Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ariadna I


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy Serdecznie wszystkich FORUMOWICZÓW !!!

Chętnie zobaczymy jak wyszła realizacja Ariadny - na jakim jesteście etapie?

Jesteśmy z Gorzyc-5km od Sandomierza woj. Podkarpackie.

Bardzo prosimy o kontakt kogoś - a szczególnie z okolic :rolleyes:

My już kupiliśmy projekt i jesteśmy w trakcie uzyskiwania pozwolenia na budowę. Planujemy w maju-czerwcu rozpocząć budowę.

Wprowadziliśmy kilka zmian do projektu Ariadna I.

Zamiasta garażu mamy od frontu sypialnię z łazienką dla rodziców i dość dużą garderobę, a od strony tyłu jest kotłownia. Jest to możliwe do upakowania ponieważ powiększyliśmy zdecydowanie powierzchnię "garażu" wzdłuż i w poprzek.

Pozdrawiamy i czekamy na wiadomość.

Bogdan i Aga

 

My mamy już wybudowaną kończymy środek jeżeli ktoś byłby chętny obejrzeć naszą Ariadnę służę zdjęciami asia1981.81@o2.pl Pozdrawiam;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy już wybudowaną kończymy środek jeżeli ktoś byłby chętny obejrzeć naszą Ariadnę służę zdjęciami asia1981.81@o2.pl Pozdrawiam;)

 

Witam,

A my z chęcia obejrzymy zdjęcia. Zachęcam do umieszczenia ich na naszym forum :). Dodatkowo w chwili obecnej rozpoczyna się kolejna edycja naszego konkursu fotograficznego. W poniedziałek umieścimy więcej informacji na naszej stronie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczenia zdjęć z realizacji projektu domu Ariadna I na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość ewelina81

My mamy już wybudowaną kończymy środek jeżeli ktoś byłby chętny obejrzeć naszą Ariadnę służę zdjęciami asia1981.81@o2.pl Pozdrawiam;)

 

Witam,

Bardzo bym prosiła o te zdjecia również,mimo iz zaczelismy i mamy juz strop ale nie wszystkie scianki sa.Mój mail: ewbo21@wp.pl

Z góry dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bogdan i Aga

Budujemy w bliskiej okolicy Tarnowa (woj. małopolskie)

 

Dziś zalaliśmy pierwszy strom i zapowiada mi się pierwszy wolny weekend od myślenia o budowie i poświęcony rodzinie :)

 

Pawle, zapraszam

 

Witamy

Mamy ogromną prośbę - czy jest możliwość zobaczenia Ariadny?????

Za jakiś miesiąc zaczynamy budowę i też planujemy podnieść ścianę kolankową o 2 pustaki.

Zobaczyć na żywo byłoby super.

Prosimy o odpowiedź.

Pozdrawiamy

Bogdan i Aga

 

e-mail do nas agacreative@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Karolina

Witam, wspólnie z narzeczonym jesteśmy zdecydowani na budowę domu Ariadna III, dlatego w najbliższym czasie planujemy zakupić ten projekt, ale przed ostatecznym zakupem chętnie odwiedzimy plac budowy, gdzie powstaje projekt Ariadna I, Ariadna II lub Ariadna III (z racji, że projekty są podobne do siebie). Zainteresowanych pokazaniem swojego dzieła prosimy o kontakt na e-mail: polaris86@o2.pl Z góry bardzo dziękujemy i pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Mario

Witam, wykupiliśmy projekt Ariadna I i rozpoczynamy budowę we wrześniu. DZielimy ja na dwa etapy - wrzesien - fundamenty, reszta inwestycji wiosna 2013 do stanu pod klucz. Wciąż szukamy ekipy (budowa w woj.mazowieckim) może ktoś kogoś polecić. Będe równiez wdzięczny za rady i zdjęcia z budowy jak i stanu po wykończeniu. Mój kontakt mnowakowski@percon.pl

 

Z góry dziękuję

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wykupiliśmy projekt Ariadna I i rozpoczynamy budowę we wrześniu. DZielimy ja na dwa etapy - wrzesien - fundamenty, reszta inwestycji wiosna 2013 do stanu pod klucz. Wciąż szukamy ekipy (budowa w woj.mazowieckim) może ktoś kogoś polecić. Będe równiez wdzięczny za rady i zdjęcia z budowy jak i stanu po wykończeniu. Mój kontakt mnowakowski@percon.pl

 

Z góry dziękuję

 

M.

 

Witam,

Życzę powodzenia i zachęcam do prowadzenia własnego wątku z historii przebiegu budowy na naszym forum Mój Dziennik Budowy

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość pawe1

witam ja jestem na starcie czyli chcę policzyć czego ile trzeba chochi mi o, 1 pustaki 2 beton na fundanenty 3 drut z tym zę strop ma być z terivy więc 4 ile belek i bloczków teriva . jeśli ktoś to wie to proszę o wysłanie na maila max820511@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

Witam!

Budowę Ariadny również będziemy realizować wiosną 2011 r w województwie mazowieckim (okolice Mińska Mazowieckiego). Oczywiście będziemy się udzielać na forum i dołączać fotki z realizacji.

Pozdrawiam, Ewa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam wszystkich kupujemy teraz projekt Ariadna1.Mam takie pytanko czy może ktoś buduje w okolicach Wrocławia. Z góry dzięki i pozdrawiam .

 

 

Witam , Jestesmy zainteresowani projrktem Araiadna 1 i przed zakupem także chcielibyśmy zobaczyć dom na żywo w okolicach Wrocławia ew. woj dolnośląskim. Będę wdzięczna za info na iborowska@wp.pl

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie czy może ktoś buduje Ariadnę 1 w okolicach Wrocławia lub w woj. dolnośląskim gdyż przed zakupem projektu chcielibyśmy zobaczyć go na żywo.

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam .

iborowska@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Gość Joanna

Witam, wspólnie z narzeczonym jesteśmy zdecydowani na budowę domu Ariadna III, dlatego w najbliższym czasie planujemy zakupić ten projekt, ale przed ostatecznym zakupem chętnie odwiedzimy plac budowy, gdzie powstaje projekt Ariadna I, Ariadna II lub Ariadna III (z racji, że projekty są podobne do siebie). Zainteresowanych pokazaniem swojego dzieła prosimy o kontakt na e-mail: polaris86@o2.pl Z góry bardzo dziękujemy i pozdrawiamy :)/>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 6 months later...
Gość justyna

 

Witam serdecznie Dołączona grafika ja tez jestem ze świętokrzyskiego i zamierzamy ruszyć wiosną z budową, mam nadzieję - Ariadny I, bo wciąż jeszcze się zastanawiamy....ale dochodzę do wniosku, że im dłużej wybieram projekt tym więcej mam wątpliwości i nie potrafię się zdecydować. My będziemy budować w okolicy Piekoszowa, a Ty Pawle?

 

My w Sandomierzu:)

czy jest mozliwosc obejrzenia panstwa domu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna

10 tys za węźbe plus 15 za pozostałość? 25 tys za wykonanie dachu??? Skąd te ceny? Właśnie robią mi więźbę (5 tys bez łacenia i foliowania) i tak sobie myślę, że sporo jak na nasz rejon a Wy tu takie ceny podajecie?? O inne koszty nie pytam...Dołączona grafika

witam jestesmy ze swietokrzyskiego szukamy domu ariadny1, do obejrzenia jezeli ktos ma prosze o kontakt na email justyna24ejanus@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...