Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ariadna I


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzegorz

Budujemy w bliskiej okolicy Tarnowa (woj. małopolskie)

 

Dziś zalaliśmy pierwszy strom i zapowiada mi się pierwszy wolny weekend od myślenia o budowie i poświęcony rodzinie :)

 

Pawle, zapraszam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje przygotować ok 50tys i więcej :)

 

- więzba ok 8-10tyś

- dachówka + dodatki blacharskie 20-40 tyś (zalezy od producenta i koloru)

- robocizna 10-15tyś

 

na szczęscie to juz za nami :)

 

Ok,już rozumiem 8-10 tys to samo drzewo na więźbe;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Gość_netty

Bardzo dziękujemy za zaproszenie. Proszę o kontakt na adres e-mail d.lidka@interia.pl w celu uzgodnienia dokładnego miejsca i terminu spotkania. Mamy jeszcze pytanie, czy dokonali Państwo jakichkolwiek zmian w projekcie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz

Witam , jestem nowy na forum i mam pytanie do RLUK . Planuje budowe Ariadny na wiosne lecz wczesniej chcialbym go zobaczyc w rzeczywistosci. Czy jest taka mozliwosc? Mieszkam w Mielcu wiec niedaleko . Podaje swojego maila kepagrzegorz@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budujemy w małopolskim (okolice Nowego Sącza0 Ariadnę I. Zapraszamy

 

Do Gość_netty

Dziękujemy bardzo za zaproszenie. Proszę o kontakt na adres e-mail d.lidka@interia.pl w celu ustalenia dokładnego terminu i miejsca spotkania. Mamy jeszcze pytanie, czy wprowadzili Państwo jakieś zmiany w projekcie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy ktos z Was buduje lub może zbudował Ariadne I gdzieś w okolicach Warszawy? W przyszłym roku chcemy zacząć budowę i chętnie jeśli to możliwe obejrzelibyśmy gotowy dom w realu. Fajnie by było gdyby ktoś zamieścił swój własny kosztorys... Wiem wiem już jeden kosztorys jest na stronie lecz to kalkulacja w rzeczywistości może być lekko inaczej... Dzięki za potencjalne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sebastian i Beata

CZEŚC WSZYSTKIM.

MY WŁASNIE ZACZELISMY WALCZYC ZE SWOJĄ ARIADNA.MAMY JUŻ PRAWIE PIWNICE.

 

Witam

Zastanawiamy się nad tym projektem, tylko chcemy go pod piwniczyć. Mamy ptania.

1. Gdzie wejście?

2. Jaki macie plan piwnicy?

3. O ile podnosi się koszt budowy domu?

z góry dziękuję i pozdrawiam. odp. na email skot1a@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Budujemy w bliskiej okolicy Tarnowa (woj. małopolskie)

 

Dziś zalaliśmy pierwszy strom i zapowiada mi się pierwszy wolny weekend od myślenia o budowie i poświęcony rodzinie :)

 

Pawle, zapraszam

 

Witam! Tez jestesmy w okolic Tarnowa i zaczelismy budowe w tym tygodniu. Na jakim etapie jestescie teraz? Czy moglibysmy zobaczyc Wasz dom na zywo? Pozdrawiam! prosze o wiadomosc na maila dawideg@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dla zainteresowanych w temacie "Umieść zdjęcia Swojego Domu" -> "ARIADNA I" (strona 3) dodałem nowe zdjęcia.

 

Witaj

Nie mogłem znaleść twojego wpisu na Ariadna III wiec tutaj.

Nie potrzeba fliaru po wyrzuceniu ścianki dziw owej przy schodach. To ściana działowa nie nośna.

Wentylacja kuchni - rura spiro będzie gdzieś przy ścianie zew i dachówki z kominkiem.

Kominy zaprojektowane w tym projekcie to chyba ich największy mankament.

Oba w środku pomieszczeń i do tego ich ilosc. Dom 138m2 a 3 kominy.

