Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dakota


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 686
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam.Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków i ogólnego zestawienia materiałów na adres:artur.waw@wp.pl

Czy projekt Dakota nie straci na wyglądzie przy zmianie kąta nachylenia dachu na 35 stopni.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków i ogólnego zestawienia materiałów na adres:artur.waw@wp.pl

Czy projekt Dakota nie straci na wyglądzie przy zmianie kąta nachylenia dachu na 35 stopni.

Pozdrawiam

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Przy zmianie kąta dachu na 35 stopni proporcje budynku ulegną oczywiście zmianie, ale budynek w dalszym ciągu wyglądał będzie estetycznie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał Ruksztełło

Dziękuję za rysunki. Przymierzamy się do kupna projektu. Niestety nikt się jeszcze tu na forum nie pochwalił swoją realizacją... Ja jeszcze nie kupiłem projektu ale pierwsza przymiarka dakoty do naszej działki już była. Zdjęcie poniżej:)

https://goo.gl/photos/ceafGcxBadbr135v7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek Żyliński

Dzień dobry, proszę o przesłanie szczegółowych rysunków projektu: roksana.kot@wp.pl Pozdrawiam
Witam Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

Dzień dobry, podpinam się do prośby o przesłanie wszelkich dokładniejszych szkiców/rzutów/wizualizacji tego projektu. Mój adres: zylinski@wp.pl Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał Ruksztełło

My juz zalalismy fundamenty w wersje nieco zmodyfikowanej

Witam A mógłby Pan przprzesłać mi jakieś zdjęcie na maila? michal.ruksztello@gmail.com. z góry dziękuję :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Piotrowski

Witam, czy posiada ktoś zdjęcia poszczególnych etapów budowy tego domu ? , będę wdzięczny za udostępnienie zdjęć , wszelkich zmian w projekcie , opinii, oraz własnych doświadczeń z budowy . na adres pawel_piotrowski15@wp.pl z góry dziękuje i pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...