Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Adele


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gość holam napisał:

Witam. Proszę o przesłanie zestawienia materiałów, wymiarów szczegółowych, wstępnego kosztorysu oraz innych bezpłatnych materiałów dotyczących projektu Adele na adres: holam@poczta.onet.pl

Dziękuję z góry i pozdrawiam.

Dzień dobry,

Potrzebne materiały zostaną wysłane we wtorek.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 205
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam serdecznie. Jestem zainteresowany Państwa projektem domu Adele. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysów i innych bezpłatnych informacji na adres: feelart@interia.pl .Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Piotr napisał:

Witam serdecznie. Jestem zainteresowany Państwa projektem domu Adele. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysów i innych bezpłatnych informacji na adres: feelart@interia.pl .Pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam, jestem zainteresowana zakupem projektu Adele. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysów i innych bezpłatnych informacji na adres: fiki2@wp.pl. Z góry dziękuje i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Marta napisał:

Witam, jestem zainteresowana zakupem projektu Adele. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysów i innych bezpłatnych informacji na adres: fiki2@wp.pl. Z góry dziękuje i pozdrawiam

Dzień dobry,

Materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jestem zainteresowany Państwa projektem domu Adele. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysów i innych bezpłatnych informacji na adres: arqss@interia.pl .Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Arek napisał:

Witam serdecznie. Jestem zainteresowany Państwa projektem domu Adele. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysów i innych bezpłatnych informacji na adres: arqss@interia.pl .Pozdrawiam

Dzień dobry, materiały prześlemy w dniu jutrzejszym. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Witam proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, w szczególności chodzi mi o metry dl. i szer. ścian pomieszczeń. Czy zamiana pom.gospodarczego z mniejszą łazienką będzie możliwa bez zadnego problemu? I czy strop w tym przypadku może być betonowy? Proszę o możliwie szybką odp. i wysłanie wszelkich bezpłatnych informacji na maila skeyti@o2.pl. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Gość Kasia napisał:

Witam proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, w szczególności chodzi mi o metry dl. i szer. ścian pomieszczeń. Czy zamiana pom.gospodarczego z mniejszą łazienką będzie możliwa bez zadnego problemu? I czy strop w tym przypadku może być betonowy? Proszę o możliwie szybką odp. i wysłanie wszelkich bezpłatnych informacji na maila skeyti@o2.pl. Pozdrawiam

Dzień dobry, do wszystkich projektów katalogowych można wprowadzać zmiany, natomiast przy zmianie umiejscowienia pomieszczenia gospodarczego należy również przenieść komin oraz zaprojektować dodatkowo wentylację kuchni. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam serdecznie. Jestem zainteresowana Państwa projektem domu Adele. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysów i innych bezpłatnych informacji na adres: ja_ewa@onet.eu Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Gość EwaJ napisał:

Witam serdecznie. Jestem zainteresowana Państwa projektem domu Adele. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysów i innych bezpłatnych informacji na adres: ja_ewa@onet.eu Pozdrawiam

Dzień dobry,
Materiały szczegółowe zostały wysłane. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ławiński
Witam serdecznie. Jestem zainteresowany Państwa projektem domu Adele. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysów i innych bezpłatnych informacji na adres: damianlawinski@gmail.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Ławiński napisał:

Witam serdecznie. Jestem zainteresowany Państwa projektem domu Adele. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysów i innych bezpłatnych informacji na adres: damianlawinski@gmail.com

Dzień dobry, wszystkie dostępne darmowe materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Paweł

Witam serdecznie. Jestem zainteresowany Państwa projektem domu Adele. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysów i innych bezpłatnych informacji na adres: pawel-luki100@wp.pl .Dziękuję, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość Paweł napisał:

Witam serdecznie. Jestem zainteresowany Państwa projektem domu Adele. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysów i innych bezpłatnych informacji na adres: pawel-luki100@wp.pl .Dziękuję, pozdrawiam.

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Nowak. J.
Witam serdecznie. Jestem zainteresowana Państwa projektem domu Adele. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysów i innych bezpłatnych informacji na adres: just.nowak1990 Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Gość Nowak. J. napisał:

Witam serdecznie. Jestem zainteresowana Państwa projektem domu Adele. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysów i innych bezpłatnych informacji na adres: just.nowak1990 Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Dzień dobry,

proszę o podanie pełnego adresu e-mail.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nowak J.
12 minut temu, Dobre Domy napisał:

Dzień dobry,

proszę o podanie pełnego adresu e-mail.

Pozdrawiam

Przepraszam. Pełny adres e-mail to: just.nowak1990@wp.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RAFIZACISZE
Witam. Jestem zainteresowana Państwa projektem domu Adele. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysów i innych bezpłatnych informacji na adres: rafizacisze@gmail.com dziękuję i pozdrawiam. Rafał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Mariusz
Witam serdecznie. Jestem zainteresowana Państwa projektem domu Adele. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysów i innych bezpłatnych informacji na adres: mariusz.kloc1907@wp.pl Serdecznie dziękuję i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Gość Mariusz napisał:

Witam serdecznie. Jestem zainteresowana Państwa projektem domu Adele. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysów i innych bezpłatnych informacji na adres: mariusz.kloc1907@wp.pl Serdecznie dziękuję i pozdrawiam

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. 

Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).

W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Witam serdecznie. Jestem zainteresowana Państwa projektem domu Adele oraz Fabia VII. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysów i innych bezpłatnych informacji na adres ja_ewa@onet.eu Czy istnieje możliwość zamówienia indywidualnego projektu z połączenia tych 2 projektów? Jaka byłaby cena? Pozdrawiam EwaJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2019 o 17:42, Gość EwaJ napisał:

Witam serdecznie. Jestem zainteresowana Państwa projektem domu Adele oraz Fabia VII. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysów i innych bezpłatnych informacji na adres ja_ewa@onet.eu Czy istnieje możliwość zamówienia indywidualnego projektu z połączenia tych 2 projektów? Jaka byłaby cena? Pozdrawiam EwaJ

Dobry wieczór,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Istnieje możliwość zamówienia w naszej pracowni projektu indywidualnego.

W celu dokonania wyceny będziemy jednak potrzebowali bardziej szczegółowych wytycznych.

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub szczegółowe opisanie wytycznych do projektu i przesłanie ich na adres: info@dobredomy.pl.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2019 o 17:42, Gość EwaJ napisał: Witam serdecznie. Jestem zainteresowana Państwa projektem domu Adele oraz Fabia VII. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysów i innych bezpłatnych informacji na adres ja_ewa@onet.eu Czy istnieje możliwość zamówienia indywidualnego projektu z połączenia tych 2 projektów? Jaka byłaby cena? Pozdrawiam EwaJ
Dobry wieczór, materiały zostały wysłane na podany adres. Istnieje możliwość zamówienia w naszej pracowni projektu indywidualnego. W celu dokonania wyceny będziemy jednak potrzebowali bardziej szczegółowych wytycznych. Bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub szczegółowe opisanie wytycznych do projektu i przesłanie ich na adres: info@dobredomy.pl. Pozdrawiam  

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź i materiały.Pozdrawiam EwaJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...