Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dakota


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

My już mamy ściany, za dwa tyg ruszamy z dachem i już rozglądamy się za oknami ☺
Witam Czy mogłabym prosić o zdjęcia z budowy na maila justynapawul@interia.pl z góry dziękuję i pozdrawiam

Przyłączam się do prośby, również będę wdzięczna za przesłanie zdjęć na adres: a.nowak@mich-trans.net dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 686
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

My już mamy ściany, za dwa tyg ruszamy z dachem i już rozglądamy się za oknami ☺
Witam Czy mogłabym prosić o zdjęcia z budowy na maila justynapawul@interia.pl z góry dziękuję i pozdrawiam
Przyłączam się do prośby, również będę wdzięczna za przesłanie zdjęć na adres: a.nowak@mich-trans.net dziękuję i pozdrawiam :)

Dzień Dobry,gdzie można zobaczyć budowę? amarcyjanik@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój mail :damian_piecyk@wp.pl Chcialbym dokladne wymiary jaka dlugosc ma.prawa strona jaka lewa i pomieszczenia.jaki ma metraz oraz wysokosc od stropu do kalenicy .Z gory dziekuje i pozdrawiam
Witam Materiały prześlemy w poniedziałek.   Pozdrawiam

Witam,również poproszę o powyższe dane oraz dane dwóch innych wariantów tego projektu na e-mail karolkola1@wp.pl.Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

równiez prosze o zdj. na meila aga.franko@op.pl

Witam serdecznie. My również zdecydowaliśmy się na ten projekt. Chcemy zacząć budowę na wiosnę. Mogę prosić również o zdjęcia z budowy? Mój adres beataszarszewska@onet.eu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Projekt mega. Jedyny w swoim rodzaju!!! Jestem zakochana odkąd go zobaczyłam.Wahamy się jednak między I a II. Bardzo proszę o przesłanie wszelkich materiałów i dostępnej dokumentacji technicznej (rzutów, rysunków, kosztorysu, zestawienia materiałów etc.) dotyczących tego projektu (DAKOTA I) na adres E-mail justynapajak1@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Projekt mega. Jedyny w swoim rodzaju!!! Jestem zakochana odkąd go zobaczyłam.Wahamy się jednak między I a II. Bardzo proszę o przesłanie wszelkich materiałów i dostępnej dokumentacji technicznej (rzutów, rysunków, kosztorysu, zestawienia materiałów etc.) dotyczących tego projektu (DAKOTA I) na adres E-mail justynapajak1@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Witam

Cieszymy się, że projekt przypadła Pani do gustu.

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już mamy ściany, za dwa tyg ruszamy z dachem i już rozglądamy się za oknami ☺

Witam, my też już mamy pozwolenie i na wiosne rozpoczynamy, czy mogę prosić o zdjecia, bede wdzieczny, lzyrek@interia.pl,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa!

Gratuluję projektu Dakota, bardzo Nam się podoba. Byliśmy wraz z żoną zdecydowani na kupno kilkuletniego domu o podobnej powierzchni. Państwa projekt zasiał niestety wiele wątpliwości co do kupna "gotowca". Nie mamy jednak pojęcia czy decydując się na Dakotę zmieścimy się w zakładanym budżecie. Bardzo proszę o przesłanie wszelkiej dostępnej dokumentacji ( rzutów, kosztorysów, specyfikacji prac i materiałów) na adres osplast@onet.com.pl

pozdrawiam i dziękuje Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa!

Gratuluję projektu Dakota, bardzo Nam się podoba. Byliśmy wraz z żoną zdecydowani na kupno kilkuletniego domu o podobnej powierzchni. Państwa projekt zasiał niestety wiele wątpliwości co do kupna "gotowca". Nie mamy jednak pojęcia czy decydując się na Dakotę zmieścimy się w zakładanym budżecie. Bardzo proszę o przesłanie wszelkiej dostępnej dokumentacji ( rzutów, kosztorysów, specyfikacji prac i materiałów) na adres osplast@onet.com.pl

pozdrawiam i dziękuje Mariusz

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jesteśmy zainteresowani tym projektem. Proszę przesłać szczegółowe rzuty na adres nazirra@gmail.com

Dodatkowo mam pytanie: czy istnieje możliwość podniesienia ścianki, zaprojektowania schodów , tak by powstało poddasze użytkowe?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jesteśmy zainteresowani tym projektem. Proszę przesłać szczegółowe rzuty na adres nazirra@gmail.com Dodatkowo mam pytanie: czy istnieje możliwość podniesienia ścianki, zaprojektowania schodów , tak by powstało poddasze użytkowe? pozdrawiam

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Państwu,

 

Wraz z mężem jesteśmy zainteresowani projektem domu DAKOTA II. 

Czy możemy prosić o przesłanie zestawienia materiałów oraz szczegółowych rysunków projektu na adres: janiuk.barbara@gmail.com?

 

Pozdrawiamy serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

My już mamy ściany, za dwa tyg ruszamy z dachem i już rozglądamy się za oknami ☺

Dzień dobry,

 

My również chcemy wybudować dom wg tego projektu. Czy mogłabym prosić zdjęcia z budowy domu na adres: janiuk.barbara@gmail.com

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Państwu,

 

Wraz z mężem jesteśmy zainteresowani projektem domu DAKOTA II. 

Czy możemy prosić o przesłanie zestawienia materiałów oraz szczegółowych rysunków projektu na adres: janiuk.barbara@gmail.com?

 

Pozdrawiamy serdecznie

witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...