Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Telimena


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szymon

Witam! Poproszę o przesłanie rzutów oraz kosztorysu wraz z zestawieniem materiałów, jeśli jest to możliwe prosił bym o rzut w odbiciu lustrzanym i przesłanie na adres leszcz1993@gmail.com Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 717
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam! Poproszę o przesłanie rzutów oraz kosztorysu wraz z zestawieniem materiałów, jeśli jest to możliwe prosił bym o rzut w odbiciu lustrzanym i przesłanie na adres leszcz1993@gmail.com Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulkas

Witam!

Bardzo proszę o przesłanie wszelkich możliwych materiałów do projektu w odbiciu lustrzanym.

paulkas@poczta.onet.pl

Dziękuję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eryk

Również jesteśmy zainteresowani tym projektem. Proszę o przesłanie rzutów z wymiarami pomieszczeń, zestawienie potrzebnych materiałów, kosztorysu itp. na adres: e.safian@gmail.com

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lila

Czy ktoś z Was buduje ten domek i na jakim jesteście etapie?
tak buduje skoczow

odezwij sie do mnie m.luksio@wp.pl jak jesteście daleko?Ja jeszcze czekam na pozwolenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Daniel

Witam, jestem zainteresowana Państwa projektem Telimena w wersji podstawowej, metraż 110 m2, dlatego mam pytanie, czy możliwa jest wizualizacja wnętrza- jaki będzie rozkład w środku schodów itp, . Proszę, jeżeli to możliwe o przysłanie na maila wizualizacji. Pozdrawiam

srubka12.07.88@interia.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowana Państwa projektem Telimena w wersji podstawowej, metraż 110 m2, dlatego mam pytanie, czy możliwa jest wizualizacja wnętrza- jaki będzie rozkład w środku schodów itp, . Proszę, jeżeli to możliwe o przysłanie na maila wizualizacji. Pozdrawiam

srubka12.07.88@interia.eu

Witam

Dla domu Telimena niestety nie mamy opracowanych wizualizacji wnętrz. Opracowania takie mamy dla domów: Telimena II 1G i 2G, oraz Telimena III.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Jestem zainteresowany projektem Telimena, proszę o przesłanie szczegółowych rzutów, przekrojów i zestawienia materiałów na adres: lechu.pil@interia.pl. 

Mam też dodatkowe pytanie, jak jest rozwiązana wentylacja od kuchenki, bo w miejscu, gdzie jest zaznaczona na rzucie nie ma komina?

Pozdrawiam, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Jestem zainteresowany projektem Telimena, proszę o przesłanie szczegółowych rzutów, przekrojów i zestawienia materiałów na adres: lechu.pil@interia.pl. 

Mam też dodatkowe pytanie, jak jest rozwiązana wentylacja od kuchenki, bo w miejscu, gdzie jest zaznaczona na rzucie nie ma komina?

Pozdrawiam, 

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

Pomieszczenie kuchni powinno mieć jeden kanał wentylacji grawitacyjnej i taki jest zapewniony w kominie z pustaków prefabrykowanych. Stosowanie dodatkowej wentylacji kuchenki nie jest konieczne ale może być wprowadzone dodatkowo poprzez anemostat sufitowy i kanał elastyczny typu Spiro podłączony do kominka w połaci dachu. 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie, czy jest możliwość założenia rolet zewnętrznych antywłamaniowych przy oknach tarasowych w kształcie trójkąta jakie są w projekcie Telimena?

Dzień dobry!

Rozwiązanie to nie należy do standardowych. Nasza Pracownia miała styczność z produktami firmy Aluprof, które dają taką możliwość. O więcej szczegółów technicznych proszę pytać doradcy firm montujących takie rolety. Podaje link: http://www.rolety.aluprof.eu/

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Beata i Marek

witam my też budujemy Telimene  jesteśmy na etapie stropów tzn .schną :)majster za tydzień będzie kończył 1 piętro,dekarze wchodzą 15.072015 i do 01.08 mają skonczyć :)zdjęcia umieścimy jak hasło odzyskamy.. :) a zapomniałem budowa gm. Aleksandrów Łódzki..Pozdrawiam zakochanych w Telimenie a że jest to miłość droga to juz inna sprawa.. :) z paru detali zrezygnowalismy z innych za żadne skarby nie zrezygnujemy :)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...