Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Słoneczko I


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jesteśmy zainteresowani budową domu SŁONECZKO I, w związku z czym proszę o przesłanie szczegółowego zestawienia materiałów potrzebnych do budowy tego domu, na maila: kasiaskwirowska@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 348
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam, jesteśmy zainteresowani budową domu SŁONECZKO I, w związku z czym proszę o przesłanie szczegółowego zestawienia materiałów potrzebnych do budowy tego domu, na maila: xx333xx@interia.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karolina

Witam, jesteśmy zainteresowani budową domu SŁONECZKO I, w związku z czym proszę o przesłanie szczegółowego zestawienia materiałów potrzebnych do budowy tego domu, na maila: xx333xx@interia.eu

Ja również jestem zainteresowana kwestią finansową rzeczywiście mniej więcej tyle, co podano metodą gospodarcza na stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

witam;) takze jestesmy zainteresowani budowa domku , w zwiazku z czym prosze o przeslanie szczegolwego zestawienia materialow potrzebnych do budowy tego domu,na maila : monikafijolek@wp.pl , jak byliby Panstwo uprzejmi udzielic informacji w jakiej kwocie sie Panstwo zmiesciliscie z budowa domku Sloneczko.;) z gory bardzo dziekuje i pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam;) takze jestesmy zainteresowani budowa domku , w zwiazku z czym prosze o przeslanie szczegolwego zestawienia materialow potrzebnych do budowy tego domu,na maila : monikafijolek@wp.pl , jak byliby Panstwo uprzejmi udzielic informacji w jakiej kwocie sie Panstwo zmiesciliscie z budowa domku Sloneczko. ;) z gory bardzo dziekuje i pozdr

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Natalia

Witam:

Mam podobne pytanie jak w mailu powyżej, dodatkowo z rzutów nie mogę odczytać wymiarów poszczególnych pomieszczeń. Czy może

mi Pani udzielić takiej informacji?

Z góry bardzo dziękuję:-)

Info na mail: n.lukarska@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam: Mam podobne pytanie jak w mailu powyżej, dodatkowo z rzutów nie mogę odczytać wymiarów poszczególnych pomieszczeń. Czy może mi Pani udzielić takiej informacji? Z góry bardzo dziękuję:-) Info na mail: n.lukarska@gmail.com

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Witam, Prosilbym oprzeslanie szczegolowego zestawienia materialow rzuty poszczegolnych pomieszczen i kosztorys tego projektu krzysztofm05@wp.pl Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

prosze o zestawienie materialow i mam pytanie czy w pomieszczeniu gospodarczym moze byc kotłownia a jesli tak czy moga byc osobne drzwi ,mail;wpawlik@wp.pl pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość ania

Witam, Prosiłabym o przesłanie szczegółowego zestawienia materiałów rzuty poszczególnych pomieszczeń i kosztorys tego projektu chudaf@tlen.pl pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, interesuje mnie budowa tego domku w systemie thermomur z podpiwniczoną częścią pod pomieszczeniem gospodarczym. Proszę o przesłanie szczegółowych danych potrzebnych do wyceny tą metodą jak również kosztorys, którym dysponujecie.

Pozdrawiam

magdapiotr@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krystian

 

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

Witam, ja również bym prosił o materiały na adres mailowy: kris_zabrze@wp.pl , z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...