Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Adele


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magda M.
Witam serdecznie. Jestem zainteresowana Państwa projektem domu Adele. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysów i innych bezpłatnych informacji na adres: maadziaa_18@wp.pl Serdecznie dziękuję i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 205
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

15 godzin temu, Gość Magda M. napisał:

Witam serdecznie. Jestem zainteresowana Państwa projektem domu Adele. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysów i innych bezpłatnych informacji na adres: maadziaa_18@wp.pl Serdecznie dziękuję i pozdrawiam

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. 

Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).

W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jestem zainteresowana Państwa projektem domu Adele. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków i innych bezpłatnych informacji na adres arleta-wawa@wp.pl. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Arleta napisał:

Witam serdecznie. Jestem zainteresowana Państwa projektem domu Adele. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków i innych bezpłatnych informacji na adres arleta-wawa@wp.pl. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam serdecznie. Jestem zainteresowany Państwa projektem domu Adele. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysów i innych bezpłatnych informacji naadres : Szumigtx@onet.eu z aktualnym kosztorysem na rok 2019 . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Tomasz napisał:

Witam serdecznie. Jestem zainteresowany Państwa projektem domu Adele. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysów i innych bezpłatnych informacji naadres : Szumigtx@onet.eu z aktualnym kosztorysem na rok 2019 . Pozdrawiam.

Dzień dobry,

W dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres. W naszej ofercie pełne kosztorysy są dodatkowo odpłatne. Udostępniamy przed zakupem projektu zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam serdecznie  Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, zestawienia materiałów, wymiarów szczegółowych, wstępnego kosztorysu oraz innych bezpłatnych materiałów dotyczących projektu Adele na adres piniu016@o2.pl  mam również jedno pytanie czy po usunięciu komina znajdującego się w salonie należy wykonać rekuperację czy wystarczy jeden komin znajdujący się w pomieszczeniu gospodarczym.Pozdrawiam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Piniu napisał:

Witam serdecznie  Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, zestawienia materiałów, wymiarów szczegółowych, wstępnego kosztorysu oraz innych bezpłatnych materiałów dotyczących projektu Adele na adres piniu016@o2.pl  mam również jedno pytanie czy po usunięciu komina znajdującego się w salonie należy wykonać rekuperację czy wystarczy jeden komin znajdujący się w pomieszczeniu gospodarczym.Pozdrawiam?

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. W kominie w salonie znajdują się dwa kanały dymowe (do kominków) oraz dwa wentylacyjne. Jeśli zrezygnuje Pani z kominków oraz zapewni wentylację łazienki można zrezygnować z komina i nie stosować wentylacji mechanicznej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Gość jula

witam 
mogę poprosić o przesłanie dodatkowych materiałów bezpłatnych odnośnie tego projektu adele ? 
adres : marmolada001@gmail.com 
pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Gość Tomasz Ka

Dzień dobry. Jestem zainteresowany projektem Adele (rozważam dwa różne projekty). Proszę o przesłanie zestawu kosztorysowego oraz wizualizację wnatrza (zdjęcia, projekty). 

Czy możliwe są ewentualne zmiany w projekcie, jeśli tak to jakie i którym etapie (adaptacja projektu czy przed nabyciem). 

Warunki Zabudowy wskazują na konieczność położenia kalenicy równolegle do drogi dojazdowej. Jak u Państwa określone jest jej położenie. Pytanie jest dla mnie istotne z uwagi na zgodność z WZ w kontekście uzyskania pozwolenia na budowę. 

kalinowski.lodz@gmail.com 

Dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Tomasz Ka napisał:

Dzień dobry. Jestem zainteresowany projektem Adele (rozważam dwa różne projekty). Proszę o przesłanie zestawu kosztorysowego oraz wizualizację wnatrza (zdjęcia, projekty). 

Czy możliwe są ewentualne zmiany w projekcie, jeśli tak to jakie i którym etapie (adaptacja projektu czy przed nabyciem). 

Warunki Zabudowy wskazują na konieczność położenia kalenicy równolegle do drogi dojazdowej. Jak u Państwa określone jest jej położenie. Pytanie jest dla mnie istotne z uwagi na zgodność z WZ w kontekście uzyskania pozwolenia na budowę. 

kalinowski.lodz@gmail.com 

Dziękuję. 

Dzień dobry,

wszystkie dostępne darmowe materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Wizualizacje wnętrz do tego projektu nie zostały opracowane.

Do wszystkich projektów katalogowych można wprowadzać zmiany. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

W projekcie występuje kalenica położona prostopadle do drogi. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Witam serdecznie. Jestem zainteresowana Państwa projektem domu Adele. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysów i innych bezpłatnych informacji na adres: Milena.wilk92@gmail.com Serdecznie dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Gość Mil napisał:

Witam serdecznie. Jestem zainteresowana Państwa projektem domu Adele. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysów i innych bezpłatnych informacji na adres: Milena.wilk92@gmail.com Serdecznie dziękuję i pozdrawiam

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pani materiały szczegółowe.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Angelika

Dzień dobry, jestem zainteresowana Państwa projektem. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysów i innych bezpłatnych informacji na adres: angelikakotul@gmail.com 

dziękuję i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Gość Angelika napisał:

Dzień dobry, jestem zainteresowana Państwa projektem. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysów i innych bezpłatnych informacji na adres: angelikakotul@gmail.com 

dziękuję i pozdrawiam 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. W naszej ofercie pełne kosztorysy są dodatkowo odpłatne. Udostępniamy przed zakupem projektu zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...