Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Telimena


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 717
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzien dobry. 

Bardzo powaznie zastanawiamy sie nad zakupem projektu, jesli istnieje mozliwosc prosze o wyslanie dodatkowych(darmowych) materialow Telimeny. Pozdrawiam serdecznie i dziekuje Piotr 

 

moj email: blana84@tlen.pl

Dzień dobry,

jak najbardziej prześlemy na wskazany adres mailowy dodatkowe informacje.

Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jak jest rozwiązana wentylacja na poddaszu szczególnie w pokojach i garderobie?

Witam

Garderoba i pokoje na poddaszu mają okna. Według przepisów nie muszą być pomieszczeniami wentylowanymi. Można zapewnić ich przewietrzanie poprzez regularne otwieranie okien. Można również włączyć je do ogólnego systemu wentylacji. Wówczas należy wszystkie okna w tych pomieszczeniach wyposażyć w nawietrzaki a drzwi z tych pomieszczeń w kratki wentylacyjne takie jak w łazience. Powietrze zawiewane przez nawietrzaki w oknach powinno być wyciągane poprzez otwór wentylacyjny w kominie wyprowadzony w łazience. Zaleca się zwłaszcza wówczas wspomaganie mechaniczne ciągu kominowego w łazience. Tak jak napisałem jest to rozwiązanie ponadprogramowe zapewniające na zdecydowanie lepsze przewietrzanie ale jednocześnie zauważalne wychłodzenie pomieszczeń i większe straty ciepła. Najlepszym systemem pozwalającym na przewietrzenie wszystkich pomieszczeń bez strat ciepła jest wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Ewelina

Witam, mam pytanie czy istnieje możliwość naniesienia zmian: wydłużenia daszku nad tarasem, rezygnacja z garażu na rzecz dodatkowego pokoju na dole, łazienki i mini szatni? Ewentualna zmiana położenia kotłowni? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy istnieje możliwość naniesienia zmian: wydłużenia daszku nad tarasem, rezygnacja z garażu na rzecz dodatkowego pokoju na dole, łazienki i mini szatni? Ewentualna zmiana położenia kotłowni? Pozdrawiam

Witam, tak tego typu zmiany są możliwe do zaprojektowania, najlepiej wprowadzić je na etapie adaptacji. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Michał

Witam,

czy mogę prosić o wszystkie informacje dostępne przed zakupem projektu (kosztorys itp) oraz zdjęcia z realizacji projektu na adres owca1911@wp.pl.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ajakubiec

Witam, czy mogę prosić o wszystkie informacje dostępne przed zakupem projektu (kosztorys itp) oraz zdjęcia z realizacji projektu na adres agnieszkajakubiec4@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...