Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Telimena


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę o przesłanie zestawienia materiałów oraz zestawienie powierzchni podstawowych przegród budynku i innych bezpłatnych materiałów na adres adrian.wos@interia.pl . Pozdrawiam

Dzień dobry, w nawiązaniu do wpisu wysyłam rysunki szczegółowe oraz zestawienia na wskazany adres. Pozdrawiam!​

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 717
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzien dobry. Projekt bardzo interesujacy. W warunkach zabudowy nie mozemy przekroczyc 8.00 m. Mysle, ze ewentualna redukcja wysokosci nie bedzie problematyczna ?

Witam. Jest możliwość zmniejszenia wysokości budynku, najlepiej po przez obniżenie ścianki kolankowej.

Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu.

Wybrany przez Państwa architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt.

Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sylwia

Witam, mnie również bardzo interesuje ten projekt :-)

w związku z tym proszę o przesłanie zestawienia wszystkich materiałów, kosztorysu, pomiarów pomieszczeń, informacji na temat telimeny, które są dostępne przed zakupem projektu na adres:

sylwia_bojańczyk@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mnie również bardzo interesuje ten projekt :-) w związku z tym proszę o przesłanie zestawienia wszystkich materiałów, kosztorysu, pomiarów pomieszczeń, informacji na temat telimeny, które są dostępne przed zakupem projektu na adres: sylwia_bojańczyk@poczta.onet.pl

Witam. Materiały prześlę w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, proszę o przesłanie zestawienia wszystkich materiałów, kosztorysu, informacji na temat Telimeny, które są dostępne przed zakupem projektu na adres: klementynax@10g.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Serafin

Witam, mnie również bardzo interesuje ten projekt proszę o wszystkie dane dot.kosztorysu, pomiarów pomieszczeń, informacji na temat telimeny, które są dostępne przed zakupem projektu na adres: dagser@interia.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mnie również bardzo interesuje ten projekt proszę o wszystkie dane dot.kosztorysu, pomiarów pomieszczeń, informacji na temat telimeny, które są dostępne przed zakupem projektu na adres: vena869@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marzena

WITAM.

Czy jest możliwość przesłania na maila: nelly2004@wp.pl wizualizacji, gdzie zostanie zlikwidowany garaż na rzecz pokoju w jego miejscu. Chodzi mi tylko o pokazanie, jak będzie wyglądał po takiej zmianie front budynku ( zamiast bramy garażowej-okno do pokoju). DZIĘKUJĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM. Czy jest możliwość przesłania na maila: nelly2004@wp.pl wizualizacji, gdzie zostanie zlikwidowany garaż na rzecz pokoju w jego miejscu. Chodzi mi tylko o pokazanie, jak będzie wyglądał po takiej zmianie front budynku ( zamiast bramy garażowej-okno do pokoju). DZIĘKUJĘ

Witam,

niestety nie zlecamy indywidualnych zmian wizualizacji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam, proszę o wszystkie dane dotyczące kosztorysu, pomiarów pomieszczeń i wszelkich informacji na temat telimeny i telimeny III, które są dostępne przed zakupem projektu na adres: diankas@wp.pl,czy istnieje możliwość adaptacji projektu do technologi szkieletu drewnianego?? z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o wszystkie dane dotyczące kosztorysu, pomiarów pomieszczeń i wszelkich informacji na temat telimeny i telimeny III, które są dostępne przed zakupem projektu na adres: diankas@wp.pl,czy istnieje możliwość adaptacji projektu do technologi szkieletu drewnianego?? z góry dziękuję i pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

możliwość budowy domu Telimena w technologii szkieletowej należy pytać w firmie, która zajmuje się realizacją budów w tejże technologii.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karolina

Witam,tak jak pozostałych  mnie również bardzo interesuje ten projekt. w związku z tym proszę o przesłanie zestawienia wszystkich materiałów, kosztorysu, pomiarów pomieszczeń, informacji na temat telimeny, które są dostępne przed zakupem projektu na adres: 92malutka92@gmail.com  pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,tak jak pozostałych  mnie również bardzo interesuje ten projekt. w związku z tym proszę o przesłanie zestawienia wszystkich materiałów, kosztorysu, pomiarów pomieszczeń, informacji na temat telimeny, które są dostępne przed zakupem projektu na adres: 92malutka92@gmail.com  pozdrawiam serdecznie 

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dzień dobry, bardzo proszę o przesłanie zestawienia wszystkich materiałów, danych dotyczących kosztorysu, pomiarów pomieszczeń, informacji dotyczących projektu TELIMENA na adres wiolcia00@tlen.pl

Dziękuję i pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, bardzo proszę o przesłanie zestawienia wszystkich materiałów, danych dotyczących kosztorysu, pomiarów pomieszczeń, informacji dotyczących projektu TELIMENA na adres wiolcia00@tlen.pl Dziękuję i pozdrawiam,

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pani wszystkie bezpłatne materiały dotyczące projektu Telimena.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...