Jump to content
Forum dobredomy.pl
Redaktor

Projekt Artemis II

Recommended Posts

Guest Www

Dzień dobry mam pytańie odnośnie liczenia kosztorysu, czy do stanu wykończonego mam dodać jeszcze koszt instalacji? Czyli dom będZie kosztował w sumie ok. 490 tys netto plus koszt elementów zewnętrznych? Z góry dziękuję za informację

Dzień dobry mam pytańie odnośnie liczenia kosztorysu, czy do stanu wykończonego mam dodać jeszcze koszt instalacji? Czyli dom będZie kosztował w sumie ok. 490 tys netto plus koszt elementów zewnętrznych? Z góry dziękuję za informację

Witam, tak, do stanu wykończonego trzeba dodać koszt instalacji i elementów zewnętrznych. Pozdrawiam.

Guest Bartosz

Dzień dobry, czy mogliby Państwo udzielić informacji dotyczącej wysokości okna znajdującego się w kuchni? Jest to 75 cm?

Podaję maila (kalfasak@gmail.com) i z góry dziękuję za informacje

Dzień dobry, czy mogliby Państwo udzielić informacji dotyczącej wysokości okna znajdującego się w kuchni? Jest to 75 cm? Podaję maila (kalfasak@gmail.com) i z góry dziękuję za informacje

Witam

Wymiar okna w świetle ościeży to 150x80cm.

Pozdrawiam

Guest Michał

Witam, chciałbym prosić o przesłanie kosztorysu. czekala.michal@gmail.com

pozdrawiam

Witam, chciałbym prosić o przesłanie kosztorysu. czekala.michal@gmail.com

pozdrawiam

Witam

Kosztorysy dla naszych projektów są odpłatne - bezpłatnie możemy przesłać ogólne zestawienia kosztorysowe. Jeśli jest Pan zainteresowany proszę o kontakt mailowy na adres info@dobredomy.pl

Pozdrawiam

Guest Irek

Jestem zainteresowany zakupem projektu. Prosze o przesłanie szczegółowych rysunków z wymiarami pomieszczeń i ogólne zestawienia kosztorysowe na adres irekla@poczta.onet.pl

Pozdrawiam

Jestem zainteresowany zakupem projektu. Prosze o przesłanie szczegółowych rysunków z wymiarami pomieszczeń i ogólne zestawienia kosztorysowe na adres irekla@poczta.onet.pl Pozdrawiam

Witam

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam

Guest Ewelina Kruczek

witm czy jest jakaś osoba najlepiej z lubelskiego która buduje lub wybudowała dom Artemis 2 bardzo miło by było zobaczyć taki dom na żywo i dostać cenne wskazówki:) poprszęo kontakt emeil kruczekewelina@o2.pl

Guest Ola

Witajcie. Będę zaczynał budowę Artemida 2... Czy ktoś juz buduje ten dom?? Może podzielony się doświadczeniami, zdjęciami? Jeśli tak to proszę o kontakt.. robertsmmz@wp.pl.pl

Witam,

Jestem w trakcie budowy Artemis 2. Chętnie wymienię się z Panem doświadczeniami. Niestety Pański mail nie działa...?? Kontakt do mnie olapieniazek@wp.pl

Ola

Guest Ewela

Witajcie. Będę zaczynał budowę Artemida 2... Czy ktoś juz buduje ten dom?? Może podzielony się doświadczeniami, zdjęciami? Jeśli tak to proszę o kontakt.. robertsmmz@wp.pl.pl
Witam, Jestem w trakcie budowy Artemis 2. Chętnie wymienię się z Panem doświadczeniami. Niestety Pański mail nie działa...?? Kontakt do mnie olapieniazek@wp.pl Ola

Witam, jestem zainteresowana budową tego domu. Czy byliby Państwo tak uprzejmi i podzieliliby się zdjęciami również ze mną? Kontakt: ewelina.maka@wp.plPozdrawiam serdecznie

Guest Krzysiek

Witam,

Jestem w trakcie budowy Artemis 2. Chętnie wymienię się z Panem doświadczeniami. Niestety Pański mail nie działa...?? Kontakt do mnie olapieniazek@wp.pl

Ola

Witam

Również jestem zainteresowany projektem Artemis II i chętnie zobaczę zdjęcia z Pani budowy. Mój e-mail krzysieksleczka@interia.pl. Pozdrawiam.

Guest paweł

dzień dobry

Prosił bym o podesłanie ogólnego zestawienia kosztorysowego i materiałowego oraz szczegółowe rysunki dla domu- wymiarów

stanley-16-1@o2.pl

z góry dziękuję i pozdrawiam

dzień dobry

Prosił bym o podesłanie ogólnego zestawienia kosztorysowego i materiałowego oraz szczegółowe rysunki dla domu- wymiarów

stanley-16-1@o2.pl

z góry dziękuję i pozdrawiam

Witam

Pozdrawiam

Guest Magda

Jaki jest wymiar trójkątnego okna w salonie ? Może byłby ktoś w stanie przybliżyć koszt nadproża/zakupu/montażu tego okna?

Jaki jest wymiar trójkątnego okna w salonie ? Może byłby ktoś w stanie przybliżyć koszt nadproża/zakupu/montażu tego okna?

Witam

Okno trójkątne ma wymiary: 180cm podstawa x 150cm wysokość.

Pozdrawiam

Guest Krzysztof

Witam. Czy mogę prosić o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysu oraz materiałów budowlanych. Mój adres to kowalewski.krzysztof@gmail.com Pozdrawiam 

Witam. Czy mogę prosić o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysu oraz materiałów budowlanych. Mój adres to kowalewski.krzysztof@gmail.com Pozdrawiam 

Witam

Pozdrawiam

Guest Kamil

Witam rownież proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysu oraz materiałów budowlanych.

jnoise86@gmail.com

Witam rownież proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysu oraz materiałów budowlanych. jnoise86@gmail.com

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy materiały pokazowe. Pozdrawiam

Guest darek

Witam rownież proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysu oraz materiałów budowlanych. jnoise86@gmail.com

Witam. Również poproszę szczegółowe rysunki, kosztorys i materiały. dstasik@poczta.onet.pl

Witam. Również poproszę szczegółowe rysunki, kosztorys i materiały. dstasik@poczta.onet.pl

Dzień dobry, rysunki szczegółowe oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy są płatne. Pozdrawiam

Guest Magdalena

Witam, bardzo proszę o przesłanie szczegółowych materiałów dotyczących tego projektu na adres pilmag@wp.pl , dziękuję.

Witam, bardzo proszę o przesłanie szczegółowych materiałów dotyczących tego projektu na adres pilmag@wp.pl , dziękuję.

Guest darek

czy mozliwe jest zrezygnowanie z kominka/grilla i co za tym idzie z całego komina przy tarasie?