?

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o przesłanie szczegółowych rysunków oraz kosztorys dla domu Dakota na maila: lidia.lipka@gmail.com Mam jeszcze pytanie, czy jest możliwość przeniesienia kominka na inną ścianę i likwidacja kominka zewnętrznego? Dziękuję i pozdrawiam

Witam. Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Jest możliwość zmiany usytuowania kominka wewnętrznego i likwidacji kominka zewnętrznego. Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...