Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Telimena


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 717
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Gość Wojciech

Dzień Dobry,

Proszę o przesłanie wszystkich materiałów dot. tego domku. Jestem zainteresowany tym projektem. Czy posiadacie Państwo kosztorys, zestawienie materiałów? Proszę o przesłanie na adres: wojciech.nowak@interia.eu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Wojciech napisał:

Dzień Dobry,

Proszę o przesłanie wszystkich materiałów dot. tego domku. Jestem zainteresowany tym projektem. Czy posiadacie Państwo kosztorys, zestawienie materiałów? Proszę o przesłanie na adres: wojciech.nowak@interia.eu

 

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy w naszej ofercie są dodatkowo płatne. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość Daniel
Witam, Ja również proszę o przesłanie wszystkich materiałów dot. tego domku. Jestem zainteresowany tym projektem. Czy posiadacie Państwo kosztorys, zestawienie materiałów? Proszę o przesłanie na adres: daniel.koszuta@gmail.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Daniel napisał:

Witam, Ja również proszę o przesłanie wszystkich materiałów dot. tego domku. Jestem zainteresowany tym projektem. Czy posiadacie Państwo kosztorys, zestawienie materiałów? Proszę o przesłanie na adres: daniel.koszuta@gmail.com

Dzień dobry, zestawienie materiałów oraz rysunki zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość Damian

Witam, ogólnie spodobał mi się projekt, lecz chciałem zapytać, czy była by możliwość zaprojektowania dodatkowo także piwnic, przynajmniej w części budynku, a także balkonu na poddaszu w pokoju z garderobą? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Gość Damian napisał:

Witam, ogólnie spodobał mi się projekt, lecz chciałem zapytać, czy była by możliwość zaprojektowania dodatkowo także piwnic, przynajmniej w części budynku, a także balkonu na poddaszu w pokoju z garderobą? Proszę o odpowiedź.

Dzień dobry, można wprowadzić takie zmiany do projektu. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Witam, proszę również o przesłanie rysunków, zestawień materiałów. Czy istnieje możliwość zamiany ogrzewania gazowego na paliwo stałe i uwzględnienie tego w projekcie? Pozdrawiam adres: iwona.tomaszczyk@wp.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Iwona napisał:

Witam, proszę również o przesłanie rysunków, zestawień materiałów. Czy istnieje możliwość zamiany ogrzewania gazowego na paliwo stałe i uwzględnienie tego w projekcie? Pozdrawiam adres: iwona.tomaszczyk@wp.pl

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Tego typu zmianę zalecamy wprowadzić na etapie adaptacji projektu. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Mam pytanie odnośnie okien, które są na frontowej części budynku, mam na myśli te okna jakie zostały zaprezentowane przez państwa w łazience na poddaszu. Są to dosyć nietypowe okna, jeżeli chodzi o kształt, jednak z pewnością dodają uroku temu budynkowi, dlatego nie chciałbym ich zmieniać. Czy jest możliwość swobodnego otwierania tego typu okien?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gość Marek napisał:

Mam pytanie odnośnie okien, które są na frontowej części budynku, mam na myśli te okna jakie zostały zaprezentowane przez państwa w łazience na poddaszu. Są to dosyć nietypowe okna, jeżeli chodzi o kształt, jednak z pewnością dodają uroku temu budynkowi, dlatego nie chciałbym ich zmieniać. Czy jest możliwość swobodnego otwierania tego typu okien?

Dzień dobry, zawsze tego typu okna posiadają pewne ograniczenia w możliwości ich otwierania. Sugerowane przez nas otwarcie jest z zawiasami na słupku ale ostateczną formę otwarcia należy ustalić z dostawcą systemu stolarki.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...