Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Adele


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo interesuje mnie ten projekt, tylko mam pytanie czy byłaby możliwość zmiany wykuszu (nie wiem czy dobrze odmieniłem :)) na ten z projektu FABIA. Interesuje mnie mocniejsze doświetlenie salonu i jadalni. Czy ten z projektu FABIA różni się znacznie wymiarami? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 205
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Danuta D.

Witam. Jestem zainteresowana tym projektem, czy istniałby możliwość abym dostała od Państwa rzut parteru z wymiarami oraz zestawienie wiązarów dachowych. Mój adres ddabrowska1@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowana tym projektem, czy istniałby możliwość abym dostała od Państwa rzut parteru z wymiarami oraz zestawienie wiązarów dachowych. Mój adres ddabrowska1@wp.pl

Witam. W domu typu ADELE zaprojektowana została tradycyjna więźba dachowa (nie są to wiązary dachowe prefabrykowane). W dniu dzisiejszym wyślemy materiały pokazowe. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo interesuje mnie ten projekt, tylko mam pytanie czy byłaby możliwość zmiany wykuszu (nie wiem czy dobrze odmieniłem :)) na ten z projektu FABIA. Interesuje mnie mocniejsze doświetlenie salonu i jadalni. Czy ten z projektu FABIA różni się znacznie wymiarami? 

Witam. Zmiana tego typu jest możliwa do wykonania. Może ją wprowadzić architekt na etapie adaptacji (od naszej pracowni otrzyma Pan wówczas bezpłatnie zgodę na zmiany). Wymiary zewnętrzne wykusza w proj. FABIA to 80x300cm. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, czy ktoś już buduje ten dom? Zdjęcia mile widziane  :)
Podłączam się pod temat. Czy ktoś już jest w trakcie budowy? 

Dzień dobry!Jesteśmy w trakcie budowy, obecnie pracujemy nad fundamentami. Więcej informacji: mat.michalowicz@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy w tym projekcie jest możliwość adaptacji poddasza?

Witam. Z uwagi na mały kąt dachu oraz brak ścianki kolankowej, przestrzeń na poddaszu ma zbyt małą wysokość aby możliwe było zaadoptowanie poddasza na cele mieszkalne. Projekt przewiduje poddasze nieużytkowe, nieocieplone dostępne przez składane schody strychowe. Można oczywiście wprowadzić zmiany w projekcie typowym i zaprojektować poddasze użytkowe, ale wiąże się to z dodatkowymi kosztami. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! czy w tym projekcie jest możliwość zmiany stropu drewnianego na betonowy?

Witam

Oczywiście, istnieje możliwość zmiany konstrukcji stropu z drewnianego na betonowy w ramach adaptacji projektu. Zmiany w projekcie może wprowadzić architekt adaptujący projekt gotowy lub architekci w naszej pracowni (są to zmiany dodatkowo płatne).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten projekt występuje równiez z garażem? Jeżeli tak to proszę o przesłanie na maila d.milek@onet.pl

Witam

Niestety nie posiadamy domu Adele w wersji z garażem - można ewentualnie jakichś zmian dokonać na etapie adaptacji projektu. Nasza Pracownia wystawi zgodę na ewentualne doprojektowanie garażu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Klaudia

Witam serdecznie. Chciałabym prosić o przesłanie materiałów i kosztorysu na adres klaudia.kula@gmail.com

Projekt wpadł mi w oko, a dom wydaje się być bardzo funkcjonalny. W zasadzie chciałabym zmienić tylko jedną rzecz, mianowicie "wypośrodkować" przeszklenie w rogu salonu, tj zmniejszyć przeszklenie o 1/3 od strony tarasu i powiększyć o połowę przeszklenie znajdujące się po lewej stronie tarasu (patrząc na rzut jest to lewa strona). Zastanawiam się również nad likwidacją okna narożnego w kuchni, a mianowicie jego bocznej części. Czy będzie taka możliwość na etapie adaptacji?

 

Czy macie rozeznanie w generalnych wykonawcach? Możecie kogoś polecić z woj. małopolskiego lub śląskiego? :)

 

 

pozdrawiam,

Klaudia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Chciałabym prosić o przesłanie materiałów i kosztorysu na adres klaudia.kula@gmail.com

Projekt wpadł mi w oko, a dom wydaje się być bardzo funkcjonalny. W zasadzie chciałabym zmienić tylko jedną rzecz, mianowicie "wypośrodkować" przeszklenie w rogu salonu, tj zmniejszyć przeszklenie o 1/3 od strony tarasu i powiększyć o połowę przeszklenie znajdujące się po lewej stronie tarasu (patrząc na rzut jest to lewa strona). Zastanawiam się również nad likwidacją okna narożnego w kuchni, a mianowicie jego bocznej części. Czy będzie taka możliwość na etapie adaptacji?

 

Czy macie rozeznanie w generalnych wykonawcach? Możecie kogoś polecić z woj. małopolskiego lub śląskiego? :)

 

 

pozdrawiam,

Klaudia

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Zmian w stolarce okiennej można dokonać na etapie adaptacji projektu. Nie będzie to wymagało dodatkowej zgody naszej Pracowni.

W kwestii wykonawstwa – polecam kontakt do współpracującego z nami Brokera Budowy Domów – szczegóły tutaj: https://www.dobredomy.pl/artykul,zbuduj-ten-dom.html

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dzień dobry, czy jest możliwość w projekcie Adele wygospodarowanie poddasza użytkowego? np. schody mogłyby prowadzić nad WC przy salonie (zamiast prysznica). Jeśli tak, to czy konieczne jest podniesienie dachu? O ile? Jakie byłyby ewentualne koszty adaptacji projektu? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, czy jest możliwość w projekcie Adele wygospodarowanie poddasza użytkowego? np. schody mogłyby prowadzić nad WC przy salonie (zamiast prysznica). Jeśli tak, to czy konieczne jest podniesienie dachu? O ile? Jakie byłyby ewentualne koszty adaptacji projektu? Pozdrawiam

Witam. Tego typu zmiany są możliwe do zaprojektowania. Bardzo proszę o przesłanie tego zapytania bezpośrednio do architektów na adres info@dobredomy.pl w celu uzyskania konkretnych odpowiedzi oraz wyceny. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...