Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dakota


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 686
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość Marcin

Witam, prosiłbym o jakieś zdjęcia z budowy z realu, jeśli ktoś takie posiada byłbym bardzo wdzięczny,

oraz prosiłbym o przesłanie dokumentacji oraz kosztorys na adres martini_jeja@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulina

Jesteśmy poważnie zainteresowani zakupem tego projektu ale interesuje nas mniejsza powierzchnia max do 120m + garaż czy jest szansa na zmniejszenie ? najlepiej obu części aby bryła nie straciła na swojej estetyce :) bardzo proszę o odpowiedź. maximusmax@onet.eu

 

 

Witam

Zapytanie przekazane do architektów - proszę oczekiwać odpowiedzi na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Witam,

Również jestem zainteresowana  projektem Dakota do 120m +garaż gdyby była możliwość zmniejszenia również prosiłabym o odpowiedź na paulinkaNT@interia.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aleksandra Bobińska

Jesteśmy poważnie zainteresowani zakupem tego projektu ale interesuje nas mniejsza powierzchnia max do 120m + garaż czy jest szansa na zmniejszenie ? najlepiej obu części aby bryła nie straciła na swojej estetyce :) bardzo proszę o odpowiedź. maximusmax@onet.eu
   
Witam Zapytanie przekazane do architektów - proszę oczekiwać odpowiedzi na podany adres mailowy.   Pozdrawiam
Witam, Również jestem zainteresowana  projektem Dakota do 120m +garaż gdyby była możliwość zmniejszenia również prosiłabym o odpowiedź na paulinkaNT@interia.pl Pozdrawiam

Ja również jestem zainteresowana projektem Dakota do 120m. Bardzo proszę o odpowiedź na ola.bob2@onet.pl. Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej

Witam, dostałem dzisiaj od wykonawcy wycenę budowy Dakoty metodą szkieletu drewnianego (ściany prefabrykowane) dom pasywny.

Standard deweloperski - 520.000zł. Według mnie to za dużo.... Co o tym sądzicie? Jak u Was firmy wyceniły projekt? Mój mail: a@krupinscy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ten projekt jest najlepszy z tysiecy juz przewertowanych parterowcow. Poprosze o dostepne materialy szczegolowe Dakoty na ela.ciesla@yahoo.co.uk W jakiej cenie jest do niego kosztorys ?

 

Pozdrawiam 

Ela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...