Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Słoneczko I


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 348
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Michał

Witam, także proszę o przesłanie szczegółowego zestawienia materiałów, rzutów poszczególnych pomieszczeń i kosztorysu tego projektu na adres warzywo2@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wojciech

Witam, wzorem innych użytkowników proszę również o przesłanie kosztorysu szczegółowego, rzutów i wykazu materiałów na adres wojciech.braczek@interia.eu

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marta

Witam, wzorem innych użytkowników proszę również o przesłanie kosztorysu szczegółowego, rzutów i wykazu materiałów na adres m.chmielarz83@wp.pl Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin

Witam.

Proszę o przesłanie rzutów poszczególnych pomieszczeń i szczegółowego zestawienia materiałów wg projektu domu z kominem (kominek przeniesiony na ścianę przy wyjściu z salonu na taras) w centralnej części dachu oraz kosztorysu tego projektu. Mój adres: m_boch@wp.pl

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o przesłanie rzutów poszczególnych pomieszczeń i szczegółowego zestawienia materiałów wg projektu domu z kominem (kominek przeniesiony na ścianę przy wyjściu z salonu na taras) w centralnej części dachu oraz kosztorysu tego projektu. Mój adres: m_boch@wp.pl Pozdrawiam.

Witam

Nie mamy opracowanej wersji projektu Słoneczko I ze zmienioną lokalizacją komina- prześlę Panu materiały dla wersji standardowej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artur

Witam, również bardzo proszę o przesłanie na yaluba@op.pl szczegółowego zestawienia materiałów i rysunku projektu słoneczko 1 ze stropem teriva i wiązarami kratowymi, dziękuję i pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

Witam,

wg. firm z którymi rozmawiałem o projekcie wycena budowy jest totalnie nierealna. Czy można otrzymać zestawienie kosztorysowe? Czy można także otrzymać zestawienie materiałów oraz szczegółowy rysunek? Chciałbym wybudować taki dom - ale wyceny na poziomie +50% trochę odstraszają. mail: lukasz.andruch@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wg. firm z którymi rozmawiałem o projekcie wycena budowy jest totalnie nierealna. Czy można otrzymać zestawienie kosztorysowe? Czy można także otrzymać zestawienie materiałów oraz szczegółowy rysunek? Chciałbym wybudować taki dom - ale wyceny na poziomie +50% trochę odstraszają. mail: lukasz.andruch@o2.pl

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

Witam,

czy mógłbym prosić o przesłanie materiałów dotyczących tego projektu? Jest dostępna wycena projektu / wykaz materiałów w wersji energooszczędnej? Mój adres: michal.jamrozy@gmail.com. Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...