Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dakota


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

witam, czy istnieje możliwość dostosowania projektu dakota tak aby powierzchnia użytkowa wynosiła ok 120m. Czy mogę prosić p przesłanie na adres medea_24@tlen.pl dodatkowych dostępnych materiałów.

Witam

Zapytanie przekazane do architektów - proszę oczekiwać odpowiedzi na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 686
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość Błażej

Witam,

Podłączam się do prośby poniżej o przesłanie na adres mailowy wszystkich materiałów które są dostępne bezkosztowo dla projektu Dakota blazejchorobinski@gmail.com

Dziękuję i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krystian

Witam czy ktoś buduje/zbudował Dakotę i zechciałby się podzielić zdjęciami, uwagami względem kosztów czy realizacji poszczególnych etapów? Gdyby znalazł się ktoś taki to proszę o informację na krystek1987@gmail.com Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosia

Witam, również prosiłabym o przesłanie wszystkich materiałów, które są dostępne bezkosztowo dla Projektu Dakota na adres malgorzata.chrzan@o2.pl

Będę zobowiązana.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz

Witam, Podłączam się do prośby poniżej o przesłanie na adres mailowy wszystkich materiałów które są dostępne bezkosztowo dla projektu Dakota mateuszcierzniak88@o2.pl Dziękuję i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz

Witam, Podłączam się do prośby poniżej o przesłanie na adres mailowy wszystkich materiałów które są dostępne bezkosztowo dla projektu Dakota mateuszcierzniak88@o2.pl Dziękuję i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej

Witam, czy istnieje możliwość przesłania zdjęć z budowy na adres e-mail: paulina12.06@wp.pl Z góry dziękuję :)

Witam, na wiosnę ruszamy z budową Dakoty. Jak wygląda budowa u Pani? Jest szansa aby wysłała Pani kilka zdjęć z budowy? W której części Polski buduję Pani Dakote? pozdrawiam Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rafał

Dzień dobry,

jestem zainteresowany projektem. Proszę o przesłanie kompletu darmowych materiałów szczegółowych dotyczących projektu na adres rafal.cebo@gmail.com

Z góry dziękuję i pozdrawiam Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej

Witam. Jestem zauroczony projektem. :) Jak dla mnie No1. Pomalutku będę szukał działki pod te wymiary..

Proszę o przesłanie kompletu darmowych materiałów szczegółowych dotyczących projektu na adres andmaly@gmail.com

Z góry dziękuję i pozdrawiam Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zauroczony projektem. :) Jak dla mnie No1. Pomalutku będę szukał działki pod te wymiary..

 

Proszę o przesłanie kompletu darmowych materiałów szczegółowych dotyczących projektu na adres andmaly@gmail.com

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam Andrzej

Witam

Cieszymy się, że projekt tak się Panu podoba i dziękujemy za miłe słowo :)

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...