Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dakota


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin

Dzień dobry, piękny projekt. Proszę przesłać roboczy rysunek z koncepcji architektonicznej, z opisanymi wymiarami pomieszczeń. Proszę również o przesłanie bardzo orientacyjnej ceny netto przy zleceniu budowy jednej firmie.

Dziękuję, nett68@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 686
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzień dobry, piękny projekt. Proszę przesłać roboczy rysunek z koncepcji architektonicznej, z opisanymi wymiarami pomieszczeń. Proszę również o przesłanie bardzo orientacyjnej ceny netto przy zleceniu budowy jednej firmie. Dziękuję, nett68@interia.pl

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy poważnie zainteresowani zakupem tego projektu ale interesuje nas mniejsza powierzchnia max do 120m + garaż czy jest szansa na zmniejszenie ? najlepiej obu części aby bryła nie straciła na swojej estetyce :) bardzo proszę o odpowiedź. maximusmax@onet.eu

Witam

Zapytanie przekazane do architektów - proszę oczekiwać odpowiedzi na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anna Ludwiniak

Dzień dobry,

jestem zainteresowana projektem domu DAKOTA. Z uwagi, iż działka jest wymiarów 25x40 m, proszę o przesłanie projektu bez garażu, lub projektu z mniejszym garażem na adres e-mail: an.ludwiniak@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jestem zainteresowana projektem domu DAKOTA. Z uwagi, iż działka jest wymiarów 25x40 m, proszę o przesłanie projektu bez garażu, lub projektu z mniejszym garażem na adres e-mail: an.ludwiniak@o2.pl

Witam

Projekt Dakota posiadamy tylko w jednej wersji - takiej, jaka prezentowana jest na stronie www. I do takiej wersji prześlę Pani materiały na podany adres mailowy.

Zmian dotyczących wymiaru budynku można dokonać na etapie adaptacji projektu - nasza Pracownia wyrazi zgodę na ich realizację.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, proszę o informację czy istnieje możliwość wydłużenia garażu? Poproszę również o dokładne wymiary domu. Nasz mail cfi17@vp.pl Pozdrawiam

Witam. Tak, jest możliwość wydłużenia garażu. Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu.

Wybrany przez Państwa architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt.

Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian. 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli jest taka możliwość najlepiej aby salon z tarasem był oświetlony od południa (dużo tu podcieni, więc pomieszczenia nie powinny się przegrzewać), natomiast pom. pomocnicze takie jak garaż, spiżarnia od strony północnej, pokoje dziecięce dobrze zlokalizować od strony zachodniej.

Pozdrawiam

Ja uważam, że lepiej będzie odwrotnie. Garaż i pokoje od południa. Pokoje są doświetlone. Salon od północy. Jest dużo okien. Ciemno nie będzie. Tarasy wówczas są zacienione i nie ma takiego gorąca po południu. Można tam normalnie biesiadować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że lepiej będzie odwrotnie. Tzn. garaż i pokoje od południa. Pokoje są doświetlone. Salon od północy. Jest dużo okien. Ciemno nie będzie. Tarasy wówczas są zacienione i nie ma takiego gorąca po południu. Można tam normalnie biesiadować. 

Ja mam wjazd od wschodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem bardzo zainteresowany tym projektem. Prosiłbym o przeslanie wszelkich możliwych informacji i wymiarów na maila suzukirm80@poczta.onet.pl

 

Czy jest możliwość skrócenia o 1 m części sypialnej a zarazem jej poszerzenia o 1m ?

 

Dodatkowo chciałbym zapytać Kiedy będzie dostępny projekt dakota 2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem bardzo zainteresowany tym projektem. Prosiłbym o przeslanie wszelkich możliwych informacji i wymiarów na maila suzukirm80@poczta.onet.pl

 

Czy jest możliwość skrócenia o 1 m części sypialnej a zarazem jej poszerzenia o 1m ?

 

Dodatkowo chciałbym zapytać Kiedy będzie dostępny projekt dakota 2 ?

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Projekt Dakota II zostanie ukończony w pierwszej połowie maja. Proponowane przez Pana zmiany da się wykonać. Zmiany w projekcie może wprowadzić architekt na etapie adaptacji (od naszej pracowni otrzyma Pan wówczas bezpłatnie zgodę na zmiany). Mogą również zaprojektować je architekci w naszej pracowni, ale jest to usługa dodatkowo płatna. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...