Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ariadna I


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt Ariadna

 

Opis projektu: Dom z użytkowym poddaszem, przeznaczony dla 4-6-osobowej rodziny. Na parterze znajduje się pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, przestrzennie połączony z jadalnią i kuchnią. Funkcji mieszkalnej dopełniają gabinet, spiżarnia oraz toaleta. Jednostanowiskowy garaż dostępny jest poprzez pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy przestronne sypialnie, wygodna łazienka oraz strych. Projekt dostępny w wersji z dwustanowiskowym garażem - Ariadna II.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

 

Link do projektu: Projekt Ariadna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepszy projekt, który odpowiada moim kryteriom. Mały, ładny z bardzo sensownym zagospodarowaniem wewnętrznym, a co najważniejsze jego realizacja nie jest bardzo kosztowna. Oby jak najwięcej takich projektów!! Myślę, że niedługo zakupię ten projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że szkoda miejsca w kuchni na spiżarnię. Lepiej znaleźć na to inne miejsce np. w garażu lub kotłowni. Zawsze jakieś miejsce się znajdzie na ustawienie małego regaliku na słoiki i inne rzeczy. Widziałem kilka kuchni ze spiżarnią za dodatkowymi drzwiami, a za nimi dosłownie kilka słoików z przetworami. Czy to naprawde jest takie niezbędne w samej kuchnii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość wnikliwy

Pytanie do autorów projektu. W którym miejscu w kuchni znajduje się komin? Pytam ponieważ na parterze wrysowane są 2 kominy a na poddaszu 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anka

Dlatego dodaję drugie okno w kuchni na ścianie z wykuszem, jednocześnie rezygnuję ze spiżarni żeby mieć całą ściane do zabudowy. Zamówiłem wersje z garażem dwustanowiskowym :D

 

Witam, czy mogłbys podac do siebie jakies namiary oraz zdradzic w jakim rejonie sie budujesz. Wlasnie zdecydowalismy sie na ten projekt ale nie moge znalezc zadnych informacji na jego temat. W sierpniu chcemy zalewac fundamenty.Moj adres mail brajan071@onet.eu. Z gory serdecznie dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

Projekt Ariadna jest nowością, może od miesiąca jest dostępny, dlatego wątpię żeby były już jakieś informacje o nim w internecie. W tej chwili oczekuję na projekt, ma być gotowy na koniec maja . Tak więc jak widzicie do rozpoczecia budowy jeszcze daleka droga ale liczę na to że na jesień również rozpoczniemy :D. Rejon budowy to mazowieckie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nadja

Ja również zamierzam budować ten dom i być może uda nam się rozpocząć w sierpniu, czy ktoś ma wycenioną budowę tego domu? Chciałabym porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ewelina

jak dla mnie rewelacja.dobrze ze nie kupilam jeszcze projektu bo juz mielismy wybierac Atlasa ale Ariadna jest jeszcze lepsza.w srodku duzo zmian na korzysc i funkcjonalnosc domu.no i ten stryszek na górze gdzie mozna wieszac pranie i prasowac.super rowiazanie.ale kominek jak i w Atlasie mialo byc-do przeniesienia.szkoda ze nie pomyslano o tym,tyle osób go stamtad gdzies przenosi.no mysle nie robic spizarni tylko przejscie do holu bo za duzo trzeba by bylo obchodzic zeby wyjsc np otworzyc komus drzwi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ewelina

Projekt Ariadna jest nowością, może od miesiąca jest dostępny, dlatego wątpię żeby były już jakieś informacje o nim w internecie. W tej chwili oczekuję na projekt, ma być gotowy na koniec maja . Tak więc jak widzicie do rozpoczecia budowy jeszcze daleka droga ale liczę na to że na jesień również rozpoczniemy :D. Rejon budowy to mazowieckie.

 

pisałam do pracowni dobre domy i wszystkie informacje o projekcie ARIADNA maja byc zakonczone w połowie czerwca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Asia

Dziwna firma dają zdjęcia i oferują coś czego nie ma. Chcieliśmy kupić ten projekt, powiedziano nam, że będzie dopiero pod koniec czerwca. Nie rozumiem czemu już jest w ofercie jak nie można go kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ewelina

Fakt mogli napisac na stronie Ariadny ze nie mozna jej jeszcze kupic i wszelkie informacje beda uzupelnione do konca czerwca ale moze zalezy im na jak najszybszej promocji projektu.My np. mielismy juz kupowac Atlasa ale po zobaczeniu Ariadny mamy wszystko co chcielismy i o wiele mniej zmian.Czekałam juz tyle to i poczekam miesiac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł

Super projekt też przymierzamy się do budowy ale najpierw wszystkie sprawy z pozwoleniem na budowę musimy załatwić

Może na jesieni ruszymy.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt Ariadna jest nowością, może od miesiąca jest dostępny, dlatego wątpię żeby były już jakieś informacje o nim w internecie. W tej chwili oczekuję na projekt, ma być gotowy na koniec maja . Tak więc jak widzicie do rozpoczecia budowy jeszcze daleka droga ale liczę na to że na jesień również rozpoczniemy :D. Rejon budowy to mazowieckie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...