Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Słoneczko I


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Prosiłabym o przesłanie szczegolowego zestawienia materialow, rzuty poszczegolnych pomieszczen i kosztorys tego projektu ze stropem terriva. Proszę obprzeslanie materiałów na adres asias35@op.pl, z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 348
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

czy dostępny jest projekt ze strychem użytkowym?jeśli tak to w jakiej cenie?

Witam

Projekt Słoneczko występuje w wersji ze stropem gęstożebrowym - wówczas przewidziany jest wyłaz strychowy i jest opcja stryszku, ale nie w znaczeniu powierzchni użytkowej, tylko składziku na różne rzeczy.

Cewa tej wersji jest taka sama jak wersji ze stropem drewnianym.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monika

czy dostępny jest projekt ze strychem użytkowym?jeśli tak to w jakiej cenie?
Witam Projekt Słoneczko występuje w wersji ze stropem gęstożebrowym - wówczas przewidziany jest wyłaz strychowy i jest opcja stryszku, ale nie w znaczeniu powierzchni użytkowej, tylko składziku na różne rzeczy. Cewa tej wersji jest taka sama jak wersji ze stropem drewnianym.   Pozdrawiam

Witam, proszę o wysłanie szczegółowego planu domu z rozmieszczeniem poszczególnych pomieszczeń oraz dokładniejszej wyceny. Dziękuję i proszę o kontakt na adres monika.tomaszewska.@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam, szukam taniego domu do budowy za pewne jak większość...i powiem szczerze, że przedstawione tu koszty budowy są niesamowicie niskie jak na taką powierzchnie... oczywiście zdaje sobie sprawę, ze jest to cena przybliżona. Czy jest coś w tym domu co tak obniża tą cenę, czy może kosztorys został zrobiony bardzo niedokładnie. Dla porównania podobny dom Flawia Mała pow. 98 m2, koszt stanu wykończonego 280 tys.

Dziękuję za odpowiedź z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o wysłanie szczegółowego planu domu z rozmieszczeniem poszczególnych pomieszczeń oraz dokładniejszej wyceny. Dziękuję i proszę o kontakt na adres monika.tomaszewska.@gmail.com
Witam Materiały prześlemy w poniedziałek.   Pozdrawiam

Podłączam się do prośby. Mam pytanie czy jest możliwość dostosowania do projektu ogrzewania domu w formie paliwa stałego. Proszę o wysłanie materiałów na j.fender@interia.plPozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam taniego domu do budowy za pewne jak większość...i powiem szczerze, że przedstawione tu koszty budowy są niesamowicie niskie jak na taką powierzchnie... oczywiście zdaje sobie sprawę, ze jest to cena przybliżona. Czy jest coś w tym domu co tak obniża tą cenę, czy może kosztorys został zrobiony bardzo niedokładnie. Dla porównania podobny dom Flawia Mała pow. 98 m2, koszt stanu wykończonego 280 tys. Dziękuję za odpowiedź z góry.

Witam

Kosztorysy te zostały opracowane w rożnym czasie, w oparciu o inne cenniki. W obu projektach zostały użyte różne materiały wykończeniowe (tylko tynk - tynk + okładzina kamienna, różne dachówki, różna stolarka okienna, itp). Proszę zwrócić uwagę, że stan surowy zamknięty w obu przypadkach jest dość zbliżony. Myślę, że po zaktualizowaniu i zastosowaniu zbliżonych standardów materiałowo-wykończeniowych domy te będą miały wycenę na tym samym poziomie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do prośby. Mam pytanie czy jest możliwość dostosowania do projektu ogrzewania domu w formie paliwa stałego. Proszę o wysłanie materiałów na j.fender@interia.pl Pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Sposób ogrzewania budynku można zmienić na etapie adaptacji projektu – kwestia tylko odpowiedniego dostosowania instalacji i pomieszczenia gospodarczego.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do prośby. Mam pytanie czy jest możliwość dostosowania do projektu ogrzewania domu w formie paliwa stałego. Proszę o wysłanie materiałów na j.fender@interia.pl Pozdrawiam
Witam Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Sposób ogrzewania budynku można zmienić na etapie adaptacji projektu – kwestia tylko odpowiedniego dostosowania instalacji i pomieszczenia gospodarczego.   Pozdrawiam

