Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Adele


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Malwina

Witam jestem zainteresowana realizacja tego projektu proszę o przesłanie szczegółowego kosztorysu i rysunków budynku,na adres maaalinek@gmail.com, z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 205
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Gość Ewelina

Witam, jestem zainteresowana kupnem tego projektu, ale mam pytanie. Czy jest mozliwość doprojektowania garazu jednostanowiskowego wraz z pomieszczeniem gospodarczym - kotłownia z prawej strony? Prosiła bym także o rysunki szczegółowe na meila decyk.ubezpieczenia@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowana kupnem tego projektu, ale mam pytanie. Czy jest mozliwość doprojektowania garazu jednostanowiskowego wraz z pomieszczeniem gospodarczym - kotłownia z prawej strony? Prosiła bym także o rysunki szczegółowe na meila decyk.ubezpieczenia@gmail.com

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy na podany adres mailowy.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem zainteresowana tym projektem, lecz mam pytanie czy jest mozliwosc podpiwniczenia z wyjsciem na zewnatrz z piwnicy? jesli tak jak by to przykladowo wygladalo , gdzie mozna by bylo tez umiescic schody? I jesli jest taka mozliwosc o przeprojektowanie tego projektu z piwnica jak dlugo to schodzi i jaki koszt calkowity projektu? Prosze o szczegolowe informacje przeslac na adress anklask@yahoo.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem zainteresowana tym projektem, lecz mam pytanie czy jest mozliwosc podpiwniczenia z wyjsciem na zewnatrz z piwnicy? jesli tak jak by to przykladowo wygladalo , gdzie mozna by bylo tez umiescic schody? I jesli jest taka mozliwosc o przeprojektowanie tego projektu z piwnica jak dlugo to schodzi i jaki koszt calkowity projektu? Prosze o szczegolowe informacje przeslac na adress anklask@yahoo.com

Witam, podpiwniczenie należy wprowadzić na etapie adaptacji. Niestety nie przygotowujemy dodatkowych rysunków ze zmianami. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Witam serdecznie, mam pytanie czy jest możliwość powiększenia domu Adele? Czy to nie wpłynie negatywnie na jego wygląd ?

 

Pozdrawiam

Agnieszka

Witam

Na pewno zmiana gabarytów wpłynie na wygląd zewnętrzny budynku, jednak jak bardzo zależy od zakresu planowanych zmian.

Proszę o kontakt w tej sprawie bezpośrednio z architektami - chętnie Pani doradzą.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, mam pytanie chciałbym aby dom miał piwnicę czy w takim wypadku schody można by było umieścić w pom. gospodarczym przedzielając je na pół aby mieć spiżarnię i zejście do piwnicy oddzielnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie chciałbym aby dom miał piwnicę czy w takim wypadku schody można by było umieścić w pom. gospodarczym przedzielając je na pół aby mieć spiżarnię i zejście do piwnicy oddzielnie?

Witam

Pomieszczenie gospodarcze jest zdecydowanie za małe aby zmieścić tam zarówno schody do piwnicy jak i spiżarnię. Trzeba dobrze pomyśleć jak zmieścić w nim same schody.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Witam, bardzo proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów dotyczących tego projektu mój adres imess@o2.pl, czy jest możliwość doprojektowania garażu jednostanowiskowego z pomieszczeniem gospodarczym-kotłownią (z prawej strony budynku), z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów dotyczących tego projektu mój adres imess@o2.pl, czy jest możliwość doprojektowania garażu jednostanowiskowego z pomieszczeniem gospodarczym-kotłownią (z prawej strony budynku), z góry dziękuję i pozdrawiam

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...