Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Telimena


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka_Damian

Witam!

Również jesteśmy zainteresowani tym projektem. Proszę o przesłanie rzutów z wymiarami pomieszczeń, zestawienie potrzebnych materiałów itp. na adres: agnieszka3108@interia.pl

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 717
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość SKAŁA JACEK

Witam! Również jesteśmy zainteresowani tym projektem. Proszę o przesłanie rzutów z wymiarami pomieszczeń, zestawienie potrzebnych materiałów itp. na adres matisiedlce@interia.pl pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Beata i Marek

Witam mapka jest !.:)adaptacja za 2 tyg. gotowa i wszystko do kupy i składamy wniosek o zezwolenie na budowe..:)a ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT DLA WSZYTSTKICH ZAKRĘCONYCH NA PUNKTCIE TELIMENY.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Również jesteśmy zainteresowani tym projektem. Proszę o przesłanie rzutów z wymiarami pomieszczeń, zestawienie potrzebnych materiałów itp. na adres: renata.pietrasiak@poczta.fm Dziękuję , pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widzę, że coraz większe zainteresowanie budzi ten projekt. Przymierzam się do niego już z dobre 1,5 miesiąca albo i dłużej i czym więcej studiuję projektów tym bardziej wydaje mi się on wyjątkowy. Też jestem zainteresowany otrzymaniem rzutów z wymiarami pomieszczeń i materiałówką. Był bym wdzięczny za przysłanie mi tych rzeczy na adres e-mail: szwankosie@wp.pl. Jeśli wiatry będą sprzyjać chciałbym w przyszłym roku zacząć budowę. Takie noworoczne postanowienie :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widzę, że coraz większe zainteresowanie budzi ten projekt. Przymierzam się do niego już z dobre 1,5 miesiąca albo i dłużej i czym więcej studiuję projektów tym bardziej wydaje mi się on wyjątkowy. Też jestem zainteresowany otrzymaniem rzutów z wymiarami pomieszczeń i materiałówką. Był bym wdzięczny za przysłanie mi tych rzeczy na adres e-mail: szwankosie@wp.pl. Jeśli wiatry będą sprzyjać chciałbym w przyszłym roku zacząć budowę. Takie noworoczne postanowienie :) Pozdrawiam

Witam

Dziękujemy za zainteresowanie naszym projektem.

Materiały dla domu Telimena prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Witam mapka jest !.:)adaptacja za 2 tyg. gotowa i wszystko do kupy i składamy wniosek o zezwolenie na budowe..:)a ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT DLA WSZYTSTKICH ZAKRĘCONYCH NA PUNKTCIE TELIMENY.. :)

Witam, my juz zakupiliśmy projekt telimena w październiku i rownież czekamy za pozwolenie, zaczynamy na wiosne? może wymienimy sie email i podzielimy sie wrażeniami i spostrzezeniami podczas budowy?? Pozdrawiam Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy również mógłbym prosić o rzuty z wymiarami pomieszczeń i zestawienie materiałów na adres piotrr19@tcz.pl?

Z góry serdecznie dziękuje.

Projekt ten bardzo mi się spodobał, zakochałem się w nim od pierwszego wejrzenia :P. Wprowadziłbym jakieś malutkie zmianki ale o tym później :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy również mógłbym prosić o rzuty z wymiarami pomieszczeń i zestawienie materiałów na adres piotrr19@tcz.pl? Z góry serdecznie dziękuje. Projekt ten bardzo mi się spodobał, zakochałem się w nim od pierwszego wejrzenia :P. Wprowadziłbym jakieś malutkie zmianki ale o tym później :)

Witam,

Materiały zostały przesłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jesteśmy juz na drodze pozwolenia na budowe Telimena III.

Jedyne zmiany u nas to likwidacja wykuszu w jadalni i zwężenie calego domu po szerokosci kosztem garazu do 12m.

Czy jakaś zyczliwa osoba podzieliła by sie informacją ile jest warst bloczków bo chcielismy zamówic materiał w styczniu bo wiadomo najtanszy :) piotr.top@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sylwek

Witam mapka jest !.:)adaptacja za 2 tyg. gotowa i wszystko do kupy i składamy wniosek o zezwolenie na budowe..:)a ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT DLA WSZYTSTKICH ZAKRĘCONYCH NA PUNKTCIE TELIMENY.. :)
Witam, my juz zakupiliśmy projekt telimena w październiku i rownież czekamy za pozwolenie, zaczynamy na wiosne? może wymienimy sie email i podzielimy sie wrażeniami i spostrzezeniami podczas budowy?? Pozdrawiam Ola

witam,mapka już jest :) projekt w drodze :) teraz tylko adaptacja i czekać wiosny. zapraszam na www.telimena.fora.plmożemy się tam bezpośrednio wymieniać informacjami na temat postępów w budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...