Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Telimena


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 717
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Projekt jest super .Jaka jest wysokość salonu ? Bo patrząc na elewacje ogrodowa mozna odnieść wrażenie .ze salon jest wyższy .

Witam

Wysokość salonu to 2,7m. Natomiast ten kawałek wysunięty w kierunku elewacji ogrodowej, zadaszony lukarną (ok 1,2m ) jest bez stropu, więc tam wysokość pomieszczenia wynosi 4,0m.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy w przysz�o�ci pojawi si� podobny projekt do tego z garderob� na g�rze i gabinetem na dole ?

Witam

W najbliższej przyszłości nie planujemy takiej wersji projektu Telimena. Proszę jednak zaglądać na naszą stronę www - wszystkie wersje projektu Telimena będą się pojawiały przy jego prezentacji jako "projekty podobne" bądź "wersje projektu".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście dodać kosztorys do tego projektu?

Witam

Telimena jest naszym nowym projektem i aktualnie znajduje się w fazie koncepcji. Czas oczekiwania na dokumentację do projektu wynosi aktualnie około 4-5 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będziemy mogli zlecić wykonanie  wycen kosztorysowych dla projektu. Proszę więc o cierpliwość.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jestem zainteresowana projektem. Boli mnie tylko to że nie ma pokoju nawet małego na dole czy będzie większa troszkę wersja choć o gabinet?

Witam

Jak już niedawno pisałam  w najbliższej przyszłości nie planujemy wersji projektu Telimena z dodatkowym pokojem na parterze. Proszę jednak zaglądać na naszą stronę www - wszystkie wersje projektu Telimena będą się pojawiały przy jego prezentacji jako "projekty podobne" bądź "wersje projektu".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam dobrą wiadomość dla osób, którym podoba się Telimena, ale brakuje im dodatkowego pokoju na parterze - jednak opracujemy taką wersję projektu!! Do końca czerwca powinna się pojawić na naszej stronie www. Zachęcam do śledzenia naszej strony i czekam na Państwa opinie na temat nowej wersji projektu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam Mam dobrą wiadomość dla osób, którym podoba się Telimena, ale brakuje im dodatkowego pokoju na parterze - jednak opracujemy taką wersję projektu!! Do końca czerwca powinna się pojawić na naszej stronie www. Zachęcam do śledzenia naszej strony i czekam na Państwa opinie na temat nowej wersji projektu.   Pozdrawiam

super czekamy z niecierpliwością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EwaRafał
Witam Mam dobrą wiadomość dla osób, którym podoba się Telimena, ale brakuje im dodatkowego pokoju na parterze - jednak opracujemy taką wersję projektu!! Do końca czerwca powinna się pojawić na naszej stronie www. Zachęcam do śledzenia naszej strony i czekam na Państwa opinie na temat nowej wersji projektu.   Pozdrawiam

Czekam z niecierpliwością na ten projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mozna sprawdzic wymiary poszczególnych pomieszczen, gdzie znajdują się szczególowe plany

Witam

Projekt Telimena jest naszym nowym projektem, aktualnie znajduje się w fazie koncepcji.

Jak tylko opracujemy do niego dokumentację (około 5-6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt) będziemy mogli udostępnić do niego szczegółowe rysunki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam Mam dobrą wiadomość dla osób, którym podoba się Telimena, ale brakuje im dodatkowego pokoju na parterze - jednak opracujemy taką wersję projektu!! Do końca czerwca powinna się pojawić na naszej stronie www. Zachęcam do śledzenia naszej strony i czekam na Państwa opinie na temat nowej wersji projektu.   Pozdrawiam
Czekam z niecierpliwością na ten projekt.

jESTEM ZACHWYCONA TYM PROJEKTEM! Pobił na głowę wszystkie które do tej pory brałam po uwagę! To jest dom, w którym będę mieszkać! :) Czekam na wersję z dodatkowym pokojem na parterze! Do połowy lipca muszę wybrać projekt mam nadzieję, ze zdążę zobaczyć nową wersję Telimeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam dobrą wiadomość dla osób, którym podoba się Telimena, ale brakuje im dodatkowego pokoju na parterze - jednak opracujemy taką wersję projektu!! Do końca czerwca powinna się pojawić na naszej stronie www. Zachęcam do śledzenia naszej strony i czekam na Państwa opinie na temat nowej wersji projektu.   Pozdrawiam
super czekamy z niecierpliwością

Dziś ostatni dzień czerwca! ;) Czekam z niecierpliwością na nową wersję projektu! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ewelina
Dziś ostatni dzień czerwca! ;) Czekam z niecierpliwością na nową wersję projektu! :)
Witam, Projekt jest już gotowy. Czekamy jedynie na możliwość udostępnienia go Państwu na naszej stronie internetowej. Spodziewamy się, że nastąpi to z początkiem przyszłego tygodnia. Pozdrawiam

my też jesteśmy zainteresowani, bomba projekt, pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...