Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Artemis II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 300
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Marcin Nowak

Witam,

Jestem zainteresowany projektem Artemis II, chbialbym prosic o kosztorys oraz zestawienie materialow zawartym w kosztorysie. Czy jest juz jakis wybudowany w okolicy Wroclawia aby zobaczyc jak wyglada w realu?

Z gory dziekuje Marcin Nowak

marcinn278@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jestem zainteresowany projektem Artemis II, chbialbym prosic o kosztorys oraz zestawienie materialow zawartym w kosztorysie. Czy jest juz jakis wybudowany w okolicy Wroclawia aby zobaczyc jak wyglada w realu? Z gory dziekuje Marcin Nowak marcinn278@gmail.com

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Magdalena

Witam ponownie, proszę o przesłanie rysunków oraz kosztorysu domu Artemis II , już kilkakrotnie prosiłam poprzez zapytanie na stronie niestety brak odpowiedzi. Pozdrawiam mdz20@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo 

 

Bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz wszystkich innych dostępnych materiałów dotyczących Artemisa II na adres: wado@interia.pl

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam prosze o dokladny kosztorys na dzien dzisiejszy na adres: emiljano.vip@gmail.com

Witam, uproszczony kosztorys prześlę w dniu dzisiejszym.

Kosztorysy szczegółowe są płatne:

Kosztorys stanu surowego: 74 zł

Kosztorys stanu wykończonego: 305 zł

Można je zamówić za pośrednictwem strony internetowej:

https://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/

 

lub za pośrednictwem

Działu Obsługi Klienta:

e-mail: biuro@dobredomy.pl

tel.: 071 35 20 440

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Marcin i Asia

Witam.

Jesteśmy zdecydowani na projekt Artemis II lecz przed zakupem dwie ważne informacje

1. Proszę o skan - rzutu na parter wraz z wymiarami ścian oraz skany innych dostępnych do projektu dokumentów.

Czy jest możliwość zmiany projektu poprzez wysunięcie przyłączonego garażu przed dom (6m od linii domu) tak aby wejście było bezpośrednio do kotłowni ?

2. Proszę o przesłanie uproszczonego kosztorysu

marian2@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jesteśmy zdecydowani na projekt Artemis II lecz przed zakupem dwie ważne informacje 1. Proszę o skan - rzutu na parter wraz z wymiarami ścian oraz skany innych dostępnych do projektu dokumentów. Czy jest możliwość zmiany projektu poprzez wysunięcie przyłączonego garażu przed dom (6m od linii domu) tak aby wejście było bezpośrednio do kotłowni ? 2. Proszę o przesłanie uproszczonego kosztorysu marian2@op.pl

Witam

Zapytanie przekazuję do Architektów - proszę oczekiwać odpowiedzi na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kasia

Witam,

Jesteśmy zainteresowani budową domu Artemis II tylko zastanawiamy się z mężem jeszcze nad jednym z waszych projektów tj. Arystoteles. Dlatego też bardzo bym prosiła o przesłanie szczegółowych rysunków oraz wszystkich innych dostępnych materiałów dotyczących domów Artemis II oraz Arystoteles na adres krynica2@op.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jesteśmy zainteresowani budową domu Artemis II tylko zastanawiamy się z mężem jeszcze nad jednym z waszych projektów tj. Arystoteles. Dlatego też bardzo bym prosiła o przesłanie szczegółowych rysunków oraz wszystkich innych dostępnych materiałów dotyczących domów Artemis II oraz Arystoteles na adres krynica2@op.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość karol

Witam,

 

Jestem zainteresowany projektem Artemis II

 

Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków oraz innych dostępnych dokumentów dla tego projektu (zestawienie materiałów uproszczony kosztorys itp) na adres: karolp.czl@wp.pl

 

Z góry dziękuję.

 

PS. mam jeszcze pytanie co do łazienki na piętrze, jest to jedyny element który na pierwszy rzut oka wydaje się irytujący. A mianowicie jak dla mnie i małżonki stanowczo za długa i wąska. i tu pytanie. Czy jest możliwość podzielenia tej powierzchni na dwie tj. niewielką pralnie i łazienkę???

 

Pozdrawiam karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem zainteresowany projektem Artemis II

 

Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków oraz innych dostępnych dokumentów dla tego projektu (zestawienie materiałów uproszczony kosztorys itp) na adres: karolp.czl@wp.pl

 

Z góry dziękuję.

 

PS. mam jeszcze pytanie co do łazienki na piętrze, jest to jedyny element który na pierwszy rzut oka wydaje się irytujący. A mianowicie jak dla mnie i małżonki stanowczo za długa i wąska. i tu pytanie. Czy jest możliwość podzielenia tej powierzchni na dwie tj. niewielką pralnie i łazienkę???

 

Pozdrawiam karol

Witam

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Łazienkę na piętrze można dowolnie przearanżować na etapie adaptacji projektu – nie wymaga to zgody naszej Pracowni.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robert

Witajcie. Będę zaczynał budowę Artemida 2... Czy ktoś juz buduje ten dom?? Może podzielony się doświadczeniami, zdjęciami? Jeśli tak to proszę o kontakt.. robertsmmz@wp.pl.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...