Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Telimena


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 717
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Krzysiek

Witam,

Czy mgłbym prosić o przesłakanie podglądowej Mapki projektowej z prezkrojami oraz planem pomieszczeń na adres krzysztof.firlag88@gmail.com

Jeżeli istnieje możliwość przesłania kosztorysu byłbym wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Grzegorz

Witam. Rozważam zakup projektu Telimena. Czy mógłbym prosić o przesłanie wszystkich możliwych danych/informacji, które możecie mi udostępnić przed zakupem: szacunkowy kosztorys, mapki, plany pomieszczeń itp... Mój adres grzegorz.plaskota@vp.pl. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Rozważam zakup projektu Telimena. Czy mógłbym prosić o przesłanie wszystkich możliwych danych/informacji, które możecie mi udostępnić przed zakupem: szacunkowy kosztorys, mapki, plany pomieszczeń itp... Mój adres grzegorz.plaskota@vp.pl. Z góry dziękuję.

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

chciałabym jak najwierniej wykonać projekt .również wizualnie . czy mogę otrzymać informację o materiałach "użytych" do tej wizualizacji czy są rzeczywiście istniejące np. płytki elewacyjne,taras, kolor okien...itd maprzyb@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałabym jak najwierniej wykonać projekt .również wizualnie . czy mogę otrzymać informację o materiałach "użytych" do tej wizualizacji czy są rzeczywiście istniejące np. płytki elewacyjne,taras, kolor okien...itd maprzyb@interia.pl

Witam

Przygotowując wizualizacje do projektu używamy tekstur dostępnych w projekcie graficznym, nie konkretne produkty danych producentów. Na rynku dostępne są wizualnie zbliżone materiały do tych użytych na grafikach, trzeba poszukać na stronach producentów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Leszek

Witam, 

Zastanawiam się nad aranżacją łazienki, czy mają Państwo jakieś wizualizacje wykończenia łazienki lub dysponują zdjęciami z realizacji? Jeśli tak, to poproszę o przesłanie na adres: lechu.pil@interia.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Zastanawiam się nad aranżacją łazienki, czy mają Państwo jakieś wizualizacje wykończenia łazienki lub dysponują zdjęciami z realizacji? Jeśli tak, to poproszę o przesłanie na adres: lechu.pil@interia.pl

Pozdrawiam

Witam

Na tą chwilę nie dysponujemy ani wizualizacjami wnętrz anie zdjęciami z realizacji dla domu Telimena. Proszę poszukać na formach internetowych, w tym również na naszym.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...