Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Telimena


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,czy mogłabym prosić o przesłanie rzutów oraz zestawienie potrzebnych materiałów ,bardzo ciekawy projekt ,mała powierzchnia a przy tym bardzo ustawny dom.Pozdrawiam.Renata. r.predka@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 717
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Renia

 

witam,

Czy mogłabym również prosić o materiały odnośnie telimeny I? email: regina-n@o2.pl

 

O ile mogłabym podnieść ścianę kolankową żeby dom nie stracił uroku?

podobają mi się te okna tarasowe, czy da się do nich zamontować rolety wbudowane? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Czy mogłabym również prosić o materiały odnośnie telimeny I? email: regina-n@o2.pl

 

O ile mogłabym podnieść ścianę kolankową żeby dom nie stracił uroku?

podobają mi się te okna tarasowe, czy da się do nich zamontować rolety wbudowane? 

Witam

Odpowiedź wraz z materiałami prześlemy na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artur Brzezinski

Witam, proszę o przesłanie rysunków wraz z wymiarami ścian. O ile można podnieść ściankę kolankową? Proszę o odpowiedź, artur_brzezinski_1987@tlen.pl

 

--

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rama

Witam, proszę o przesłanie rysunków wraz z wymiarami ścian. O ile można podnieść ściankę kolankową? Proszę o odpowiedź, artur_brzezinski_1987@tlen.pl -- Pozdrawiam!
Witam Materiały wraz z odpowiedzią prześlę w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

Ile wynosi wysokość ściany kolankowej w Telimenie I?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz

Proszę o przesłanie materiałów dotyczących projektu TELIMENA na adres mateusznie@interia.eu

Zależy mi na dokładnych wymiarach pomieszczeń oraz informacji na temat ścianki kolankowej oraz o maksymalnej wysokości na jaką można ja podnieść. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o przesłanie materiałów dotyczących projektu TELIMENA na adres mateusznie@interia.eu

Zależy mi na dokładnych wymiarach pomieszczeń oraz informacji na temat ścianki kolankowej oraz o maksymalnej wysokości na jaką można ja podnieść. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

 

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Dziękuję za przesłane materiały. Mam jeszcze pytanie dotyczące ściany kolankowej, na ile możemy ja podnieść? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...