Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dakota


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 686
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość Michał Ruksztełło

Witam. W oczekiwaniu na dokumenty potrzebne do WZ, trochę pozmienialismy układ pomieszczeń.  Nanioslem te zmianyna model, a następnie poszukałem trochę w inernecie i dokopalem się do aplikacji która pozwala na witrualne spacery po własnych modelach 3d. Niekoniecznie domu. Modele mogą być dowolne. Poniżej link do filmiku który nagrałem dziś. To prosty program dlatego nie ma tu super jakości ale ciekawe jest to, że można ten wirtualny dom zwiedzać przy użyciu gogli cardboard i w 3d. Filmik nagrałem w zwykłym formacie. Kąt dachy na zamodelowanym domy to 35 stopni.


https://youtu.be/nh8eeDZywfc


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej

Dzień dobry. Proszę o przesłanie aktualnego kosztorysu domu wraz z wymiarami (długość i szerokość) dla poszczególnych pomieszczeń. Proszę o przesłanie informacji na maila:

 

mlody.skiko@interia.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo podoba mi się dom Dakota, jednak mam jedno pytanie: czy jest szansa aby kuchnię przenieść do salonu a salon w miejsce kuchni-jest to podyktowane kierunkami świata , czy wykonywaliście takie adaptacje projektu i czy jest to możliwe.

Proszę również o przesłanie zwymiarowanych rysunków oraz kosztorysu Dakoty II i Dakoty III - bo nie mogę się zdecydować. b.k.gajda@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

My również chcemy wybudować dom wg tego projektu. Czy mogłabym prosić zdjęcia z budowy domu na adres: janiuk.barbara@gmail.com

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Pozdrawiam serdecznie

Witam.

 

Również planujemy budowę domu wg tego projektu. Czy była by możliwość przesłania informacji o kosztach budowy (np. koszt fundamentów, koszt murów, koszt dachu) i kilku zdjęć z budowy na adres e-mail odzib@o2.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

jestem zainteresowany budową domu wg tego projektu, czy ktoś kto realizuje już projekt mógłby przybliżyć koszty budowy?

np. koszt fundamentów, koszt murów, koszt dachu? ile wyniósł stan surowy zamknięty?

 

pozdrawiam i dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo podoba mi się dom Dakota, jednak mam jedno pytanie: czy jest szansa aby kuchnię przenieść do salonu a salon w miejsce kuchni-jest to podyktowane kierunkami świata , czy wykonywaliście takie adaptacje projektu i czy jest to możliwe.

Proszę również o przesłanie zwymiarowanych rysunków oraz kosztorysu Dakoty II i Dakoty III - bo nie mogę się zdecydować. b.k.gajda@gmail.com

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz

Dzień dobry. Będę bardzo wdzięczny za przesłanie aktualnego kosztorysu domu wraz z wymiarami poszczególnych pomieszczeń. Jestem bardzo zainteresowany tym projektem. Mój adres email: rade.mati@gmail.com.

 

Z góry dziękuję! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Będę bardzo wdzięczny za przesłanie aktualnego kosztorysu domu wraz z wymiarami poszczególnych pomieszczeń. Jestem bardzo zainteresowany tym projektem. Mój adres email: rade.mati@gmail.com. Z góry dziękuję! :)

Witam. W dniu dzisiejszym prześlemy rysunki szczegółowe i zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych i kosztorysu na adres t.urbaniak@autograf.pl

Dzień dobry,

W naszej ofercie pełne kosztorysy są dodatkowo odpłatne. Udostępniamy przed zakupem projektu zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty. W dniu dzisiejszym otrzyma Pan bezpłatne materiały szczegółowe. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maciek

Dzień dobry,

W naszej ofercie pełne kosztorysy są dodatkowo odpłatne. Udostępniamy przed zakupem projektu zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty. W dniu dzisiejszym otrzyma Pan bezpłatne materiały szczegółowe. Pozdrawiam!

Dzień Dobry

Czy mogę prosić o przesłanie wszystkich materiałów, które są dostępne bezkosztowo na adres gorczyca@ssk.pl ?

 

Dziękuję i pozdrawiam,

Maciek

 

P.S. Dakota jest projektem idealnym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

Czy mogę prosić o przesłanie wszystkich materiałów, które są dostępne bezkosztowo na adres gorczyca@ssk.pl ?

 

Dziękuję i pozdrawiam,

Maciek

 

P.S. Dakota jest projektem idealnym ;)

Witam

Dziękujemy za miłe słowo :)

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chcialem proscic o cala dostepna dokumetacje i kosztorys projektu DAKOTA V na adres lukaszp1987@outlook.com Dziękuje

Witam

 

Projekt Dakota V aktualnie jest koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu obecnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będą dostępne dla projektu szczegółowe rysunki oraz będziemy mogli zlecić przygotowanie wycen kosztorysowych.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy istnieje wersja projektu domu Dakota o powierzchni użytkowej 120m? Ew. czy istnieje możliwość dostosowania do takiego metrażu?

Witam

Na tą chwilę nie mamy w ofercie Dakoty w wersji mniejszej. Jednak w najbliższej przyszłości powinno powstać jeszcze kilka wersji tego projektu - być może też będzie wersja z mniejszą powierzchnia użytkową.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wioletta

witam, czy istnieje możliwość dostosowania projektu dakota tak aby powierzchnia użytkowa wynosiła ok 120m.

Czy mogę prosić p przesłanie na adres medea_24@tlen.pl dodatkowych dostępnych materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...