Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Artemis II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry mam pytańie odnośnie liczenia kosztorysu, czy do stanu wykończonego mam dodać jeszcze koszt instalacji? Czyli dom będZie kosztował w sumie ok. 490 tys netto plus koszt elementów zewnętrznych? Z góry dziękuję za informację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 300
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzień dobry mam pytańie odnośnie liczenia kosztorysu, czy do stanu wykończonego mam dodać jeszcze koszt instalacji? Czyli dom będZie kosztował w sumie ok. 490 tys netto plus koszt elementów zewnętrznych? Z góry dziękuję za informację

Witam, tak, do stanu wykończonego trzeba dodać koszt instalacji i elementów zewnętrznych. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz

Dzień dobry, czy mogliby Państwo udzielić informacji dotyczącej wysokości okna znajdującego się w kuchni? Jest to 75 cm?

Podaję maila (kalfasak@gmail.com) i z góry dziękuję za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym prosić o przesłanie kosztorysu. czekala.michal@gmail.com

 

pozdrawiam

Witam

Kosztorysy dla naszych projektów są odpłatne - bezpłatnie możemy przesłać ogólne zestawienia kosztorysowe. Jeśli jest Pan zainteresowany proszę o kontakt mailowy na adres info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Irek

Jestem zainteresowany zakupem projektu. Prosze o przesłanie szczegółowych rysunków z wymiarami pomieszczeń i ogólne zestawienia kosztorysowe na adres irekla@poczta.onet.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ewelina Kruczek

witm czy jest jakaś osoba najlepiej z lubelskiego która buduje lub wybudowała dom Artemis 2 bardzo miło by było zobaczyć taki dom na żywo i dostać cenne wskazówki:) poprszęo kontakt emeil kruczekewelina@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Będę zaczynał budowę Artemida 2... Czy ktoś juz buduje ten dom?? Może podzielony się doświadczeniami, zdjęciami? Jeśli tak to proszę o kontakt.. robertsmmz@wp.pl.pl

Witam,

Jestem w trakcie budowy Artemis 2. Chętnie wymienię się z Panem doświadczeniami. Niestety Pański mail nie działa...?? Kontakt do mnie olapieniazek@wp.pl

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ewela

Witajcie. Będę zaczynał budowę Artemida 2... Czy ktoś juz buduje ten dom?? Może podzielony się doświadczeniami, zdjęciami? Jeśli tak to proszę o kontakt.. robertsmmz@wp.pl.pl
Witam, Jestem w trakcie budowy Artemis 2. Chętnie wymienię się z Panem doświadczeniami. Niestety Pański mail nie działa...?? Kontakt do mnie olapieniazek@wp.pl Ola

Witam, jestem zainteresowana budową tego domu. Czy byliby Państwo tak uprzejmi i podzieliliby się zdjęciami również ze mną? Kontakt: ewelina.maka@wp.plPozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Krzysiek

Witam,

Jestem w trakcie budowy Artemis 2. Chętnie wymienię się z Panem doświadczeniami. Niestety Pański mail nie działa...?? Kontakt do mnie olapieniazek@wp.pl

Ola

 

Witam

Również jestem zainteresowany projektem Artemis II i chętnie zobaczę zdjęcia z Pani budowy. Mój e-mail krzysieksleczka@interia.pl. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paweł

dzień dobry

Prosił bym o podesłanie ogólnego zestawienia kosztorysowego i materiałowego oraz szczegółowe rysunki dla domu- wymiarów

stanley-16-1@o2.pl

 

z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość darek

Witam rownież proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysu oraz materiałów budowlanych. jnoise86@gmail.com
Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy materiały pokazowe. Pozdrawiam

Witam. Również poproszę szczegółowe rysunki, kosztorys i materiały. dstasik@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...