Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Artemis II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 300
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzień dobry!

Proszę o przesłanie dokladnych danych powyższego projektu na adres : lukasznawrocki81@o2.pl

Mam jeszcze pytanie odnośnie barku w kuchni:czy jest możliwa likwidacja go i zrobienie otwartej przestrzni z kuchni do jadalni w zamian zyskując wiekszą spiżarnię?

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

Zaproponowane przez Pana zmiany technicznie możliwe są do zrealizowania w projekcie na etapie jego adaptacji.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dzień dobry.

Bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz wszystkich innych dostępnych materiałów dotyczących Artemisa II na adres adampuchal@gmail.com

Salon robi wrażenie.

 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość wisnia_0

Witam serdecznie!!!

Mam pytanie o możliwość następujących zmian w projekcie Artemis 2:

1. Zwykłe okna bez wyjścia w jadalni

2. Zwykłe okna bez wyjścia w małym pokoju na dole

3. Zmiana elewacji: likwidacja drewna na garażu i zamiana drewna na kamień (taki jak na reszcie domu) aa elewacji przedniej i tylniej

4. Taras/balkon na garażu, wejście na taras przez przedłużenie go od frontu i wejście z pokoi (13,1m i 11,1m) - Bez lukarny!!!

 

Bardzo proszę również o przesłanie rysunków szczegółowych oraz wszystkich innych dostępnych materiałów dotyczących Artemisa II na adres:

wisnia_0@poczta.onet.pl

 

Prosze jed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!!! Mam pytanie o możliwość następujących zmian w projekcie Artemis 2: 1. Zwykłe okna bez wyjścia w jadalni 2. Zwykłe okna bez wyjścia w małym pokoju na dole 3. Zmiana elewacji: likwidacja drewna na garażu i zamiana drewna na kamień (taki jak na reszcie domu) aa elewacji przedniej i tylniej 4. Taras/balkon na garażu, wejście na taras przez przedłużenie go od frontu i wejście z pokoi (13,1m i 11,1m) - Bez lukarny!!! Bardzo proszę również o przesłanie rysunków szczegółowych oraz wszystkich innych dostępnych materiałów dotyczących Artemisa II na adres: wisnia_0@poczta.onet.pl Prosze jed

Witam
Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Jestem wraz z żoną zainteresowany projektem Artemis II / lustrzane odbicie/.

Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz wszystkich innych dostępnych materiałów dotyczących Artemisa II na adres: mociepka3@gmail.com

dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, Jestem wraz z żoną zainteresowany projektem Artemis II / lustrzane odbicie/. Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz wszystkich innych dostępnych materiałów dotyczących Artemisa II na adres: mociepka3@gmail.com dziękuję

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem zainteresowany projektem Artemis II w wersji podstawowej.

Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz wszystkich innych dostępnych materiałów dotyczących Artemisa II na adres: piotr78pb@o2.pl

Z góry dziękuję

 

Pozdrawiam

Piotr

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,


Jestem zainteresowany projektem Artemis II w wersji podstawowej.


Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz wszystkich innych dostępnych materiałów dotyczących Artemisa II na adres: radoslawsadoch@gmail.com


Z góry dziękuję


 


Pozdrawiam


Radek


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

prosze o przesłanie wszystkich dostępnych rysunków i materiałów dotyczących Artemisa II na adres :

siepakgrzegorz@poczta.onet.pl

 

dziękuje 

Grzegorz

 

 

Witam,

Jestem zainteresowany projektem Artemis II w wersji podstawowej.

Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz wszystkich innych dostępnych materiałów dotyczących Artemisa II na adres: radoslawsadoch@gmail.com

Z góry dziękuję

 

Pozdrawiam

Radek

 

 

Dzień dobry, materiały zostały wysłane. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...