WYBUDOWAŁAM TEN DOM, JESTEM BARDZO ZADOWOLONA MIKOŁÓW UL DŁUGA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYBUDOWAŁAM TEN DOM, JESTEM BARDZO ZADOWOLONA MIKOŁÓW UL DŁUGA
Prosimy o zdjęcia :)

Dzień dobry- gorąca prośba do Szanownej Pani Ani z Mikołowa:Czy mogłabym się dowiedzieć ile wynosił całkowity koszt budowy tego domu- stan "pod klucz". Jestem z okolic Mikołowa i chciałabym też taki domek wybudować. Byłabym wdzięczna za każdą informację w tej sprawie. Czy domek był budowany systemem gospodarczym, czy budowała go firma? Jeżeli firma to może mogłabym wiedzieć jaka? Ogrzewanie jest gazowe? Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do prośby. Mam pytanie czy jest możliwość dostosowania do projektu ogrzewania domu w formie paliwa stałego. Proszę o wysłanie materiałów na j.fender@interia.pl Pozdrawiam
Witam Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Sposób ogrzewania budynku można zmienić na etapie adaptacji projektu – kwestia tylko odpowiedniego dostosowania instalacji i pomieszczenia gospodarczego.   Pozdrawiam
WYBUDOWAŁAM TEN DOM, JESTEM BARDZO ZADOWOLONA MIKOŁÓW UL DŁUGA

Witam mogę prosic o zdjęcia domu w środku w na zewnatrz i kontakt z Pania na maila milenamaliszewska@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do prośby. Mam pytanie czy jest możliwość dostosowania do projektu ogrzewania domu w formie paliwa stałego. Proszę o wysłanie materiałów na j.fender@interia.pl Pozdrawiam
Witam Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Sposób ogrzewania budynku można zmienić na etapie adaptacji projektu – kwestia tylko odpowiedniego dostosowania instalacji i pomieszczenia gospodarczego.   Pozdrawiam
WYBUDOWAŁAM TEN DOM, JESTEM BARDZO ZADOWOLONA MIKOŁÓW UL DŁUGA

Witam, mieszka już Pani w tym domku jestem z Zor i też zastanawiam się nad budową jaki koszt budowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Justyna

Witam. Ja również jestem z Wielkopolski ,czy byłaby możliwość obejrzenia Państwa słoneczka? Chciałabym zobaczyć realizację na żywo oraz porozmawiać o kosztach budowy? pozdrawiam Justyna e-mail j.kozlowska@onet.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czy jest mozliwosc podniesienia dachu i zrobienia poddasza użytkowego ????

Witam

W ofercie posiadamy wersję projektu Słoneczko I z kątem nachylenia połaci 35st. oraz ze stropem gęstożebrowym. W tym projekcie jest możliwość adaptacji poddasza. Wiąże się to z podniesieniem ścianki kolankowej oraz wygospodarowaniem miejsce na parterze na schody.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie jestem w trakcie budowania tego domu. Jeżeli jest możliwość, proszę o przesłanie szczegółowego kosztorysu domu na adres: pawel_fb@o2.pl Dziękuję serdecznie

Witam, szczegółowy kosztorys do projektu jest odpłatny. W celu zakupienia kosztorysu prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 071 35 20 440

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Magdalena

Dziękuję bardzo za szybką reakcję i przesłanie załączników na maila.

Czy mogłabym jeszcze poprosić o zestawienie materiałów do SŁONECZKO II?

Bo resztę dostałam w poprzednich mailach od Pana Miłosza G., ale bez zestawienia materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...