Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Adele


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 205
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, prosze o przeslanie kosztorysu i zestawienie materialow. Czy jest mozliwosc doprojektowania piwnicy.? Prosze o przeslanie na adress anklask@yahoo.com

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Piwnicę można doprojektować na etapie adaptacji projektu – nie będzie to wymagało dodatkowej zgody naszej Pracowni.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

dzień dobry, chciałabym się zapytać czy istnieje taki projekt ale z garażem? Pozdrawiam

Witam

W swojej ofercie niestety nie posiadamy takiej wersji projektu. Można jednak spróbować na etapie adaptacji projektu doprojektować do budynku garaż - nasza Pracownia wystawi bezpłatnie zgodę na taką zmianę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
Gość Norbert
Witam. Bardzo podoba mi się ten projekt. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków i kosztorysów na adres 87norbert@interia.pl. Dodatkowo mam kilka pytań. 1. czy można zlikwidować kominki? Jaki będzie koszt zmian? 2. czy można zmienić materiał budowlany na porotherm? 3. czy można w budynku zastosować ogrzewanie na eko groszek? Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Norbert napisał:

Witam. Bardzo podoba mi się ten projekt. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków i kosztorysów na adres 87norbert@interia.pl. Dodatkowo mam kilka pytań. 1. czy można zlikwidować kominki? Jaki będzie koszt zmian? 2. czy można zmienić materiał budowlany na porotherm? 3. czy można w budynku zastosować ogrzewanie na eko groszek? Pozdrawiam.

Witam
Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam. Proszę o przesłanie zestawienia materiałów, wymiarów szczegółowych, wstępnego kosztorysu oraz innych bezpłatnych materiałów dotyczących projektu Adele na adres: holam@poczta.onet.pl

Dziękuję z góry i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...