Zapomniałem dopisać ze drzwi wejściowe zrobiłem szeroko na 150cm.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ewelina.81

Witam,

mam pytanie do wszystkich którzy juz buduja ariadne.Ile pustaków wychodzi na dom?Chcemy budowac ze sciany o grubosci 30cm (porotherm,wienerberger) ale nie moge rozeznac się ani w projekcie ani z materiałach dodatkowych jakie dostałam do projektu,zreszta nie wiem czy tam jest to w ogóle napisane.Mamy juz wylane fundamenty i chce zamówic pustak.Przypuszczam ze całe auto ok 22 palet na pewno,ale to chyba za mało?Prosze o porade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie do wszystkich którzy juz buduja ariadne.Ile pustaków wychodzi na dom?Chcemy budowac ze sciany o grubosci 30cm (porotherm,wienerberger) ale nie moge rozeznac się ani w projekcie ani z materiałach dodatkowych jakie dostałam do projektu,zreszta nie wiem czy tam jest to w ogóle napisane.Mamy juz wylane fundamenty i chce zamówic pustak.Przypuszczam ze całe auto ok 22 palet na pewno,ale to chyba za mało?Prosze o porade

 

1743 szt grubości 25cm, zostało chyba trzy sztuki i kilka rozbitych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mam pytanie do gość_Markitok. Na jakim etapie budowy jest pan w chwili obecnej ? Jestem z okolic Częstochowy i też chciałbym z żoną budować ten dom ale wcześniej obejrzeć go w realu jeżeli byłaby taka możliwośc to prosiłbym o kontakt na adres marek_wal@interia.pl z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość michal

Witam serdecznie :) ja tez jestem ze świętokrzyskiego i zamierzamy ruszyć wiosną z budową, mam nadzieję - Ariadny I, bo wciąż jeszcze się zastanawiamy....ale dochodzę do wniosku, że im dłużej wybieram projekt tym więcej mam wątpliwości i nie potrafię się zdecydować. My będziemy budować w okolicy Piekoszowa, a Ty Pawle?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam!

Budowę Ariadny również będziemy realizować wiosną 2011 r w województwie mazowieckim (okolice Mińska Mazowieckiego). Oczywiście będziemy się udzielać na forum i dołączać fotki z realizacji.

Pozdrawiam, Ewa

 

 

Witam serdecznie. My równiez zamierzamy budowac ten dom w woj. mazowieckim. Mam pytanko czy byłaby mozliwość obejrzenia tego domu w realu. Bardzo mi zależy. Bardzo proszę o kontakt ancora6@wp.pl lub 664-425-391. Budowę zamierzamy rozpocząć wiosną tego roku. Bardzo prosze wszystkich o kontak, którzy budowali bądź są w trakcie budowy Ariadny, Ariadny II lub Ariadny III.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę wszystkich z województwa mazowieckiego którzy budowali lub są w trakcie budowy domu Ariadna Ariadna II lub Ariadna III (gdyż wszystkie 3 są do siebie podobne. Zależalo by mi zobaczyć domek w realu. Gdyby była tylko taka możliwośc proszę o kontakt. ancora6@wp.pl lub 664-425-391. Z góry bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość BOZENA

Czy osoba która buduje dom Ariadna w okolicach WARTY mogłaby napisac gdzie dokladnie bedziecie panstwo budowac. Ponieważ ja tez jestem z tych okolic. Podaje swoj adres e-mail: bozena_3@wp.pl

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Kamil

Witam jeśli ktoś buduje Ariadnę w Wielkopolsce i miałby ochotę pokazać efekt swojej pracy, to chętnie obejrzałbym domek w realu. Proszę o kontakt kamiljankowiak@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość ewelina81

Witam chciałbym sie dowiedziec czy ktos juz budował Ariadna I ,i jaka ilosc bloczkow na to przeznaczył...? z góry dziekuje za pomoc..

 

Witam,

490 sztuk- tak jest napisane w materiałach pomocniczych które dostałam od pracowni.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bogdan i Aga

Witamy Serdecznie wszystkich FORUMOWICZÓW !!!

Chętnie zobaczymy jak wyszła realizacja Ariadny - na jakim jesteście etapie?

Jesteśmy z Gorzyc-5km od Sandomierza woj. Podkarpackie.

Bardzo prosimy o kontakt kogoś - a szczególnie z okolic :rolleyes:

My już kupiliśmy projekt i jesteśmy w trakcie uzyskiwania pozwolenia na budowę. Planujemy w maju-czerwcu rozpocząć budowę.

Wprowadziliśmy kilka zmian do projektu Ariadna I.

Zamiasta garażu mamy od frontu sypialnię z łazienką dla rodziców i dość dużą garderobę, a od strony tyłu jest kotłownia. Jest to możliwe do upakowania ponieważ powiększyliśmy zdecydowanie powierzchnię "garażu" wzdłuż i w poprzek.

Pozdrawiamy i czekamy na wiadomość.

Bogdan i Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...