Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ariadna I


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość justyna

witam szukamy kogos kto buduje ariadne1 woj. swietikrzyskie slaskie lub malopolskie?email justyna24ejanus@wp.pl , tel.500656832. bardzo nam zalezy obejrzec przed budowa z gory dziekuje i pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Jeśli ktoś już ma wybudowaną Ariadnę I bardzo proszę o zdjęcia na maila mwsuwaj@gmail.com

 

Jeśli ktoś już ma wybudowaną Ariadnę I bardzo proszę o zdjęcia na maila osinska.aleksandra88@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Witam czy ktoś na Podkarpaciu buduje ten właśnie domek ??

witam Pani Moniko.Znalazla Pani ten domek gdzies na podkarpaciu lub w poblizu?jestesmy nim zainteresowani,bardzo nam sie podoba i chetnie zobaczyli bys my jak prezentuje sie na zywo.jesli ma Pani jakies namiary bedziemy bardzo wdzieczni.kmiecikangelika@wp.pl.pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam, właśnie zakupiłam projekt Ariadna II i mam prośbę o zdjęcia. Mianowicie jeśli ktoś już wybudował domek z tego projektu lub z projektu Ariadna I, III bardzo prosiłabym o zdjęcia na maila karolina890901@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich budujących. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

witam poszukuje projektu domu dla swojej rodziny bardzo podoba mi się ten projekt chciałbym budowac w systemie gospodarczym proszę o więcej szczegółów tego projektu oraz informacje czy garaż może być podwójny. pozdrawiam

jacek.rzendkowski@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam poszukuje projektu domu dla swojej rodziny bardzo podoba mi się ten projekt chciałbym budowac w systemie gospodarczym proszę o więcej szczegółów tego projektu oraz informacje czy garaż może być podwójny. pozdrawiam jacek.rzendkowski@gmail.com

Witam

Projekt Ariadna występuje w wersji z garażem dwustanowiskowym - Ariadna II i można go zobaczyć na naszej stronie www pod adresem https://www.dobredomy.pl/projekt/ariadnaII/ . Na podany przez Pana adres mailowy prześlę dzisiaj szczegółowe rysunki oraz zestawienia kosztorysowe dla domu Ariadna II.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, Ariadna III  - czy ktoś może ma ten dom w województwie Lubelskim. Lub niedalekie okolice. Pragnę zobaczyć jak wygląda już gotowa realizacja projektu Ariadna III. Proszę pomóżcie - mendeledyta@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Budujemy w małopolskim (okolice Nowego Sącza0 Ariadnę I. Zapraszamy

Witam chcielibyśmy wybudować dom Ariadna   czy byla by możliwośc oglądnięcia waszego  domu byłbym bardzo wdzięczny

mój mail   marek504@vp.pl 

Dziękuję 

Marek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Buduje ariadne 1 w wojewodztwie mazowieckim Szydlowiec okolice Radomia, mam duzo zdiec z budowy i notuje wszystkie wydatki ,aktualnie mamy stan surowy zamkniety ocieplenie

Witam

Zachęcamy do podzielenia się zdjęciami jak i uwagami z budowy (kosztami, zmianami) tutaj na forum - na pewno wiele osób będzie wdzięcznych za takie materiały.

Dodatkowo zapraszam do wzięcia udziału w organizowanym przez nas konkursie fotograficznym - szczegóły tutaj: https://www.dobredomy.pl/news,konkurs-fotograficzny.html

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...