Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dakota


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 686
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość Ewelina

Jestem bardzo zainteresowana projektem domu dakota II <3 czy jest możliwość przesłania szczegółowych rysunków na e-mail ewelina.kaldon@gmail.com ? Zalezy mi na przekrojach i rzutach zwymiarowanych. Jeżeli tak to bardzo dziękuję. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już mamy ściany, za dwa tyg ruszamy z dachem i już rozglądamy się za oknami ☺

Witam, czy istnieje możliwość przesłania zdjęć z budowy na adres e-mail: paulina12.06@wp.pl Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek

My już mamy ściany, za dwa tyg ruszamy z dachem i już rozglądamy się za oknami ☺
Witam, czy istnieje możliwość przesłania zdjęć z budowy na adres e-mail: paulina12.06@wp.pl Z góry dziękuję :)

Witam . Ja wlasnie zaczynam z budowa tego domu . Jak to sie ma do kosztow budowy podanych w w opisie projektu .? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , proszę o przesłanie rysunków szczegółowych projektu Dakota w wersji lustrzanej na e-mail : stoltap@op.pl . Czy istnieje możliwość wykonania domu z dachem czterospadowym i bez garażu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , proszę o przesłanie rysunków szczegółowych projektu Dakota w wersji lustrzanej na e-mail : stoltap@op.pl . Czy istnieje możliwość wykonania domu z dachem czterospadowym i bez garażu?

Witam

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

W sprawie możliwości wprowadzenia zmian proszę o bezpośredni kontakt z architektami pod adresem info@dobredomy.pl 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dien dobry

Bardzo proszę o przesłanie wszelkich materiałów i dostępnej dokumentacji technicznej dotyczących projektu DAKOTA  na adres carlosmcz@02.pl

 

Gratulujemy super projektu!!!!

 

Z Poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo podoba mi sie dom Dakota jednak plan zagospodarowania przewoduje kat nachylenia dachu od 40 do 45 stopni. Czy istnieje mozliwosc adaptacji projektu. I prosze o rysunki i zestawienie materialow : yvona@poczta.onet.pl. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo podoba mi sie dom Dakota jednak plan zagospodarowania przewoduje kat nachylenia dachu od 40 do 45 stopni. Czy istnieje mozliwosc adaptacji projektu. I prosze o rysunki i zestawienie materialow : yvona@poczta.onet.pl. Pozdr.

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Bardzo podoba mi się projekt Dakota 1, ale mam pytanie czy dach w tym projekcie można troszeczkę obniżyć  żeby ponieszczenia w środku były troszeczkę niższe bo wysokość w środku mnie troszeczkę przeraża  i czy by to ładnie wyglądało bo teraz wygląda rewelacyjnie , elewacja wykończenie jak i aranżacja  nic bym nie zmieniał tylko ta wysokość pomieszczeń w salonie i kuchni. Czy posiadają państwo jakieś zdjęcia z realiacji jezelitak to poproszę . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo podoba mi się dom Dakota jednak plan zagospodarowania przewiduje kat nachylenia dachu od 35 do 45 stopni. Czy istnieje możliwość zmiany projektu? Proszę również o przesłanie zwymiarowanych rysunków oraz kosztorysu/najlepiej Dakoty IV/.

 

kamil.bednarz@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Bardzo podoba mi się projekt Dakota 1, ale mam pytanie czy dach w tym projekcie można troszeczkę obniżyć  żeby ponieszczenia w środku były troszeczkę niższe bo wysokość w środku mnie troszeczkę przeraża  i czy by to ładnie wyglądało bo teraz wygląda rewelacyjnie , elewacja wykończenie jak i aranżacja  nic bym nie zmieniał tylko ta wysokość pomieszczeń w salonie i kuchni. Czy posiadają państwo jakieś zdjęcia z realiacji jezelitak to poproszę . Pozdrawiam

Witam. Obniżenie dachu jest możliwe do zaprojektowania. Zmiany w projekcie może wprowadzić architekt na etapie adaptacji (od naszej pracowni otrzyma Pan wówczas bezpłatnie zgodę na zmiany). Mogą również zaprojektować je architekci w naszej pracowni, ale jest to usługa dodatkowo płatna. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...