Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Adele


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Bardzo podoba mi sie ten projekt ale mam pytanie co do niego . Bo moja działa jest o szerokości 20 m a tu jest podane ze minimum to 20.32 m . Jest możliwość dostosowania go do mojej działki ?/

Dzień dobry,

Musiałby Pan zwęzić budynek o 32cm, aby zmieścił się na działce o szerokości 20m. Wykusz w jadalni jest wysunięty na 30cm. Likwidując go musimy zwęzić budynek jeszcze o 2cm, co uzyskamy stosując ocieplenie ścian zewnętrznych o mniejszej grubości, ale lepszej izolacji cieplnej.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 205
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam . Bardzo podoba mi sie ten projekt ale mam pytanie co do niego . Bo moja działa jest o szerokości 20 m a tu jest podane ze minimum to 20.32 m . Jest możliwość dostosowania go do mojej działki ?/
Dzień dobry, Musiałby Pan zwęzić budynek o 32cm, aby zmieścił się na działce o szerokości 20m. Wykusz w jadalni jest wysunięty na 30cm. Likwidując go musimy zwęzić budynek jeszcze o 2cm, co uzyskamy stosując ocieplenie ścian zewnętrznych o mniejszej grubości, ale lepszej izolacji cieplnej. Pozdrawiam!

Czy jak bym miał zamiar go kupić to dostosowali byś cie go do mojej działki ?? Zeby wszystko było tak jak trzeba ?? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mam pytanie co do zmian w projekcje czy możecie Państwo zmodyfikować projekt, czy łazienkę 3,4m2 możemy zamienić na schody do piwnicy?, i na dole urządzić spiżarkę oraz kotłownie? czy bardzo zmieniłoby to projekt domu i czy w ogóle takie zmiany można dokonać. pozdrawiam s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do zmian w projekcje czy możecie Państwo zmodyfikować projekt, czy łazienkę 3,4m2 możemy zamienić na schody do piwnicy?, i na dole urządzić spiżarkę oraz kotłownie? czy bardzo zmieniłoby to projekt domu i czy w ogóle takie zmiany można dokonać. pozdrawiam s

Witam. Zmiany, o których Pan pisze są możliwe do zaprojektowania.

Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu.

Wybrany przez Pana architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt.

Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam serdecznie wszystkich na forum.

I moje pytanie czy już gotowy jest kosztorys do tego projektu, prosiłabym o jego przesłanie jeśli jest to możliwe wraz z wymiarami pomieszczeń domu na adres mailowy teresatytula@wp.pl. Bardzo zależy mi na zapoznanie się z tymi danymi przed zakupem, pozdrawiem tt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich na forum.

I moje pytanie czy już gotowy jest kosztorys do tego projektu, prosiłabym o jego przesłanie jeśli jest to możliwe wraz z wymiarami pomieszczeń domu na adres mailowy teresatytula@wp.pl. Bardzo zależy mi na zapoznanie się z tymi danymi przed zakupem, pozdrawiem tt

Witam. Tak, kosztorysy są już gotowe. Materiały prześlę w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzień Dobry :-) czy mógłbym prosić o przesłanie kosztorysu wraz z zestawieniem materiałów budowlanych na adres slazu7@wp.pl ??

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pan bezpłatne materiały dotyczące projektu Adele. Kosztorysy w naszej ofercie są dodatkowo odpłatne. Informacje na ich temat zawarte są w zakładce "Sklep". Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy jest mozliwosc adaptacji poddasza w tym projekcie ?

Dzień dobry!

 

W celu umożliwienia adaptacji poddasza w projekcie Adele należałoby zaprojektować strop żelbetowy oraz zwiększyć kąt nachylenia dachu lub zaprojektować ściankę kolankową. Wysokość strychu po wykończeniu jest niższa niż wymagane przepisami 2,5m.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...